Кращий VPN для eMule

Кожен, хто знайомий з передачею файлів Peer to Peer і робить їх часто, напевно, чув про eMule. Запущений ще в 2002 році, цей клієнт для обміну файлами на базі Windows є одним з найпопулярніших клієнтів навколо, і він був оголошений як подальший результат до свого попередника, eDonkey, який перестав працювати в 2005 році. Як один з найбільших у світі та найбільш надійних клієнтів P2P-файлів для обміну файлами, eMule переважно використовується клієнтами для пошуку найскладнішого типу вмісту. Він також відрізняється від великої кількості інших торент-клієнтів тим, що він покладається на протокол eD2k, тоді як відомі клієнти, такі як uTorrent, BitTorrent і Vuze беруть на себе протокол BitTorrent.


Кращий VPN для eMule

Кращий VPN для eMule

Що таке eMule?

eMule приписується за полегшення обміну до 4 мільярдів файлів між користувачами, і цей високий коефіцієнт передач зміцнює його позицію як одного з найнадійніших торент-клієнтів, якими ви можете користуватися. Для тих, хто може не знати, одна з причин, по якій більшість людей звертається до клієнтів-торрентів, полягає в тому, що вони надають доступ до вмісту, який інакше було б досить важко знайти на сайтах завантаження. Однак ця перевага має власний набір ризиків. Значна більшість файлів, які можна отримати за допомогою торрентів, зазвичай суперечать політиці порушення авторських прав. Це означає, що якщо ви знайшли завантаження або завантаження такого матеріалу, є ймовірність, що ви можете зіткнутися з тюрмою. Якщо це ризик, який ви вважаєте, що вам належить взяти на себе, то, ймовірно, було б розумно встановити заходи, які принаймні зменшили б шанс вас затримати..

Чому слід використовувати VPN з eMule

Що було б найкращим рішенням, щоб у цьому випадку працювати для вас? Використання VPN. Відомий як повністю віртуальна приватна мережа, VPN допомагає зберегти ваше з’єднання безпечним і прихованим, тим самим приховуючи будь-яку інтернет-активність, яка, можливо, буде здійснюватися через ваше з’єднання. Використання VPN гарантує, що ваш Інтернет-провайдер залишається в темряві щодо того, що ви маєте в Інтернеті, і це не впливає на будь-яку форму дроселювання, яка може бути застосована проти вашого перегляду. ISP відомі тим, що намагаються обмежити використання Інтернету, сповільнюючи зв’язок або навіть блокуючи доступ до певних сайтів або торент-джерел. Крім того, ви уникнете будь-яких листів про порушення авторських прав, що надсилаються через ваш Інтернет-провайдер, оскільки вони не зможуть встановити все, що вам потрібно в Інтернеті.

Коли ви реєструєтесь у надійного постачальника VPN, рівень захищеності, який ви отримуєте, дозволяє здійснювати торрент-файли навіть із областей, які не переносять користувачів, які надходять з вашого поточного місцезнаходження. Є веб-сайти та сервери, на яких розміщується вміст, доступ до якого можуть здійснювати лише місцеві користувачі, але VPN допомагає вам подолати будь-які обмеження, які можуть виникнути для запобігання будь-якої форми іноземного доступу. VPN також забезпечує безпеку вашого зв’язку, особливо якщо ви підключились до загальнодоступної мережі Wi-Fi у ресторані чи готелі. Такі види загальнодоступних мереж вважаються місцем розмноження, особливо для користувачів, які ще не вжили жодних заходів безпеки.

Хоча ми усвідомлюємо, що використання VPN може запропонувати безліч переваг, нам також потрібно знати, на що слід звертати увагу, коли ви вибираєте послугу, на яку будете підписатися..

Найкращий VPN для eMule – вибір VPN

Вам потрібно бути дуже обережним, щоб не обрати постачальника, який не зрозумів, підтримує він чи ні торрентінг, оскільки це може не відповідати бажаному використанню. Щоб ви не помилилися і також звузили сферу своєї дії, ми визначили трьох надійних провайдерів, які ви можете використовувати для анонімного завантаження торрентів через eMule.

