Кращий VPN для комутатора Nintendo

Випущений у всьому світі у 2017 році, Nintendo Switch безумовно зарекомендував себе як гідний наступник широко популярної Nintendo Wii. Нова консоль поставляється з одним особливо спеціальним оновленням; Це дозволяє вам підключити його до телевізора прямо з перемикача, щоб ви могли грати в свої ігри звідти, або просто вийняти його з док-станції, а радість-мінуси приєднати до будь-якої сторони для портативних ігор. Консоль також дозволяє здійснювати локальний багатокористувацький режим, ввічливі два її знімні контролери Joy-con.

Кращий VPN для комутатора Nintendo

Кращий VPN для комутатора Nintendo

Кращий Nintendo Switch VPN

Щоб заощадити ваш час та зусилля на те, щоб прочитати весь огляд нижче, ми підвели підсумки найкращих VPN для Nintendo Switch тут:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish
  5. CyberGhost

Чи потрібно мені VPN для комутатора Nintendo

Якщо є одна річ, над якою у Nintendo працювали всі гравці, – це їх ігровий сервіс в Інтернеті. Спочатку запланований до запуску в 2017 році, Nintendo вирішив ще трохи затягнути речі і вирішив офіційно оголосити про це у вересні 2018 року. Експерти припускають, що причиною цього може стати розширення очікування відновлення деяких класичних ігрових назв Зрештою, це зробило Nintendo таким, яким воно є сьогодні. Геймери зможуть отримати доступ до його онлайн-платформи за 20 доларів на рік, за що ми підписуємось, ми впевнені, що не заподіємо вашій кишені великої шкоди. Впровадження цієї платної послуги також дозволить їм позбутися поточної безкоштовної онлайн-ігор, і, ймовірно, їхні користувачі переосмислять свої можливості підключення до Інтернету..


Якість вашого підключення до Інтернету відіграватиме велику роль у визначенні того, чи буде ваш Інтернет-досвід таким веселим і безпроблемним, як це має бути. Щоб грати в ігри Nintendo Switch онлайн, спочатку потрібно створити обліковий запис Nintendo. Це дозволить вам зберегти свій прогрес на їх хмарній службі, а також дозволить голосовий чат зі своїми друзями. Якщо ви ветеран, ви, мабуть, знаєте, що є ігри, які доступні лише в певних регіонах. Якщо ви спробуєте грати в ці ігри з обмеженого регіону, ви отримаєте повідомлення про помилку, яке повідомляє вас про те, що ви перебуваєте в непідтримуваному регіоні. Найкращий спосіб подолати цю проблему – створити кілька облікових записів у різних регіонах, але для того, щоб процес створення проходив, вам потрібно здаватися, ніби ви насправді в регіоні, за який ви говорите. тоді ви можете це зробити?

Використання VPN для комутатора Nintendo для зміни вашого місцезнаходження

Підключення до віртуальної приватної мережі – це один із способів змінити ваше місцезнаходження в Інтернеті та продовжити створення декількох облікових записів. Деталі, такі як ваша особа та місцезнаходження, передаються через вашу IP-адресу. Адреса, яку ви маєте, залежить від сервера, який ви використовуєте. Через VPN ви зможете підключитися до віддаленого сервера і прочитати вашу IP-адресу, яку ви базуєте, де ви знаходитесь віддалений сервер. Це дозволяє отримати IP-адресу Великобританії, США, Канади, Франції чи Японії, а отже, ви можете грати в ігри, які навіть у вашому регіоні навіть не були випущені.

Ще одна перевага, яку використання VPN надає своїм користувачам, – це можливість захищати все, що вам потрібно, від свого провайдера. Якщо у вас уже є доступ до надійного підключення до Інтернету, він, ймовірно, керується мережевими адміністраторами або службами провайдерів, які не хочуть, щоб їх пропускну здатність підключив лише один користувач, тож вони встановлять обмеження або блоки для тих, хто їх встановить, використовуючи своє з’єднання. для пропускної спроможності. Для цього вони, звичайно, повинні мати можливість шпигувати за вашим зв’язком, і це те, що VPN може запобігти. Підписавшись на VPN, ви можете приховати Інтернет-трафік від свого провайдера і уникнути того, щоб ваше з’єднання було відключене чи доступ до ігрових серверів був заблокований.

Незважаючи на те, що консоль Nintendo не має вбудованої підтримки VPN, ви все одно можете захистити ваше з’єднання, встановивши на маршрутизаторі налаштування з’єднання VPN. Ви можете пройти кілька наших рекомендацій щодо налаштування VPN на маршрутизаторі або навіть шукати попередньо налаштовану VPN. Ви також можете зареєструватися у постачальника послуг VPN, який пропонує Smart DNS-проксі. Розумний DNS можна безпосередньо налаштувати за допомогою Nintendo Switch і дозволяє розблокувати канали на зразок Hulu та Netflix з будь-якої точки світу.

