Кращий VPN для Африки

Перелік місць, у які ви хочете поїхати, був би справді неповним, якби у вас не було обраного африканського пункту призначення. Насправді, якщо королівські колективи, такі як Кейт Міддлтон та принц Вільям, вирішили заручитися під час відпочинку в Кенії, то ви багато чого не вистачаєте, якщо все-таки вирішите не їздити туди. Є дуже багато дикої природи, яку можна побачити, спадщину та культуру, щоб познайомитися в Африці. Плануючи поїздку там, справді робив би собі величезну користь.


Кращий VPN для Африки

Кращий VPN для Африки

Інтернет в Африці

Єдине, з чим вам, можливо, доведеться боротися, особливо якщо ви приїжджаєте з розвиненого світу, – це відсутність інфраструктури у більшості африканських країн. Звичайно, деякі роблять краще, ніж інші. Таким чином, вам дійсно доведеться адаптуватися до поточної ситуації, виходячи з того, що зараз відбувається в країні, в якій ви перебуваєте. Наприклад, щодо забезпечення Інтернету та доступності, наприклад, континент насправді не так добре, як решта світу. Найвищий рівень проникнення Інтернету на континент становить близько 80%, і це в Кенії. Також ця статистика відображає лише ситуацію в міських районах і навколо них. Далі, далі, наприклад, більш сільські райони, і ви помітите велику різницю у сполученні.

Це в поєднанні з тим, що в більшості африканських країн є дуже жорсткі уряди, означає, що ви можете зіткнутися з деякими проблемами з конфіденційністю та зв’язком, коли ви приземлитесь, куди б ви не їхали. Наприклад, Уганда нещодавно ввела податок на соціальні медіа, намагаючись контролювати те, що розміщується в соціальних мережах. Уяви що; платити уряду за те, що ви розміщуєте на своїх персональних платформах соціальних медіа.

Деякі країни також дуже хочуть стежити за тим, що говориться про їхні режими в Інтернеті. Вони навіть блокують доступ до сайту, якщо вони дійсно хочуть заблокувати поширення певної інформації. Якщо вони натрапляють на почуття, які їм не подобаються, автор може опинитися у в’язниці, якщо вони не будуть обережні. Це мрачна реальність, з якою живе більшість громадян, які живуть у значній більшості країн Африки. Але справа справді не повинна бути для вас однаковою, якщо ви сподіваєтесь летіти туди як іноземець.

Використання VPN в Африці

Реєстрація у постачальника віртуальної приватної мережі – це, мабуть, одне найкраще, що ви могли зробити, щоб насолоджуватися нерегульованим досвідом перегляду під час поїздки в Африку. VPN може захистити ваше з’єднання за допомогою шифрування. Це дає можливість займатися своїм бізнесом в Інтернеті, не турбуючись про те, щоб хтось відстежував вашу активність. Навіть ваш Інтернет-провайдер залишатиметься незрозумілим щодо того, що ви робите в Інтернеті, роблячи свою роботу в Інтернеті приватною та конфіденційною.

Ще одна величезна перевага, яку ви отримуєте, щоб отримати насолоду від VPN, – це ваша анонімність в Інтернеті. Використання VPN означає, що ви можете приховати свою особу на сайтах, які ви вирішили відвідати. Це важливо, особливо якщо ви хочете отримати доступ до сайтів, які, можливо, потрапили в чорний список уряду країни, в яку ви могли б їздити. Цей рівень анонімності також надає вам доступ до сайтів з обмеженою географічною діяльністю, послуги яких були б вам недоступними, якби вони дізналися, що ви знаходитесь в Африці. Доступ до таких сайтів надається, оскільки ви змінили свою IP-адресу, надавши доступ до сервера, який базується в іншій країні.

Найкращі VPN для Африки

Все це – переваги, які ви можете отримати від послуги VPN, але лише якщо ви вибрали правильний. Правильним у цьому контексті є той, який забезпечує безперечну безпеку в Інтернеті та пропонує швидкість, яка звичайно не змусить вас звикнути до того, до чого ви не звикли. Пошук ідеального постачальника, звичайно, залежить від того, які саме ваші потреби. Щоб звузити сферу вашої діяльності, у нас уже є кілька пропозицій, на які ми впевнені, що вам це стане дуже корисним. Подивіться наш короткий список найкращих VPN для Африки.

