Кращий VPN для готелів

Які найкращі VPN для готелів? Давайте будемо зрозуміти одне. Якщо ви думали, що лише тому, що ви зупиняєтесь у п’ятизірковому готелі, Wi-Fi, до якого ви підключаєтесь, захищений, ви подумали, що мій друг. Ці маленькі шматочки паперу при реєстрації з мережевими паролями, написаними на них, можуть бути першим, про що ви запитаєте в той час. Але будьте уважні, чого ви хочете. Незалежно від того, чи запропонований Wi-Fi є відкритим або захищеним, це не робить його хакером менше.

Кращий VPN для готелів

Кращий VPN для готелів

WiFi, з яким ви відчайдушно бажаєте підключитися, може виявитися медом, який дуже загрожує конфіденційності та безпеці. Однак це не означає, що ви взагалі не можете використовувати Wi-Fi у готелях. Вам потрібно лише переконатися, що ваш пристрій захищений. Якщо ви хочете захистити свої дані і тримати хакерів у страху, вам потрібно використовувати ефективну VPN. Дізнайтеся, що є п’ятьма найкращими VPN для готелю WiFi у цій статті.

Кращий VPN для готелів з рецензією

Якщо ви вже знаєте про всі переваги, які ви отримуєте від використання VPN під час перебування в готелі, не потрібно читати повний огляд нижче. Ось наш список кращі VPN для готелів:


  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish
  5. CyberGhost
  6. ВипрВПН

Навіщо потрібен VPN в готелі

Ми розуміємо, наскільки важливо залишатися на зв’язку, перебуваючи за кордоном, однак це не пояснює, чому слід опускати варту. Ви б не залишали паспорт, що лежав у вашій кімнаті, як і ви не повинні дозволяти вашим даним безперешкодно подорожувати Інтернетом. Якщо точка доступу Wi-Fi незахищена, це означає, що дані, які ви надсилаєте чи отримуєте, не захищені. Зловмиснику відкритою незахищеною мережею хакеру не так важко.

І майже будь-який хакер із ноу-хау може зламати WiFi готелю, якщо він не використовує сильних методів шифрування. Таким чином, будь-яка людина в одній мережі може шпигувати та отримувати вашу інформацію. Відкриті мережі WiFi – для яких не потрібен пароль – ніхто не може використовувати. Ці мережі не використовують жодних методів шифрування, тобто вони не захищені. Дані, що надсилаються через них, можуть отримати будь-який хакер поблизу, якщо у вас немає VPN-з’єднання.

Безпека в готелях

Багато користувачів часто не звертають уваги на їхню безпеку в Інтернеті, перебуваючи в готелі. Але те, чого вони не знають, це те, що саме тут їх особистість та дані піддаються погрозам та зловмисним атакам. Снупери отримують пільги на шпигунське програмне забезпечення на ваш телефон або комп’ютер через безкоштовне підключення до вашого готелю. Після підключення до власної домашньої мережі вдома все на вашому пристрої стає доступним.

Це дуже небезпечне питання, оскільки вони можуть викрасти інтелектуальну власність, образити вас за деякі злочини, які вони вчиняють, і навіть впливати на інші пристрої. Їм потрібно підключитися до VPN, коли вони користуються Інтернетом від незахищеної мережі Wi-Fi готелю або будь-якої іншої відкритої мережі Wi-Fi. VPN функціонують як зашифровані тунелі. Весь ваш інтернет-трафік проходить через тунель VPN під час підключення. Отже, якщо ви підключаєтесь до веб-сайту через VPN, віддалений сервер VPN підключається до нього для вас. Потім веб-сайт спілкується з сервером VPN.

Обхід регіональних обмежень

Частіше, ніж зауважте, готель, у якому ви зупиняєтесь, насправді знаходиться в чужій країні. Окрім різноманітних кіберзагроз, пов’язаних із WiFi готелю, про які ми вже пояснювали, ви також будете стикатися з регіональними обмеженнями, коли намагатиметесь підключитися до веб-сайтів, доступних лише додому. Наприклад, ви не зможете дивитися улюблену британську мильну оперу на BBC iPlayer у випадку, якщо ви є вихідцями з Великобританії, які зараз проживають у закордонному готелі. Це ж стосується американців, які хочуть передавати вміст лише на американські канали, такі як ABC, CBS або NBC.

