Кращий VPN для фрілансерів та віддалених працівників

Якщо ви один із багатьох людей, які не дуже сподіваються на довгі поїздки на своє робоче місце або перевдягаєтесь на роботу щопонеділка по п’ятницю, то ви просто зможете переконати свого начальника дати вам кілька безкоштовних днів від офісу, поки ви можете доставити. Віддалена робота продовжує залишатися однією з багатьох змін, що відбуваються в робочому середовищі завдяки вдосконаленням програмного забезпечення для відстеження роботи та зростаючої маси роботи, яка потребує лише надійного підключення до Інтернету, щоб завершити роботу.


Кращий VPN для фрілансерів та віддалених працівників

Кращий VPN для фрілансерів & Віддалені працівники

Зараз, у більшості випадків, на робочому місці, ймовірно, хочеться, щоб робота, яку вони виконували, залишалася приватною, і поза досяжності будь-якої звичайної особи, боячись, що вони можуть перехитрити їх у конкуренції. Як результат, вони мають сильний перевага для того, щоб їх працівники заїжджали у фізичне місце та проводили свою роботу звідти.

З іншого боку, є велика кількість людей, які вважають за краще бути власними агентами і вважають за краще працювати для себе, надаючи прямі послуги своїм клієнтам. Це, як правило, кваліфіковані особи, які самостійно впораються з маркетингом, бухгалтерським обліком, виконанням роботи та обслуговуванням клієнтів. Це означає, що вони, як правило, мають зробити багато, щоб продовжувати свою діяльність.

Чому віддаленим працівникам потрібна послуга VPN

Для обох цих випадків, як правило, існує велика кількість як роботи, так і спілкування, що потрібно робити в конфіденційності, безпеці, а в деяких випадках і анонімності. Сюди входить служба VPN.

VPN, скорочено для Virtual Private Network, означає захищене з’єднання, через яке дані передаються в зашифрованому вигляді. Необхідність безпеки в Інтернеті продовжує наполегливо відстоюватися, особливо через велику кількість недоброзичливих людей, які шукають лазівки у зв’язках людей, щоб викрасти їхню особисту інформацію та використовувати її на користь чи для шантажу. Ви не хочете знаходитись на іншому кінці комп’ютера, якщо хакер перехопить ваші паролі онлайн-банкінгу так само, як ви перевіряєте свій рахунок на кошти або коли ви збираєтесь надіслати якісь важливі робочі документи до свого начальника. Підписавшись на надійного постачальника послуг VPN, ви допоможете уникнути всього цього.

Найкращі VPN для віддалених працівників & Фрілансери

Ми продовжували робити всебічний обсяг 5 найкращих служб VPN, на які можна розраховувати, щоб забезпечити безпеку вашого зв’язку в Інтернеті та щоб ваша робота, дані та спілкування ніколи не були порушені. Давайте розпочнемо.

1. ExpressVPN

Немає нічого кращого, ніж знати, що ваш постачальник послуг завжди буде доступний, щоб допомогти вам, коли ви стикаєтеся з будь-якими труднощами, які ви не можете подолати самостійно. ExpressVPN добре відомий тим, що має зоряне обслуговування клієнтів, де кожен, з ким ви можете поговорити, обізнаний і має належні навички, щоб допомогти вам. Їхня вражаюча серверна мережа, безперечно, підключила вас до протоколів VPN вищого класу, таких як OpenVPN, PPTP та IPSec. Підтримка пристроїв є повсюдною; їх програмне забезпечення готове працювати на ваших Mac, iOS, Windows або Linux-пристроях. Їх ціноутворення дещо дороге порівняно з більшістю інших постачальників, але всі ми знаємо, що преміум-сервіс завжди поставляється за преміальну ціну.

Плюси

 • Різноманітна серверна мережа.
 • 99,9% обіцяли продовження часу
 • Відмінне обслуговування клієнтів.
 • 5 одночасних з’єднань.

Мінуси

 • Досить дорого.