1. ExpressVPN

ExpressVPN зараз в грі вже близько 9 років, і, мабуть, це все, що потрібно, щоб піднятися, щоб пройти шлях до вершини галузі VPN, як однієї з найпопулярніших сервісів, на яку можна підписатися. Базуючись на Британських Віргінських островах, ExpressVPN створив собі репутацію як послугу, до якої можна звернутися, навіть якщо ви тільки починаєте з VPN. Служба має близько 2000 серверів у своїй мережі та покладається на OpenVPN за 256-бітове шифрування AES.

Якщо ви перебуваєте в країні, яка не рекламує використання VPN, ExpressVPN надає цілий ряд скритих серверів, щоб приховати факт використання вами послуги. Користувачі також можуть насолоджуватися роздільною функцією тунелювання ExpressVPN, яка дозволяє їм вирішити, яку частину трафіку зашифрувати. Сервіс дозволяє лише три одночасних з’єднання, хоча це можна розширити, якщо ви вирішили встановити його клієнт VPN безпосередньо на роутер. Послуга надає додатки VPN для користувачів, на пристроях яких працює ОС Windows, iOS, Linux або навіть Android. Служба підтримки клієнтів завжди доступна цілодобово через електронну пошту, дзвінки або навіть у соціальних мережах. Щоб дізнатися більше про те, що може запропонувати ExpressVPN, подивіться наш Огляд ExpressVPN.

2. IPVanish

Другим у нашому списку є американський постачальник, який має близько 1500 серверів у своїй мережі. IPVanish насправді має повністю власну мережу, тобто користувачі гарантують, що в управлінні їхньою безпекою в Інтернеті не буде залучено жодних третіх сторін. Існує також дотримана політика нульового ведення журналу, яка запевняє користувачів, що жоден їхній трафік не може ділитися або зберігатися, а при цьому постачальник може підтримувати до 10 одночасних з’єднань, у користувачів є достатня можливість захистити всі свої пристрої.

IPVanish цілком може підтримувати користувачів, які бажають торрент, і це навіть рекомендується на їхньому веб-сайті. IPVanish також має функцію веб-проксі SOCKS5, яка пропонує альтернативу, якщо ви не хочете завантажувати їх клієнт VPN, а також пропонує IKEv2, L2TP, / IPSec, SSTP, PPTP та OpenVPN у якості протоколів VPN на вибір. IPVanish досить популярний серед користувачів швидкістю своїх серверів, а також пропонує як необмежену пропускну здатність, так і необмежену комутацію серверів тим, хто підписався на послугу. Щоб побачити, що ще може зробити ця послуга для вас, подивіться наш детальний огляд IPVanish.

3. NordVPN

Наша третя і остання пропозиція – NordVPN. Це провайдер, який інвестував значні кошти в свою інфраструктуру, до того, як понад 4000 його серверів були добре розподілені по всьому світу. Послуга є однією з найнадійніших та орієнтованих на функції, оскільки її набір інструментів допоможе гарантувати, що ніхто не зможе легко отримати ваші дані. Безпека забезпечується за допомогою 256-бітного шифрування AES, а сервіс також має нульову політику реєстрації даних, яка повинна запевнити вас, що ваші дані залишаться незаписаними та повністю захищеними.

NordVPN надає користувачам можливість перемикатися між OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP та IKEv2 під час вибору бажаного протоколу VPN, а також підтримує сувору політику без реєстрації даних щодо конфіденційності інформації про перегляд своїх користувачів. Служба також дозволяє здійснювати потокове передавання через функцію SmartPlay і має сервери, які підтримують трафік передачі файлів P2P. NordVPN також пропонує розширення для браузерів для Firefox та Chrome, а також підтримку Tor over VPN та автоматичний перемикач на знищення. Щоб по-справжньому вивчити, що цей провайдер може зробити для вас, радимо вам пройти наш Огляд NordVPN.

Висновок про кращий VPN для eMule

Перш ніж зареєструватися з кожним із цих постачальників, вам слід порадити слів, щоб спробувати їх спершу і побачити, який із них найкраще працює на основі ваших уподобань. Усі вони мають або гарантію повернення грошей, або безкоштовний пробний період, яким ви можете скористатися, випробовуючи їх з перших рук. Чи є якісь запитання щодо постачальників, яких ми перерахували в нашому огляді? Залиште свої запитання в розділі коментарів нижче, і ми будемо раді вам звернутися.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map