Кращий VPN для браузера Tor

Який найкращий VPN для браузера Tor? Спочатку відомий як проект “Маршрутизація цибулі”, Tor – це концепція, вперше розроблена співробітниками Військово-морської лабораторії США ще на початку 1990-х. Піонерам програмного забезпечення було запропоновано розробити метод, завдяки якому інформація про розвідку США може бути безпечно передана в Інтернеті. Сказати, що вони були успішними, було б грубо заниженим. Вчені придумали безпроблемний спосіб безпечного спілкування в Інтернеті, і після того, як програмне забезпечення було доступне для загального користування, багато інших людей, які знають безпеку, розглядали це як своє вирішення для використання анонімних онлайн.


Кращий VPN для Tor

Кращий VPN для Tor

Кращий VPN для браузера Tor – Короткий огляд

Якщо ви досить добре знайомі з тим, як працюють і Tor, і VPN, ви можете пропустити читання детального огляду нижче. Ми підвели підсумки найкращих VPN, які ви можете використовувати з Tor тут:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. IPVanish
 4. BulletVPN

Тор пояснив

Мережа Tor дотримується простої робочої концепції. Коли користувачі Інтернету підписуються на користування послугою, їх пристрої також стають вузлами, через які форми зв’язку від інших користувачів відбиваються на маршруті до сервера призначення. Таким чином, це робить надзвичайно важко відслідковувати повідомлення або запити користувачів, що надсилаються прямо до оригіналу. Добровольці, за допомогою яких передаються ці повідомлення, включають мільйони людей по всьому світу, які, можливо, є частиною мережі, тому серфінг по мережі Tor означає, що ви можете приховати свою особу, місцеположення та активність в Інтернеті, незалежно від того, де б ви не були..

Існує також ряд факторів, які ускладнюють з’ясування, звідки саме надсилаються дані. Для початку дані, що передаються, шифруються щоразу, коли вони відскакують від вузла, і кожен вузол також усвідомлює лише IP-адресу вузла, який знаходиться “перед”, або “позаду”. Це означає, що ніхто, що бере участь у мережі, не може передбачити, куди потраплять дані, що передаються. Нарешті, ніхто також не може виявити вашу справжню особистість, тому ви будете частиною великої мережі користувачів, які насправді не мають уявлення один про одного..

Використання Tor та VPN

Спочатку червоніння більшості користувачів Інтернету погодилося б, що Тор здається більш грізним рішенням порівняно з VPN, якщо все, що ви шукаєте, – це анонімність та безпека в Інтернеті. Проблема полягає в тому, що деякі аспекти служби можуть вас відключити, особливо якщо ви справді не є такою великою загрозою, щоб хтось відстежував, що ви маєте в Інтернеті. Перша невдача – швидкість. Тор, як відомо, є досить повільним порівняно з VPN. Це означає, що ви додаєте час, коли ви завантажуєте відео чи спілкуєтеся з ким-небудь ще в будь-який час, коли ви в Інтернеті. Крім того, досвід, наданий VPN, набагато кращий і підходить для щоденної зручності використання послуги. Це тому, що це дозволяє такі дії, як обмін файлами P2P, з якими вам доведеться піти на компроміс, якщо ви все-таки вирішите бути частиною мережі Tor.

VPN Over Tor vs Tor Over VPN

Перш ніж ми вивчимо, до яких постачальників вам варто звернутися, дозвольте нам порівняти тип послуги, який ви, ймовірно, отримаєте, вирішивши перейти на VPN через Tor, або Tor через VPN.

VPN над Тор

Плюси:

 • Ваш Інтернет-провайдер не дізнається, що ви використовуєте Tor
 • Вузол введення Tor побачить лише IP-адресу постачальника VPN.
 • Ви отримаєте доступ до веб-сайтів .onion.
 • Ваш постачальник VPN не побачить, що ви робите в Інтернеті за умови використання браузера Tor.

Мінуси:

 • Ваша реальна IP-адреса видно постачальнику VPN.
 • Ви не отримаєте жодного захисту від шкідливих вузлів виходу Tor.
 • Вузоли виходу Tor заблоковані.

Тор над VPN

Плюси:

 • Провайдер VPN не може бачити вашу справжню IP-адресу.
 • Ви отримуєте захист від шкідливих вузлів виходу Tor.
 • Ви можете обійти будь-які вузли виходу Tor.
 • Ви можете вибрати місце свого сервера.
 • Весь ваш трафік проходить через Tor.
 • Ви зможете відкривати порти через VPN.

Мінуси:

 • Ваш постачальник VPN бачить, що ви маєте в Інтернеті.

