Кращий VPN для Австралії – Посібник з огляду 2020 року

VPN найкраще підходить для Австралії? Австралійці, напевно, більше, ніж інші країни, мають належні знання про те, що таке VPN, як він працює і чому це так важливо. Протягом багатьох років австралійці зверталися до VPN, щоб розблокувати потокові канали, які геоблокуються в Австралії. Такі потокові послуги включають американські Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, CW TV, Sky Go, BBC iPlayer та ITV. З австралійськими провайдерами нещодавно починають блокувати торент-сайти, потреба в VPN в Австралії ще більша.


Навіть австралійські переселенці, які проживають у Новій Зеландії, США, Великобританії, Канаді чи інших країнах за кордоном, мають велику потребу в VPN. Віртуальну приватну мережу можна використовувати для отримання австралійської IP-адреси за кордоном. Це, в свою чергу, дає змогу Aussies дивитися такі австралійські канали, як TenPlay, 9Now, Channel 7 та SBS з будь-якої точки світу. Я пролити світло на найкращі рекомендовані VPN-послуги ви повинні звернутися до вниз.

Кращий VPN для Австралії 2017 року

Кращий VPN для Австралії 2020

Що таке віртуальна приватна мережа

Ви згадуєте той факт, що не можете отримати доступ до певного веб-сайту своїм друзям. Їх миттєва відповідь – «Просто використовувати VPN». Дуже багато з нас опинилися в цій ситуації. Щоб вас не бентежило, ви просто киваєте головою, цікавлячись, що таке VPN і як це насправді працює.

Ну, VPN спочатку був задуманий як засіб захистити конфіденційність в Інтернеті і додавання додаткова безпека під час серфінгу в Інтернеті. Весь ваш Інтернет-трафік зашифровано після підключення до VPN-сервера. Те, для чого можна використовувати віртуальну приватну мережу доступ до сайтів, на які ваш Інтернет-провайдер заборонений є додатковим бонусом.

Функція VPN не просто закінчується. Використання VPN також дозволяє веб-сервіс анонімно. Можна навіть розблокувати гео обмежені потокові канали подібно до США Netflix, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer, або навіть Sky Go.

Зважаючи на це, не дивно, що так багато людей звертаються до VPN. Але, маючи стільки провайдерів VPN там, яких вам вибрати?

Безкоштовне VPN, яке ви говорите?

Використовуючи VPN, ви повинні мати на увазі, що ви довіряєте своєму постачальнику VPN своїми приватними даними. Зрештою, весь ваш інтернет-трафік буде проходити через їх сервери. Ось чому це важливо читайте їх політику конфіденційності і Умови використання перед реєстрацією.

Насправді є служби VPN, які не стягують з вас грошей. Однак більшість із них “Безкоштовні” VPN-послуги надаються за прихованою ціною.

 • Для одного вони потенційно можуть продавати ваші приватні дані третім особам.
 • Зважаючи на те, що їх рекламують як безкоштовні, їх VPN-сервери будуть постійно перевантажуватись. Ваша швидкість перегляду, трансляції та завантаження буде страждати.
 • Вони не надайте належну цілодобову підтримку; дуже важлива особливість, яку ви справді не цінуєте, поки не зіткнетесь з якимись технічними проблемами.
 • Вони можуть неправильно зашифрувати ваш трафік. Ваш Інтернет-провайдер та інші користувачі зможуть відстежувати вашу діяльність.
 • Безкоштовні VPN – не найкращий вибір, якщо ви шукаєте спосіб обійти гео-обмеження. Вони не зможуть розблокувати Американський Netflix, Amazon Prime, або подібне геоблоковані канали.

Особливості топ-австралійського VPN

Якщо безкоштовні VPN не виходять, настав час переглянути належних VPN-провайдерів. Технічне обслуговування, підтримка VPN-сервера та програми коштують грошей. Ось чому всі надійні послуги VPN стягують плату в межах від 6 до 10 $ на місяць. Як і у всьому іншому, чим дорожче ваш постачальник VPN, тим більше переваг ви отримаєте. Ось низка має провідні VPN-провайдери повинен запропонувати.

 • Глобальні сервери VPN: За допомогою VPN-серверів у всьому світі ви можете отримати доступ до будь-якого потрібного геоблокованого каналу.
 • Швидкість: Чим більше серверів VPN у вас постачальник VPN, тим менше навантаження буде на будь-якому конкретному сервері. Таким чином, швидкість вашого Інтернету не знизиться.
 • Програми VPN: Заявки на ПК, Mac, iPhone, iPad, Linux, і Android обов’язково, якщо ви хочете налаштувати VPN-з’єднання за пару хвилин.
 • 24/7 Підтримка: Якщо ви платите за послугу VPN, ви можете так само отримати цілодобова підтримка. Вам потрібна допомога щодо усунення несправностей, налаштування VPN-з’єднання або розблокування певного веб-сайту.
 • Політика щодо журналів: Деякі служби VPN зберігають журнали, який веб-сайт ви відвідуєте під час підключення до їх VPN-сервера. Переконайтеся, що ваш постачальник VPN зберігає нульові журнали.
 • Протоколи VPN: Існує чотири основні протоколи VPN: OpenVPN, L2TP, IPSec та PPTP. Належні постачальники VPN підтримують їх усіх.
 • Політика повернення коштів: Ви можете виявити, що служба VPN, з якою ви підписалися, не відповідає вашим потребам. У такому випадку ви хочете отримати свої гроші назад. Належний сервіс VPN пропонує зрозуміло Політика гарантованого повернення грошей на 30 днів.