2. ПуляVPN

До вас слід звернутися BulletVPN якщо ви тільки шукаєте постачальника, який пропонує простий, швидкий та безпечний варіант, який не зашкодить вашому акаунту. Бути фрілансером або віддаленим працівником означає, що ви, ймовірно, час від часу будете користуватися громадськими мережами, і BulletVPN – це чудовий варіант для забезпечення безпеки в загальнодоступному зв’язку. Підключення швидко зростає завдяки серверній мережі першого рівня, і ви зможете захистити свій планшет і телефон, оскільки вони дозволяють зареєструвати до одного облікового запису до 5 одночасних пристроїв. Послуга також пропонує велику 30-денну гарантію повернення грошей, де ви отримаєте вибірку їх послуги, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Плюси

 • Добре ціною.
 • Багато пристроїв підтримуються.
 • Відмінно підходить для ігор.
 • П’ять одночасних з’єднань.
 • Кульовий щит.
 • Kill Switch.
 • Розумний DNS.

Мінуси

 • Не так багато серверів, до яких можна підключитися

3. NordVPN

NordVPN це чудова альтернатива, особливо для тих, хто хоче мати пристойну кількість пристроїв, підключених під одним обліковим записом. Вони підтримують до 6 одночасних з’єднань і складаються з шифрування військового рівня. Завдяки CyberSec ви не будете розчаровані безліччю онлайн-рекламних оголошень, і ваше з’єднання ніколи не буде порушено завдяки їх автоматичному перемикачу Інтернет-убивств. Додані функції, такі як Onion через VPN та подвійне шифрування, справді роблять NordVPN сильним конкурентом, особливо якщо ви завжди в дорозі та покладаєтесь на загальнодоступне підключення до Інтернету. Їх дворічна підписка на рівні 3,29 доларів на місяць є однією чудовою причиною обрати їх як довгострокового постачальника.

Плюси

 • Шифрування військового класу.
 • Просте у використанні програмне забезпечення.
 • До 6 пристроїв, підключених одночасно.

Мінуси

 • Середня підтримка клієнтів.

4. IPVanish

IPVanish був визнаний найкращим постачальником послуг, який може працювати над блоками, створеними найбільшою кількістю гео-обмежувальних веб-сайтів. Це особливо важливо, особливо якщо ваша робота спирається на інформацію, приховану на важкодоступних веб-сайтах і каналах. Їх серверна мережа в значній мірі вражає, їх нараховується понад 850. Користувачі отримають користь від 256-бітового шифрування AES та політики нульового ведення журналу, яка запевняє клієнтів, що їх історія перегляду ніде не буде записана. Їх ціна не є дешевою, але її можна вважати доступною – за $ 6,49, $ 8,99 і $ 10,00 за підписку на 12, 6 місяців і 3 місяці.

Плюси

 • Спеціальний протокол проксі-сервера – SOCKS.
 • Підтримка обміну файлами P2P.
 • До 5 дозволених одночасних з’єднань.

Мінуси

 • Немає підтримки для потокової передачі Netflix.
 • Середня підтримка клієнтів.

5. ВипрВПН

Відомий тим, що пропонує фірмові технології, ВипрВПН – це послуга, яка прагне бути на передньому плані передових технологій шифрування. Провайдер особливо відомий своїм протоколом Chameleon, де стандартний OpenVPN стає додатково налаштований для підвищення безпеки для користувачів, які люблять сайти, доступ яких суворо регулюється за допомогою цензури, або жорстко контролюються. Послуга також володіє всім своїм обладнанням та програмним забезпеченням, що дає їй перевагу перед іншими гравцями, які, як відомо, наймають сервери для надання своїх послуг. VyprVPN надає своїм клієнтам широкий вибір, пропонуючи понад 40 000 IP-адрес на вибір, щоб незалежно від того, в якій частині світу ви перебуваєте, ви залишаєтеся гарантованими своєю безпекою.

Плюси

 • Повна власність на обладнання.
 • Простий у користуванні інтерфейс.
 • Розширені унікальні функції, наприклад, хамелеон.

Мінуси

 • Відомо зберігати журнали браузера.

Висновок про кращі VPN для фрілансерів & Віддалені працівники

Будучи віддаленим працівником або позаштатним працівником, вам, ймовірно, доведеться виконувати свою роботу якомога частіше. Незалежно від того, де б ви хотіли виконати свою роботу, завжди важливо забезпечити, щоб ваш зв’язок залишався приватним і безпечним, оскільки ви не хотіли б, щоб нічого поганого не сталося, тільки тому, що ви не вжили необхідних заходів для захисту своїх даних. Якщо у вас виникли запитання чи коментарі стосовно 5 перелічених нами вище служб, просто залиште їх у розділі коментарів нижче, і ми будемо раді повернутися до вас.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me