Найкращі VPN для Tor

Користувачам, які знають про переваги, отримані від використання Tor, та тих, які отримують від VPN-сервісу, може бути важко вирішити, з яким варіантом користуватися між ними. По правді кажучи, це рішення не має бути таким важким для прийняття, оскільки є VPN-сервіси, які здатні поєднувати використання обох. Це постачальники VPN, які ми сьогодні будемо перевіряти, щоб ви принаймні мали уявлення, на що звернутися..

1. ExpressVPN

Відомий тим, що пропонує найкращий VPN-сервіс у світі, ExpressVPN явно підтримує використання VPN та Tor для максимального захисту в Інтернеті. Однак постачальник першого рівня підтримує лише один формат, за допомогою якого може бути налаштована послуга; “Торт над VPN”. Ця настройка найкраще працює з провайдером, і фактично навіть заважає вашій мережі VPN не знати, що вам потрібно в Інтернеті. Крім цієї чудової функції, ExpressVPN також люблять свою високонадійну команду з обслуговування клієнтів, оскільки вони завжди доступні для вирішення проблем із клієнтами. Послуга також має потужну серверну мережу на 1500+, що дає можливість користувачам встановити з’єднання з будь-якою країною, в якій вони хотіли б. У сервісі також є сервери Stealth, які дозволяють користувачам, що знаходяться в таких країнах, як Китай & на Близькому Сході використовувати VPN, не з’ясовуючи своїх провайдерів, а також схему винагороди, де для всіх, хто звертається до друга, який підписався на послугу, обидва & арбітр отримує місяць безкоштовного користування, доданий до їхньої підписки. Їх 30-денна гарантія повернення грошей відкриє вам багато більше їхніх можливостей, тому візьміть їх на руки і подивіться, що саме вони можуть запропонувати.

2. NordVPN

Базований у Панамі, цей багатофункціональний постачальник також приймає модель “Tor over VPN”, тобто дані спочатку шифруються службою VPN, потім висуваються вперед для подальшого шифрування через мережу Tor. Більше 4000 серверів, доступних за допомогою цієї послуги, дозволяють покращити форми шифрування на рівні VPN, наприклад, через їх службу DoubleVPN. Коли дані надсилаються через два сервери, рівень шифрування стає вдвічі більшим порівняно із звичайними провайдерами. Пройдіть його знову через мережу Tor, і ви маєте один з найвищих рівнів безпеки в Інтернеті, яких можна досягти. NordVPN також допомагає користувачам уникати шкідливих оголошень та зловмисного програмного забезпечення через їхню функцію CyberSec, а їх сервери також можна оптимізувати залежно від діяльності, якою користувач Інтернету хотів би зайнятись в Інтернеті. Провайдер пропонує сервери, орієнтовані на потокове передавання HD, ігри, завантаження P2P та подвійне шифрування. NordVPN також дозволяє користувачам мати до 5 одночасних підключень, щоб функціонувати під одним обліковим записом, і обіцяє не мати жодної записи про історію перегляду своїх абонентів через свою політику нульового журналу. Якщо вам все це добре, вам пропонується 3-денний безкоштовний пробний період, який ви дійсно повинні спробувати.

3. IPVanish

Цей американський постачальник також підтримує використання Tor, а також їх VPN-послуга схиляється до формату “Tor over VPN”. Цю конфігурацію можна зробити за допомогою програми VPN, і для запуску та запуску не потрібно більше 5 хвилин. Крім цього, IPVanish також широко популярний тим, що вони володіють усіма своїми 1500+ серверами, а це означає, що вони можуть вирішити будь-які виникаючі проблеми із клієнтами, не звертаючись до третьої сторони. Їх сервери досить швидкі, і саме тому онлайн-геймери віддають перевагу цим провайдерам перед іншими. IPVanish також відомий своєю здатністю дозволити до 10 одночасних з’єднань лише під одним обліковим записом та має дуже сувору політику нульового журналу, де не зберігаються журнали історії використання клієнтів. Як постачальник першого рівня, їх служба обслуговування клієнтів також є однією з найкращих в галузі, і це дозволяє користувачам звертатися за допомогою в будь-який час дня і ночі, який їм може знадобитися. Служба підтримує L2TP, PPTP та OpenVPN як основні протоколи VPN, але заохочує своїх клієнтів покладатися на OpenVPN, оскільки вона є найбільш захищеною. Ця послуга пропонує лише 7 днів протягом безкоштовного пробного періоду, тому кожен, хто сподівається використати її, повинен перевірити всі її функції, як тільки підпишеться на цю пропозицію.

Висновок про кращий VPN для браузера Tor

Використання комбінації Tor та VPN обов’язково забезпечить вам одну з найкращих форм захисту, коли ви знаходитесь в мережі, а три послуги, які ми перерахували вище, забезпечують найкращі комбінації Tor та VPN, гарантуючи вам гарантовану анонімність, і підвищена безпека.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me