Кращий VPN для Греції

Якщо ви приділяли достатньо уваги на уроці історії, то ви повинні знати, що Греція стала батьківщиною сучасної демократії. Їх прийняття рішень було здійснено із значним залученням представників громадськості. Завдяки успіху, який це спричинило, країни, що склалися, позичали у них значні кошти, коли вони планували будувати власні структури влади. Країна також славиться своєю грецькою міфологією, яку стародавній народ вважав своєю власною релігією та сильно впливав на їх ритуали та практики. Цей внесок у всесвітню історію робить європейську націю необхідною зупинкою для тих, хто хоче дізнатися і уявити, яким було розвинене життя, як сотні років тому до н.е..


Кращий грецький огляд VPN

Кращий VPN для Греції

Кращий грецький VPN підбився

Ось найкращі 6 VPN для грецької мови відповідно до проведених нами різних тестів:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. BulletVPN
  5. IPVanish
  6. ВипрВПН

Інтернет у Греції

Укладаючи подорожі в країну, вам доведеться враховувати широкий спектр речей. Вам також потрібно буде подумати про те, як ви підключитесь до Інтернету. Якщо, звичайно, ви плануєте залишатися в режимі офлайн протягом усієї тривалості свого візиту, підключення до Інтернету – це одне з небагатьох речей, про які вам потрібно буде прочитати заздалегідь, перш ніж ви приїдете в країну. Залежно від готелю, в якому ви заїдете, якість вашого з’єднання, коли там буде, визначатиметься потужністю їх Wi-Fi мережі.

Натисніть на низькошвидкісну мережу, і ви раз у раз засмучуєтесь через тривалість часу для завантаження сторінки або навіть обмеження, які можуть мати готель на сайтах, на яких ви можете або не можете. візит. Якщо ви цього не знали, велика кількість готелів уважно стежать за тим, що відбувається в їхній мережі. Це дозволяє їм встановлювати обмеження, що обмежують ваше використання, до того, щоб регулювати такі речі, як пропускна здатність, яку ви використовуєте, як тільки ви підписуєтесь на їх службу.

З обмеженими службами та мережевими адміністраторами, які могли б відстежувати, що ви маєте в Інтернеті, ваша конфіденційність не настільки гарантована, як ви могли б сподіватися. На щастя, це щось ви можете виправити, і ви можете це зробити, підписавшись на найвищий VPN-сервіс.

Використання послуги VPN у Греції

Використання VPN в Греції означає підписатися на послугу, яка дозволить вам переглядати Інтернет без будь-яких обмежень щодо використання. VPN допомагає досягти цього, закриваючи ваше з’єднання за допомогою шифрування. Ось як це робиться. Після підключення до надійного постачальника ваш трафік передається через їх сервери замість провайдерів. Їх сервери містять рівень шифрування, що дозволяє їм приховати історію перегляду, а також походження вашого з’єднання. Таким чином, ваш Інтернет-провайдер не зможе відстежувати, що ви збираєтесь, а ваше фактичне місцезнаходження також буде приховано та замінено місцем розташування серверів, до яких ви підключились.

Оскільки ваше нове віртуальне місце розташування зараз знаходиться на вашому сервері, ви матимете доступ до широкого кола географічних веб-сайтів, які зазвичай не дозволяли б вам переглядати їх сайт, якби ви входили на сайт з місце в чорному списку. За цими двома перевагами варто підписатися на надійну послугу, але прийнявши рішення, тепер стає проблемою, на яку послугу ви підписуєтеся.

Вибір найкращої VPN для Греції

Шукати захист в Інтернеті, на який можна покластися, іноді може бути дуже напруженим завданням, особливо якщо раніше у вас не було можливості переглядати VPN-провайдерів. На щастя, ми повернулися до вас, і ми подивимось на ряд найвищого рейтингу послуг, на які ви можете розраховувати, щоб забезпечити найкращу в класі послугу та найкраще співвідношення ваших грошей. Давайте почнемо.

1. ExpressVPN

ExpressVPN – один з тих провайдерів, які майже у всьому справляються, і це дає їм велику перевагу перед багатьма іншими постачальниками, які ви, швидше за все, можете зустріти в Інтернеті. Їх – сервіс, орієнтований на клієнтів, і це один із стовпів, який навіть дозволив їм виграти велику кількість нагород VPN, а також вселити лояльність клієнтів. Їх мережа складається з близько 2000 серверів, які дозволяють забезпечити надзвичайно швидкий перегляд та надійну безпеку завдяки 256-бітовому шифруванню AES.

ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах, це означає, що на їх політику з нульовим журналом можна покладатися, щоб не зберігати дані про перегляд. Послуга також дозволяє здійснювати необмежену комутацію браузера, а також необмежену пропускну здатність. Користувачі, які сподіваються на доступ до сайтів у таких регіонах, як Китай, будуть раді почути, що ExpressVPN також має Stealth-сервери, які приховують той факт, що ви користуєтесь службою VPN, і надаєте доступ до їх сильно обмежених географічних веб-сайтів. Служба ExpressVPN підтримує до 3 одночасних з’єднань і пропонує всім чотирьом (OpenVPN, PPTP, IPSec та L2TP) VPN-протоколам для своїх користувачів, щоб вибрати, що вони хочуть використовувати. Абонентські внески для цього постачальника не дешеві, тому краще, якщо ви спробуєте їх 30-денну гарантію повернення грошей, щоб дізнатися, чи варто це.

2. NordVPN

NordVPN – це ще один провайдер, з яким ви ніколи не можете помилитися, оскільки завдяки їхній мережі з понад 4000 серверів, розкиданих по всьому світу, вам буде гарантований необмежений доступ до будь-якого веб-сайту, який ви хочете відвідати. Їхнє обслуговування порівняно більш розвинене, ніж більшість, з додатковими функціями, такими як програмне забезпечення CyberSec, яке дозволяє блокувати будь-які небажані реклами та зловмисне програмне забезпечення. Їх велика серверна мережа також дозволяє вибрати, до якого сервера підключитися, виходячи з того, що ви робите в Інтернеті. Вони пропонують спеціалізовані сервери, які найкраще працюють при виконанні певної функції. У вас буде хороший спектр конкретних серверів на вибір, якщо ви сподіваєтесь витратити свій час на потокову трансляцію у форматі HD, торрент, завантаження великих файлів або навіть грати в онлайн-ігри.

NordVPN займає високо місце серед провайдерів, які пропонують найбільшу кількість одночасних з’єднань, що дозволяє до 6 пристроїв підключитися одночасно. Постачальник також вільний від зчеплення будь-якої політики регулювання даних, люб’язно базуючись у Панамі. NordVPN також пропонує захист від витоку DNS та автоматичний перемикач вбивств в Інтернеті, які чудово підходять для постійного захисту під час перегляду в Інтернеті. На відміну від більшості постачальників вищого рівня, NordVPN дозволяє користувачам перевірити свою послугу за допомогою триденної безкоштовної пробної версії, а потім вирішити, підписуватись чи ні..

3. CyberGhost VPN

Закриваючи наш список, у нас є CyberGhost VPN – сервіс, про який не багато хто знає, що повністю володіє всіма їх серверами. Це дає їм значну перевагу перед більшістю інших постачальників, оскільки їм не потрібно консультуватися з будь-якими іншими сторонніми компаніями, якщо будь-яка проблема виникає в їхній мережі. Cyberghost VPN також може підтримувати до 7 одночасних з’єднань. Це робить їх однією з небагатьох послуг, що пропонують стільки підключень під одним обліковим записом.

Сеть VPN CyberGhost знаходиться в Румунії, і це розташовує їх на великій відстані від будь-яких територій, де застосовується обмежувальна політика щодо даних. Їх зручне розташування також означає, що вони можуть гарантувати, що жодна історія переглядів його клієнтів не буде записана. Пропонована безпека також є стандартною, і, застосовуючи 256-бітове шифрування AES, сервіс забезпечує, щоб усі підписалися підтримували безпечне з’єднання. Додаток CyberGhost VPN також дозволяє користувачам, що працюють під управлінням Android, Linux, Windows, iOS або Mac OS, підключатися та легко встановлювати захищене посилання на сервер. Щоб дізнатися більше про цю послугу, радимо скористатися їх 30-денною гарантією повернення грошей.

Висновок про кращий VPN для Греції

Немає іншої безпечнішої ставки, яка гарантує рівень захисту та свободу Інтернету, коли ви підключитесь до надійної послуги VPN. Ми щойно переглянули три найкращі VPN для Греції, і з тим, що ми сподіваємося, що ви підібрали, ви зможете залишатися захищеними від будь-якого з постачальників, через яких ми пройшли..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me