Використання віртуальної приватної мережі не тільки допоможе вам захистити конфіденційність та безпеку в Інтернеті, але також дозволить обійти будь-які географічні обмеження, які можуть бути накладені на веб-сайти з будь-якої точки світу..

Кращий VPN для готелів

Навіть найкращі готелі не можуть забезпечити вам безпеку, яку ви вимагаєте. Підключившись до їх WiFi, ви ставите себе під якийсь великий ризик. Однак якщо ви використовуєте VPN, ви зможете безпечно користуватися Інтернетом з будь-якої мережі, яку ви хочете. Без VPN інші користувачі мережі могли отримати доступ до даних, що надходять з вашого пристрою. Отож, щоб запобігти тому, щоб все це відбулося, ось кілька найкращих постачальників послуг VPN, якими ви можете користуватися, щоб залишатися захищеними під час перебування в готелі:

ExpressVPN

Безперечно, у цього постачальника послуг є безліч чудових функцій, а безпека саме там, що знаходиться на вершині їхніх пріоритетів. ExpressVPN пропонує широкий вибір серверів локації, на які ви можете вибрати, а також корисні веб-підручники та посібники з усунення несправностей. Захистіть себе від злому та спостереження за допомогою 256-бітного шифрування AES, захисту від протікання DNS / IPv6, вимикача вбивства та розділеного тунелювання після підписки на послуги ExpressVPN. Погляньте на наш повний огляд ExpressVPN, щоб побачити, що може запропонувати ця VPN.

BulletVPN

BulletVPN прагне надати надійні та безпечні послуги для захисту вашого трафіку від підслуховувачів і хакерів, незалежно від того, де ви знаходитесь. Їх методи шифрування вищого класу ускладнюють доступ будь-якого третьої сторони до вашого інтернет-трафіку та даних. Його користувачі очікують високого рівня безпеки в Інтернеті за допомогою цієї підписки на VPN. Крім того, вони дотримуються суворої політики без журналів, а це означає, що вони не зберігають вашу інформацію та не відстежують вашу діяльність.

NordVPN

NordVPN маскує вашу IP-адресу, щоб ваша активність в Інтернеті була поза досяжністю постачальників послуг Інтернету та хакерів. Їх подвійне шифрування передасть ваші дані через не один, а два наступні VPN-сервери, перш ніж вони дістануться веб-сторінки, до якої ви намагаєтесь отримати доступ. Таким чином ваші дані шифруються двічі. Це не так швидко, як інші постачальники послуг, але він впевнений, що це безпечно. Він обов’язково захистить ваші дані під час використання Wi-Fi у готелі. Дізнайтеся більше про цю конкретну VPN, прочитавши наш огляд NordVPN.

IPVanish

З IPVanish ваш Інтернет-трафік перетворюється на читабельні пакети даних. Після підключення до одного з його серверів ці пакети даних переводяться в нечитабельний код. Це захищає вашу особисту інформацію від сторонніх очей, хакерів, Інтернет-провайдерів та кіберзлочинців. IPVanish використовує 256-розрядне шифрування AES, те саме шифрування, яке використовується урядом США та рекомендоване захисниками конфіденційності. Ми також опублікували поглиблений аналіз IPVanish.

CyberGhost

CyberGhost замінює вашу оригінальну IP-адресу на одну з їхньої мережі, що унеможливлює відстеження сторонніх осіб в Інтернеті. З CyberGhost VPN ніхто не зможе отримати доступ до ваших особистих розмов, трансакцій в Інтернеті чи історії переглядів навіть під час підключення до WiFi готелю. Ваш Інтернет-трафік зашифрований за допомогою бітової технології 256-AES, що означає, що хакери не мають шансів. Ви можете отримати краще уявлення про те, що ви отримуєте з підписки на “Ghostie”, прочитавши наш огляд CyberGhost.

Будьте безпечні в готелях із найкращим VPN для готелів

Зловмисники, які вловлюються у смартфони та комп’ютери через підключення до готелю WiFi, настільки легко зробити лише тому, що гості ніколи не припускають, що вони можуть опинитися під загрозою в безпечному місці, як готель. Ваш незахищений пристрій, підключений до нібито безпечного Wi-Fi, може стати ціллю хакерів та кіберзлочинців дня. Не ризикуйте за допомогою підключення до готелю WiFI та отримання VPN. Якщо ви не зможете вижити в режимі офлайн під час перебування в готелі, VPN здається кращим варіантом.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me