Кращий VPN для браузерів

Що найкращий VPN для браузерів? Який постачальник послуг VPN пропонує розширення браузера VPN для браузера Google Chrome, Firefox, Safari, Microsoft Edge, Opera або UC? Оскільки надійний сервіс VPN здатний повністю захистити вас від широкого спектру загроз, які існують в Інтернеті, є кілька речей, які насправді не можуть зробити вас щасливими від підписки на провайдера. Для початку повномасштабна VPN-послуга значно знизить вашу швидкість, оскільки значна кількість пропускної здатності витрачається на шифрування вашого трафіку. Це означає, що вам, можливо, доведеться почекати ще кілька секунд, щоб HD-відео завантажувалося, або щоб великий файл закінчувався завантаженням. Крім того, може бути ряд програм, які не зможуть добре інтегруватися з вашою службою VPN, а це означає, що вам доведеться вибирати або не використовувати службу VPN, щоб виконати необхідну роботу через ваш додаток, або VPN працює та шукає іншу альтернативу вашій несумісній програмі.


Кращий VPN для браузерів

Кращий VPN для браузерів – Підсумок

Незалежно від того, чи використовуєте ви зараз Chrome, Firefox, Edge або Safari, надійний VPN буде захищати вас в Інтернеті, незалежно від того, який браузер ви віддаєте перевагу. Ось список найкращі VPN для браузерів у 2018 році:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. BulletVPN
 5. IPVanish
 6. ВипрВПН

Розширення та браузери VPN – важливе поєднання

Якщо вам не потрібен повномасштабний захист, який може запропонувати служба VPN, вам варто подумати про використання більш легкої альтернативи. Існує велика кількість постачальників VPN, які пропонують розширення для браузера, що гарантує вам можливість користуватися деякими перевагами, які ви отримуєте після передплати надійної послуги VPN. Розширення веб-переглядача гарантує, що у вас зашифроване з’єднання, тобто всі сайти, до яких ви хочете отримати доступ, не матимуть записів про те, де саме ви переглядаєте, не кажучи вже про те, що ви робите. Ви зможете отримувати доступ до сайтів з обмеженою географічною адресою так само, як і при застосуванні VPN-програми, а також залишатись анонімним будь-якого веб-сайту, до якого ви вирішите отримати доступ. Використання розширення для перегляду VPN означає, що ви можете насолоджуватися швидкістю швидкого перегляду, яку пропонує ваш провайдер, не жертвуючи своєю безпекою в Інтернеті.

Більшість підключень браузера, якими ви можете скористатися, пропонуються постачальниками VPN як легка альтернатива їх основним пропозиціям, але не так багато постачальників пропонують послугу. Для тих, хто це робить, більшість з них не чітко пояснює, оскільки вони все ще хочуть, щоб їх потенційні клієнти зосереджувались на VPN-сервісі, який вони пропонують.

Найкращі VPN-адреси браузера 2018 року

На щастя, ми продовжили пошук надійних служб, які пропонують найкращі розширення VPN для браузера, щоб врятувати вас від пошуку самостійно. Ми також зробили все можливе для того, щоб наш список включав служби, що мають розширення для браузера, які працюють для широкого кола браузерів..

1. ExpressVPN

ExpressVPN відкриває наш відлік як найкраще оцінену VPN у світі та універсальне розширення для браузера, яке має бути спроможним запуститись у вашому браузері Firefox, Safari або Chrome. Їх розширення для браузера гарантує вам підключення до їхньої мережі з понад 2000 серверів та 30 000 IP-адрес, представлених приблизно в 94 країнах. У сервісі також є надійний механізм підроблення місцеположення, який спирається на технологію геолокації HTML5. Політика конфіденційності, пропонована сервісом, гарантує, що жодна з ваших даних не буде записана, а якщо служба знаходиться зі штаб-квартирою на Британських Віргінських островах, користувачі не піддаються ризику передавати свої записи про перегляд уряду. Єдине, з чим ми могли дізнатися, з чим вам доведеться боротися, коли ви використовуєте ExpressVPN, – вам потрібно завантажити їх додаток, щоб ви могли використовувати їх розширення для браузера. Служба також не пропонує безкоштовний пробний період, і це означає, що вам доведеться підписатись на 30-денну гарантію повернення грошей, щоб отримати вибірку їхньої послуги.

2. NordVPN

Більшість провайдерів важко конкурувати з мережею понад 4000 постачальників NordVPN, які добре розподілені по всьому світу. Це означає, що у користувачів не повинно виникнути проблем із підключенням до будь-якого веб-сайту у всьому світі. Їх велика мережа дозволяє користувачам підключатися до іноземних веб-сайтів, не турбуючись про геоблокування. Розширення веб-переглядача NordVPN також дозволяє користувачам робити те ж саме, і воно підтримує користувачів як у браузерах Chrome, так і у Firefox. Послуга має деякі унікальні функції, такі як її функція CyberSec, яка запобігає зараженню реклами та зловмисного програмного забезпечення. Користувачі NordVPN також отримують оптимізацію сервісу, уточнюючи, що саме вони мають намір робити в Інтернеті, оскільки сервіс пропонує сервери, найкращі для потокової передачі фільмів, онлайн-ігор, а також великих завантажень файлів. Надано, що базується в Панамі, NordVPN запевняє своїх клієнтів, що їх перегляд залишатиметься безпечним, оскільки їх база знаходиться далеко від юрисдикцій, де їх можна буде змусити здавати дані браузера користувачів. NordVPN пропонує безкоштовний пробний період, але він триває близько 3 днів. Вони також мають 30-денну гарантію повернення грошей, коли незадоволені користувачі можуть продовжувати проводити свої тести.

3. CyberGhost VPN

CyberGhost VPN – один із багатьох сервісів, які мають пристойну мережу серверів, добре розповсюджених по всьому світу. Служба налічує їх близько 1200, і їх знайдено у трохи більше 60 країн. Сервіс пропонує надійне розширення для браузера, яке ви можете використовувати під час перегляду Firefox. Служба, що базується в Румунії, має надійну політику конфіденційності, і політику без журналів, про яку ви можете бути впевнені, підтримується у всій компанії. Сама служба дозволяє підключитися до її сервісу до 7 пристроїв, тобто ви зможете захистити всі свої пристрої, а також декілька своїх колег. Навіть не важливо, чи підтримуються пристрої на різних платформах, як-от Windows, Linux, Android та iOS. Абоненти CyberGhost VPN також можуть уникати небажаних рекламних оголошень та впроваджувати 256-бітове шифрування AES, щоб забезпечити захист усіх у своїй мережі. Існує безкоштовна версія послуги, яку користувачі можуть випробувати, але їм все одно потрібно буде перейти на преміум-сервіс, щоб користуватися повним спектром послуг, які постачальник може запропонувати..

Підсумуйте найкращий VPN браузера

ExpressVPN, NordVPN та CyberGhost VPN – це наш найкращий вибір для тих, хто шукає легку альтернативу для захисту в Інтернеті. Підпишіться на будь-якого з цих трьох постачальників, і ви будете налаштовані на серфінг по мережі без будь-яких причин для тривоги щодо безпеки. Якщо ви зараз використовуєте браузер Chrome, перегляньте наші найкращі розширення VPN для Chrome.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map