Ранг
Провайдер VPN
Посилання

звання

vpn-провайдер

  • 30-денна гарантія повернення грошей
  • Необмежена смуга пропускання
  • Програми для всіх ваших пристроїв
  • 24/7 Live Support

Відвідайте ExpressVPN

звання

vpn-провайдер

Відвідайте BulletVPN

звання

vpn-провайдер

Відвідайте NordVPN

4

vpn-провайдер

Відвідайте Surfshark

Кращий VPN для комутатора Nintendo

Як би там не було, ми знаємо, що вам знадобиться деяке розуміння того, що найкращі VPN-провайдери для ігор в Інтернеті, і що ви можете отримати, коли ви підписалися на них. Саме тому ми підготували короткий огляд найкращих VPN для Nintendo Switch.

1. ExpressVPN

ExpressVPN – один з найкращих постачальників, який слід врахувати, оскільки він пропонує найвищий рівень обслуговування клієнтів, а також супер швидкі сервери для швидкісних ігор. Послуга базується на Британських Віргінських островах і має понад 2000 серверів, здатних працювати в її мережі. Для користувачів, які хотіли б підключитися до областей, де використання VPN заборонене, ExpressVPN надає ваші сервери, що надаються вкрай. Ці сервери ускладнюють виявлення вашого VPN. Послуга також дозволяє здійснювати необмежену комутацію сервера у випадку, якщо ви хочете переключити регіони та має ємність для 3-х доданих одночасних з’єднань, що дозволяє захистити інші пристрої. Крім того, ви можете без особливих витрат використовувати функцію Smart DNS ExpressVPN на своєму комутаторі Nintendo без додаткових витрат..

Безпека, що пропонується ExpressVPN, також є військовим рівнем, люб’язним є 256-бітове шифрування AES. Це спирається на протокол OpenVPN, який вважається найбільш безпечним порівняно з L2TP, PPTP та IKEv2, які також пропонуються. ExpressVPN запевняє клієнтів, що їхні дані не будуть записані через їх нульову політику журналів, а також має повну підтримку для користувачів, які хотіли б торрент. Послуга також є однією з небагатьох, які пропонують винагороду користувачам, які звертаються до інших клієнтів, оскільки за успішний реферал заробляє як поточний користувач, так і арбітр безкоштовний місяць, доданий до їх підписки. Щоб дізнатися більше про те, що може запропонувати ExpressVPN, подивіться наш Огляд ExpressVPN.

2. ПуляVPN

BulletVPN отримав солідне ім’я в галузі VPN, як послуга, яка настільки ж стурбована швидкістю їх користувачів, як і їх безпекою. Це робить провайдера, що базується в Естонії, відмінним варіантом, особливо для користувачів, які хочуть грати стільки онлайн-ігор, скільки хочуть, не турбуючись про те, що їх стримує Інтернет-провайдер. У сервісі пропонується здоровий набір протоколів VPN, оскільки він забезпечує підтримку користувачів, які хочуть використовувати OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 або PPTP.

Як і ExpressVPN, ця послуга також забезпечує 3 одночасних з’єднання, Smart DNS та необмежену комутацію сервера. Користувацький інтерфейс, що надається його додатком, також є досить зручним для користувача, і якщо програма доступна у версіях, які можуть працювати на MacOS, Windows, iOS та Android, ви зможете користуватися ним на широкому діапазоні пристроїв. Можлива також установка маршрутизатора, і це також повинно розширити кількість пристроїв, які ви хочете захистити через сервіс. Програма BulletVPN також пропонує багато іншого, і всі деталі про неї ви можете дізнатися за допомогою нашого огляду BulletVPN.

3. NordVPN

NordVPN насправді – постачальник послуг, якщо ви шукаєте розширений захист, підлаштований під ваше використання. Його рівень безпеки залежить від 256-бітного шифрування AES, яке пропонує сервіс у великій мережі понад 4000 серверів. Таке широке покриття дозволяє йому пропонувати користувачам обирати, до яких серверів підключитися, виходячи з того, що вони мають в Інтернеті. Є сервери, доступні та оптимізовані для онлайн-ігор, HD-потоків, а також торрент.

NordVPN також щедра на підтримку безлічі підключень, що дозволяє користувачам мати до 6 пристроїв, підключених одночасно. Служба також пропонує OpenVPN, PPTP та L2TP як підтримувані протоколи VPN, а також стверджує, що дані користувачів залишаються анонімними, застосовуючи сувору політику нульових журналів. У сервісі також є підтримка Tor через VPN, і CyberSec є програмним забезпеченням, яке захищає вас від небезпечних веб-сайтів та шкідливих оголошень. NordVPN також дозволяє здійснювати як необмежену комутацію сервера, так і необмежену пропускну здатність, а також купу інших функцій, про які можна дізнатися більше, ознайомившись з нашим оглядом NordVPN.

Підключення до кращого VPN для комутатора Nintendo

Якщо ви прихильний фанат Nintendo, то краще підготуйтеся до їх запуску в Інтернеті Nintendo Switch, переконавшись, що у вас не буде проблем з підключенням до Інтернету. Один з найкращих способів зробити це – використання надійної послуги VPN та захист вашого зв’язку від зовнішніх перешкод або підслуховування. Якщо у вас є якісь запитання, занепокоєння чи коментарі щодо нашого огляду, не забудьте залишити їх у розділі коментарів нижче, і ми будемо раді повернутися до вас.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me