Кращий VPN для Індонезії

Що “Найкращий VPN для Індонезії”? Індонезія, як відомо, є одним з найбільш подорожуючих напрямків у світі, і славиться такими напрямками, як Джакарта & Балі, а також їх безліч екзотичних островів. Якщо у вас є турист, який літає туди на відпочинок, або ви є американським, британським або австралійським емігрантом, який працює там тривалий час, вам, ймовірно, захочеться наздогнати те, що відбувається вдома. Вам може бути це важко зробити, оскільки існує ряд сайтів і каналів, які обмежують доступ людей, які, можливо, знаходяться за межами своєї країни. Додайте до цього високий рівень урядової цензури, накладений на різні веб-сайти та додатки, і ви неодмінно відчуєте, що ваш досвід перегляду суворо обмежений. 


Кращий VPN для Індонезії

Кращий VPN для Індонезії

Використовуйте VPN для розблокування геоблокуваних сайтів в Індонезії

Щоб отримати зворотний доступ до улюблених сайтів і каналів, вам потрібно рішення, яке може приховати ваше поточне місцезнаходження, і немає кращого, ніж VPN. Служба VPN маскує ваше з’єднання, підключаючи вас до віддаленого сервера, а також захищає його за допомогою шифрування. Таким чином ви маєте доступ до улюбленого вмісту не лише з Індонезії, але і з будь-якого іншого місця світу, яким ви могли б бути. VPN також дозволить вам це зробити обійти будь-які блокади індонезійських провайдерів як от Biznet, IndiHome, MNC Play Media, і MyRepublic запровадили доступ до певних веб-сайтів.

Найкращі VPN для Індонезії

У цьому огляді ми розглянемо, які найкращі VPN для Індонезії є, щоб ви могли подолати різні обмеження, які, як відомо, вживає їх уряд..

1. ExpressVPN – найкращий VPN для Індонезії

Плюси

 • Підключення забезпечується за допомогою 256-бітного шифрування.
 • Різні способи оплати + анонімний платіж.
 • 30-денна гарантія повернення грошей.
 • Добре побудовані програми, прості у користуванні.
 • Необмежена комутація сервера.
 • Необмежена пропускна здатність

Мінуси

 • Трохи дорогий.
 • Немає телефонної підтримки.

Не багато інших VPN-послуг навіть наближаються до якості обслуговування, яке ви збираєтеся отримати від такої зоряної послуги ExpressVPN. Вони дуже відомі своєю кваліфікованою командою з обслуговування клієнтів, члени якої завжди готові допомогти вам у будь-який час доби, якщо ви зіткнетеся з проблемою, яку ви не можете вирішити самостійно. Їх безпека також найкраща, і вам це знадобиться, якщо ви плануєте багато працювати, використовуючи загальнодоступні підключення Wi-Fi з готелів, ресторанів та кафе. Завдяки серверам, що знаходяться в Малайзії, Сінгапурі та Філіппінах, ви впевнені в надійному зв’язку. Їх серверна мережа представлена ​​у понад 90 країнах, тож ви можете підключитися через обмежені сайти не лише зі своєї країни походження, а й з багатьох інших регіонів світу. Їх програмне забезпечення також добре вбудоване, з підтримкою пристроїв, що працюють на платформах, таких як Windows, Android, Mac, ПК та iOS. Єдине, про що ми думаємо, що користувачі можуть засумувати – це ціна, яку доведеться платити за підписку. Хоча трохи дорожче, ніж більшість, ми радимо користувачам спершу спробувати його під 30-денну гарантію повернення грошей перед передплатою.

2. IPVanish

Плюси

 • 60000+ IP-адреси.
 • 750+ серверів у більш ніж 60 країнах.
 • 7-денна гарантія повернення грошей.
 • 5 одночасних з’єднань.

Мінуси

 • Немає чату в прямому ефірі.
 • Немає підтримки для американської Netflix.
 • Немає підтримки для TOR.

IPVanish Ви маєте лояльності, головним чином через високу швидкість роботи сервера, і це дуже важливо, особливо якщо ви плануєте трансляцію новин, прямих трансляцій або спортивних подій з улюбленого каналу чи сайту. Завдяки високій швидкості сервера завантаження відбувається швидше, і пам’ятайте, що це незважаючи на високий рівень безпеки, встановлений службою. Програмне забезпечення, яким користувачі отримують насолоду, є першокласним, оскільки містить підтримку всіх найбільш використовуваних платформ, включаючи Windows, Mac, iOS, Android та Linux. Їх серверна мережа також є досить вражаючою, понад 850 з них розташовані у понад 60 країнах. Користувачам IPVanish також обіцяють, що сервіс не зберігатиме жодну історію їх перегляду, і це пояснюється їх політикою без журналів. З точки зору безпеки IPVanish пропонують PPTP, L2TP та OpenVPN як обрані протоколи, всі підкріплені 256-бітним шифруванням AES. Одним з аспектів, що відрізняє їх від інших постачальників, є те, що вони пропонують лише 7 безкоштовних днів використання потенційним клієнтам, щоб вирішити, чи варто це послуга з якою.

3. СильнийVPN

Плюси

 • Політика нульового журналу.
 • 660 серверів у 24 країнах.
 • 256-бітове шифрування AES.
 • Чуйне обслуговування клієнтів.
 • Підтримка торрент.

Мінуси

 • Застарілий графічний інтерфейс.
 • Базується в США.

Ми припиняємо наш список – це провайдер, який повільно набуває популярності у світі VPN, із серверами, розкиданими по 24 країнах та підрахунком. СильнийVPN відомі своїм 2048-бітним шифруванням, яке тримає більшість своїх користувачів подалі від тих, хто сподівається взломити їхні пристрої та викрасти їх інформацію. Включені всі основні протоколи VPN, які ви очікуєте знайти від високоефективної послуги, і їх швидкість дозволяє безперебійно переглядати HD. Спеціальна команда підтримки клієнтів також дозволяє їм швидко відповідати на запити користувачів та пропонувати надійні рішення при вирішенні проблем. Способи їх оплати також різноманітні, і вони приймають платежі, здійснені через біткойни для користувачів, які хочуть зберегти свою конфіденційність. Їх додатки & програмне забезпечення має сильну підтримку пристроїв, що працюють на різних платформах, тому кожен, хто використовує Windows, iOS, Mac, ПК, Linux або Android, повинен мати можливість запускати своє програмне забезпечення без проблем. Ви можете сформулювати кращу думку про послугу, якщо ви візьмете на них 5-денну гарантію повернення грошей та користуєтесь послугою певний час.

Висновок про кращий VPN для Індонезії

Користувачам, які, ймовірно, починають з VPN, можливо, буде важко вибрати одну конкретну послугу при першій спробі, тому ми сподіваємось, що саме такі користувачі повинні ознайомитись із цим керівництвом та приймати обгрунтоване рішення. Ми також знаємо, що багатьом людям, як відомо, підписалися на постачальника та поповнили свої гроші ще до того, як витратити час, щоб побачити, наскільки добре ця послуга працює спочатку через їх безкоштовну пробну послугу або гарантію повернення грошей. Це неправильний підхід, оскільки ви можете втратити гроші, виявивши, що послуга вам навіть не подобається. Завжди шукайте можливості перевірити свого постачальника, перш ніж платити за підписку.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me