1. ExpressVPN

ExpressVPN встановлює планку досить високою щодо того, чого слід очікувати від встановленого провайдера. Із назвою близько 2000 серверів та присутністю в таких африканських країнах, як Алжир, Єгипет, Кенія та Південна Африка, послуга більш ніж здатна забезпечити ваше з’єднання. ExpressVPN вибирає OpenVPN як протокол, на якому базується їх найефективніша безпека. Він також дозволяє користувачам звертатися до PPTP, L2TP та обох IKEv1 та IKEv2 залежно від їх переваг чи пристрою.

ExpressVPN – це також найкращий провайдер, до якого ви можете звернутися, якщо ви вперше користувач VPN. Їх служба обслуговування клієнтів завжди більше ніж готова запропонувати рекомендації та допомогу всім тим, хто просить, оскільки вони доступні 24/7 через живий чат та електронну пошту. ExpressVPN також є одним з небагатьох постачальників, які пропонують такі послуги, як розділений тунель та VPN Kill Switch. Ви також отримуєте скриті сервери для перегляду обмежених частин Інтернету в країнах, що мають дуже високий рівень цензури. Щоб дізнатися, що ще є у магазині, коли ви підписуєтесь, знайдіть деякий час, щоб пройти наш Експрес-огляд ExpressVPN.

2. ПуляVPN

BulletVPN – ще один жорсткий конкурент у галузі VPN, який дуже варто розглянути. Для початку послуга базується в Естонії, яка вже є чудовим місцем для створення VPN-компанії, оскільки немає жодних правил щодо даних, яких би змушені дотримуватися. У сервісі немає такої величезної присутності на сервері. Однак наявні VPN-сервери охоплюють найпопулярніші світові напрямки.

BulletVPN також дозволяє користувачам мати до 3 одночасних з’єднань, що працюють одночасно, тобто ви маєте шанс захистити більшість своїх Інтернет-пристроїв. VPN-клієнт, запропонований BulletVPN, також досить простий у використанні та навігації навколо, а також сумісний з пристроями під керуванням Android, iOS, Windows та Linux як їх операційна система. BulletVPN також включає в себе послугу Smart DNS з вашою підпискою, що чудово підходить для роботи навколо гео-обмежуючих блоків. Для отримання більш детальної інформації про те, що постачальник включає в свій пакет VPN, ознайомтеся з нашим оглядом BulletVPN.

3. NordVPN

NordVPN гарантує, що його абоненти отримають найкращі можливості щодо захисту в Інтернеті, так як багато можливостей гарантовано покращують безпеку в Інтернеті, пропоновану сервісом. Кожен, хто прямує до Африки, не повинен турбуватися про наявність сервера, оскільки служба має близько 4000 людей у ​​всьому світі, а 18 єгипетських та південно-африканських країн. NordVPN також досить щедрий на кількість підключень, які він підтримує, що дозволяє користувачам підключати до шести пристроїв під одним обліковим записом користувача.

Цей постачальник VPN також підтримує спільний доступ до файлів P2P та Tor для VPN для підвищення анонімності. Також доступні непрозорі сервери для тих, хто базується в країнах з високою цензурою, спеціальні IP-адреси для тих, хто не хоче ділитися своїми серверами ні з ким іншим, і подвійні VPN-сервери, які пропонують подвійний рівень захисту. У NordVPN також є функція Cybersec. Це допомагає вам не переглядати веб-сайт від зривної реклами та зловмисного програмного забезпечення. Функція SmartPlay чудово підходить для користувачів, які більше хочуть отримати доступ до гео-обмежуючих сайтів та каналів. Для більш глибокого розуміння того, як усі ці додаткові інструменти покращать ваш Інтернет-досвід, знайдіть час, щоб прочитати наш огляд NordVPN.

Найшвидші Інтернет-швидкості в Африці 

Ось список країн, які пропонують найкращі можливості підключення до Інтернету в Африці. Ви також можете ознайомитись з нашим списком найшвидших країн світу в Інтернеті.

 1. Кенія
 2. Сейшельські острови
 3. Південна Африка
 4. Марокко
 5. Туніс
 6. Мадагаскар
 7. Зімбабве
 8. Замбія
 9. Гана
 10. Ліберія
 11. Уганда
 12. Нігерія

Висновок про кращий VPN для Африки

Незважаючи на безліч норм, які існують щодо того, як ви користуєтесь Інтернетом у багатьох частинах Африки, це насправді не є приводом для того, щоб викреслити його зі свого списку місць, які потрібно відвідати. Просто отримайте надійну VPN, щоб подбати про вашу присутність в Інтернеті, і ви будете готові піти.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me