Кращий VPN для Єгипту

Десять років тому Інтернет в Єгипті був дещо доступним і за правління Хосні Мубарака, неурядова організація Freedom House оцінила Єгипет як “частково вільний”. Після революції 2011 року проникнення Інтернету зменшилось із збільшенням цензури в Інтернеті. Метою уряду було не допустити контакту людей із зовнішнім світом та спілкування з політичних питань. 400 веб-сайтів, які включали права людини, зв’язки з Катаром та політично заряджені новини, були заблоковані. Хоча не зрозуміло, що вважається поза межами, єгипетські парламентарі нещодавно затвердили закон про боротьбу з кіберзлочинністю, який би зафіксував практику цензури Інтернету в національне законодавство. Єгипетські користувачі Інтернету не змирилися з утисками уряду, коли вони почали шукати способи протистояти цензурі. Одним із таких способів була віртуальна приватна мережа. Однак використання VPN в Єгипті – це вже не прогулянка по парку. Уряд посилює свою і без того жорстку хватку щодо використання в Інтернеті своїх користувачів, що робить єгиптянам майже неможливим використання VPN. Тож як єгиптяни все ще можуть отримати доступ до Інтернету за допомогою VPN на ПК, Mac, iOS, Android, iPhone та iPad? Давай дізнаємось.


Кращий VPN для Єгипту

Кращий VPN для Єгипту

Кращий VPN для Єгипту – Короткий підсумок

Використання VPN є життєво важливим, якщо ви хочете обійти цензуру в Інтернеті. Якщо ви вже знаєте, як працює VPN, читання огляду нижче може бути не таким критичним. Ось список найкращих VPN для Єгипту:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. ВипрВПН

Що таке VPN?

Зі збільшенням цензури в Інтернеті у багатьох країнах, подібних до Єгипту, VPN зростають у популярності. VPN або віртуальна приватна мережа дозволяє створити захищене з’єднання з іншою мережею через Інтернет. Люди використовують це, щоб вони могли приховати своє місцезнаходження – змінивши свої IP-адреси – для анонімного та безпечного перегляду в Інтернеті. Додайте до цього можливість обійти географічні обмеження на веб-сайтах та каналах, заблокованих у країні, де вони знаходяться. Маючи всі великі переваги, які можуть запропонувати VPN, здається, вони майже надто хороші, щоб бути правдою. Ну, єгипетський уряд занадто рано прокинув своїх людей із вільного доступу до Інтернету, заблокувавши веб-сайти провайдерів VPN.

В Єгипті заблоковані VPN

Це досить погано, що єгипетський уряд обмежив майже кожен веб-сайт, про який ви могли придумати, тепер інструмент, за допомогою якого єгиптяни обходили їх, також знаходиться у списку блоків? Поговоріть про пригнічення. Коли єгипетський уряд розібрався, для чого призначені VPN, було швидко видати заборону на їх використання. TigerVPN, ZenVPN та HSSElite – одні з заблокованих в Єгипті постачальників послуг VPN. Дія дії, яка турбує засновників цих VPN, метою яких є надання відкритого доступу до Інтернету для будь-кого та де завгодно. Кожна трагедія є срібною підкладкою, і справа з заблокованими VPN може бути вирішена. Постачальники VPN радо зустрічаються з клієнтами, які запитують їхні послуги електронною поштою, що включає посилання на їх програмне забезпечення VPN. Це просто так просто. Тепер, коли обмеження не вдається, вам доведеться звузити свої варіанти щодо того, до якого постачальника послуг VPN ви хочете підписатися. Ось кілька речей, які ви повинні врахувати перед покупкою.

 1. Він повинен використовувати найсильніші методи шифрування, щоб користувачі не порушували свої дані або не вступали в проблеми з урядом Єгипту.
 2. Користувачі VPN повинні вибрати сервери у всьому світі, щоб вони могли з’єднуватися з сервером будь-якої країни з Єгипту.
 3. Не повинно бути обмежень щодо пропускної здатності або швидкості руху.
 4. Цілодобова підтримка клієнтів повинна бути доступною для користувачів, щоб надати їм допомогу, коли їм це потрібно.  
 5. Політика повернення коштів важлива для створення лояльності клієнтів.
 6. Хорошим вибором для VPN буде той, який сумісний з усіма пристроями.

Кращий VPN для Єгипту

Багато служб VPN заблоковані в Єгипті, проте ми тут, щоб представити вам ті, які не є. Ось найкращі VPN, які люди можуть використовувати в Єгипті.

1- ЕкспресVPN

Цей постачальник послуг VPN представляє всі перераховані вище характеристики хорошої VPN. Добре, це навіть не спрацьовує VPN. Оскільки понад 56 серверів поширюються в 56 країнах, гео обмеження не є проблемою. Ви можете передавати або завантажувати що-небудь із Єгипту, не турбуючись про пропускну здатність або швидкість. Не зберігаються журнали онлайн-активності користувачів, що означає, що їх конфіденційність повністю підтримується. За допомогою ExpressVPN ви можете підключитися до будь-якого загальнодоступного WiFi, запевнивши, що ваші дані та гроші не будуть втрачені.

2- Куля VPN

Це одна з найнадійніших VPN-послуг, що надаються на ринку. Єгиптяни можуть отримувати доступ до веб-сайтів або каналів, які їм подобаються, не турбуючись про гео обмеження. Їх досвід буде приємним завдяки високоякісним потоковим та швидким серверам BulletVPN. Це також забезпечує оптимальну безпеку для своїх користувачів.

3- NordVPN

Безпека – це перше, на що єгиптяни звертаються, вибираючи VPN, і саме тому NordVPN є найкращим вибором. Він має не одне, а подвійне шифрування, яке дозволяє його користувачам вільно користуватися Інтернетом, не піддаючись зловмисним атакам або крадіжкам даних. Плюс наявність серверів у 62 країнах означає, що NordVPN пропонує великі швидкості передачі потоку гео-обмежених матеріалів. Це також гарантує вам безпеку та анонімність під час підключення до загальнодоступних мереж.

4- CyberGhost

Це VPN, який має все необхідне, перебуваючи в Єгипті. Найкраща функція, яку вона може запропонувати, – це 30-денна гарантія повернення грошей скептичним початківцям, які хочуть спробувати VPN перед будь-якою покупкою. Ви можете підключитися до будь-якого з 1250 серверів по всьому світу з високою швидкістю. Ваша особа та діяльність залишаються приватними при використанні CyberGhost за розумну ціну.  

5- PureVPN

Ви не тільки можете отримати доступ до понад 750 серверів у понад 140 країнах, але і підключити до 5 різних пристроїв одночасно. Дворічний план PureVPN є досить доступним та зручним для єгипетських користувачів. Захист активності в Інтернеті та захист даних користувачів в Єгипті досягається завдяки 256-бітному шифруванню.

VPN – це обов’язково в Єгипті

Якби не постачальники VPN, щоб вони не піклувались про ваш доступ до Інтернету та свободу в Інтернеті, ви б жили в печері, і вони не мали б бізнесу. Це справді безпрограшна ситуація, яка робить всіх, окрім урядів, які видають заборони, нещасними. Є ще багато постачальників послуг VPN, які можуть допомогти вам, де б ви не знаходились у світі, отримувати доступ до улюбленого каналу, дивитись улюблені телесеріали або навіть практикувати своє найосновніше право, яке читають новини. Повідомте нас, який VPN надав вам доступ до всіх тих, хто є в Єгипті, залишивши коментар нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me