Кращий VPN для Австралії

Пошук правильного VPN для Австралії часом може бути досить непростим. Однак я зробив вашу роботу набагато простішим, переглянувши найпопулярніші в Австралії. Ось вони:

ExpressVPN

ExpressVPN надає всі перераховані вище функції. Ось чому вони очолюють наш список найкращий VPN для Австралії в 2020 році. Я перерахував інші послуги VPN, які ми розглянули нижче.

У цьому немає жодного сумніву ExpressVPN є домашньою назвою в галузі VPN. Там VPN-сервери розповсюджені по всьому світу. Ви можете підключитися до VPN-серверів у Німеччині, Франції, США, Великобританії, Канаді та, очевидно, Австралії.

Ви також можете використовувати ExpressVPN для доступу до регіонально заблокованих потокових служб, таких як HBO GO, Netflix та BBC iPlayer. ExpressVPN дотримується суворого “Політика без журналів”. Там доступна підтримка чату в будь-який час, коли вона вам може знадобитися.

Для тих, хто має проблеми з довірою до постачальників послуг VPN, ви можете випробувати Expressvpn цілий місяць. Якщо продукт вам не сподобався, просто попросіть його повернути, і ви отримаєте всі свої гроші.

Також немає обмежень пропускної здатності. Отже, ви можете передавати та завантажувати весь улюблений вміст, не турбуючись про те, що вичерпаєте певну квоту.

Загалом, ExpressVPN зарекомендував себе як один з найкращих постачальників послуг VPN, який я протестував. Крім того, для захисту клієнтів VPN майже для будь-якого пристрою, про який ви можете придумати, ви також можете використовувати проксі-сервери Smart DNS як частину вашої підписки..

ПРОС

 • Політика повернення коштів на 30 днів.
 • VPN-клієнти для Amazon Fire Stick, iOS, Android, ПК та Mac.
 • Відмінна підтримка клієнтів
 • Місцезнаходження VPN охоплюючи весь світ.
 • Немає політики ведення журналів
 • Функція інтелектуального проксі-сервера DNS.

КОНС

 • Дорожче, ніж інші послуги VPN.

BulletVPN

Все більше й більше австралійців звертаються BulletVPN. Новий постачальник послуг VPN став досить популярним Down Under і з поважних причин. Нам вдалося переглядати різні австралійські канали, включаючи канал 9, 10 та 7 канал, використовуючи VPN-сервери BulletVPN Aussie. Посібники з їх установки та налаштування дуже прості у дотриманні. Перепади швидкості в Інтернеті, які ми зазнали, були незначними незалежно від того, до яких серверів VPN ми були підключені. Можливо, вони могли б додати до своєї VPN-програми більшу кількість локацій VPN.

ПРОС

 • Політика повернення в один місяць
 • Windows, Mac, Android, Fire Stick та iOS мають спеціальні програми.
 • Цілодобова підтримка.
 • Нульовий облік трафіку мережі.

КОНС

 • Не багато локацій VPN на вибір.

NordVPN

NordVPN стали надзвичайно відомими після вдалого партнерства з англійською футбольною командою Ліверпуль. Вони, безумовно, є однією з найнадійніших VPN-послуг, на які можна підписатися. Їхня команда підтримки дуже професійна і займається будь-якими питаннями, з якими ви можете стикатися ефективно. Як і у випадку з нашими власними VPN, ви також можете попросити повернути кошти протягом 30 днів від вашої початкової дати підписки.

ПРОС

 • Добре розроблений додаток VPN
 • Розширена мережа VPN.
 • Подвійний захист VPN.

IPVanish

IPVanish міг би посісти вищу позицію в нашому списку найкращих VPN для Aussies, якби не те, що вони базуються в США. Це робить нас трохи обережними через суворі закони Америки про збереження даних. Тим не менш, IPVanish стверджує, що вони дотримуються політики без реєстрації, а це означає, що зберігаються нульові журнали того, що ви робите, коли ви підключені до їх VPN-серверів.

Однак вони не такі надійні, як інші VPN, коли ми намагалися використовувати їх VPN-сервери для розблокування служб VOD, таких як HBO GO, BBC iPlayer BBC або American Netflix.

З іншого боку, ви можете використовувати один обліковий запис IPVanish на 10 різних пристроях одночасно. Там підтримка чату в реальному часі може бути повільною, але часом.

Нарешті, у вас не так багато часу, щоб вимагати повернення коштів, оскільки IPVanish має лише 7-денну гарантію повернення грошей.

ПРОС

 • Дуже великі швидкості сервера VPN.
 • Заборонено завантаження торрентів.
 • 10 паралельних VPN-з’єднань.

КОНС

 • 7-денний термін повернення коштів.
 • Не розблокує основні потокові канали.

Найкращий VPN для Австралії в 2020 році

Після вважався розкішшю, VPN повільно стає необхідністю для щоденних користувачів Інтернету в Австралії. Чи маєте ви намір захистити свою конфіденційність в Інтернеті, доступ до заборонених сайтів, або розблокувати геоблоковані канали, VPN – обов’язковий. Сподіваємось, це найкращий посібник з огляду VPN дав вам краще уявлення про те, чого слід уникати і на що слід звертати увагу при реєстрації у постачальника VPN. Використовували VPN, перебуваючи в Австралії? Чи це змінило спосіб перегляду Інтернету? Ви завжди можете поділитися своїм досвідом, просто залишивши коментар нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map