Кращі огляди VPN за повідомленнями користувачів Trustpilot

Одним із перших веб-сайтів, що переходять на розум, коли ви знаходитесь у технічній дилемі, є Trustpilot. У ньому є відгуки з усього світу, в яких поєднуються досвід користувачів та досвідчені люди. На сьогоднішній день ринок VPN є найбільш розказаним, коли мова йде про Інтернет. Тому я трохи займався копанням. Це огляд VPN, заснований на тому, що мав сказати Trustpilot.


Найкращий огляд VPN за версією Trustpilot

Найкращий огляд VPN за версією Trustpilot

Перш ніж ми розпочнемо

Trustpilot – це веб-сайт з огляду споживачів, заснований у Данії ще в 2007 році. Сайт безкоштовний для споживачів і пропонує послуги безкоштовного обслуговування для підприємств.

На веб-сайті працює понад 700 людей, які працюють цілодобово, оскільки він пропонує щомісяця більше мільйона оглядів. Деякі можуть засумніватися у прозорості веб-сайту, оскільки можуть бути розміщені фальшиві огляди.

Однак Trustpilot залишає за собою право видаляти відгуки без пояснень. Він наполягає на тому, що завжди докладає сумлінних зусиль, щоб дотримуватися закону та опублікованої політики, щоб забезпечити, що на веб-сайті залишаються лише автентичні огляди..

Сьогоднішній огляд підсумовує найкращі VPN на Trustpilot. Перш ніж ми розпочнемо роботу, перегляньте їх у таблиці нижче, щоб ви мали можливість ознайомитись із тим, що буде далі.

Найкращі відгуки VPN про Trustpilot

На ринку існує багато постачальників VPN. Однак не всі вони можуть відповідати вашим потребам та надавати вам те, що ви шукаєте. Trustpilot – одна з найкращих зупинок, до якої звертається більшість із нас, коли ми хочемо оцінити певний продукт. Отже, виходячи з того, що я дізнався на веб-сайті, ось повний огляд найпопулярніших VPN:

ExpressVPN

ExpressVPN Trustpilot

ExpressVPN є дійсно хорошим постачальником VPN. Він займає перше місце у нашому списку завдяки «Відмінному» рейтингу, який він має на Trustpilot. Їх сервери завжди працюють і працюють з хорошою швидкістю Інтернету для потокового передавання тощо. Послуга включає сервери у всьому світі.

Цей постачальник VPN пропонує найкращі заходи безпеки, які допомагають зберігати ваш пристрій під час кожного підключення до Інтернету. За допомогою протоколів високого рівня військового рівня ви повністю захищені від кібератак та спроб моніторингу.

Більше того, ExpressVPN дозволяє підключити три пристрої під тією ж підпискою, а це означає, що ви можете ділитися своїми VPN-ідентифікаторами з двома членами вашої родини та друзями, виключаючи вас, звичайно.

ExpressVPN використовує 256-бітове шифрування AES, яке працює в тандемі з протоколами VPN, такими як SSTP, PPTP, L2TP / IPSec. Я настійно пропоную OpenVPN, але він все одно є замовчуванням. Що стосується конфіденційності, ця VPN приймає сувору політику без реєстрації. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ніхто не здобуде вашої історії. З політикою нульового журналу, як уряд запитає про те, чого не існує в першу чергу?

Якщо ви зіткнетесь з будь-якими проблемами і зверніться до служби обслуговування клієнтів, ви будете отримувати відмінну допомогу кожного разу! Якщо ви хочете дізнатися більше, ознайомтесь Огляд ExpressVPN Trustpilot.

IPVanish

IPVanish Trustpilot

IPVanish є ще одним надійним провайдером для інвестування. Цей VPN займає друге місце у нашому списку. Хоча він має “Відмінний” рейтинг, як і ExpressVPN, проте цей рейтинг походить із меншої кількості відгуків.

Він працює як рекламований, і у вас не буде проблем під час роботи з його додатком. Проста проста установка та інтерфейс користувача робить його дуже приємним у використанні. IPVanish рекомендується для всіх.

Це здебільшого тому, що VPN включає в себе більше тисячі серверів у межах своєї мережі. Ви можете переміщатися між понад 40000 IP-адресами, що дозволяє отримувати доступ до сотень каналів з обмеженою географічною залежністю, незалежно від їх місця. IPVanish пропонує вам можливість підключити 10 пристроїв до однієї підписки. Це означає, що ви можете буквально захистити відразу 10 пристроїв.

VPN забезпечує необмежену пропускну здатність і перемикання сервера. якщо вам потрібна допомога з встановленням або з будь-якою проблемою, з якою ви стикаєтесь, ви завжди можете зв’язатися зі службою підтримки, яка доступна 24/7. Придивіться уважніше Огляд IPVanish Trustpilot.

BulletVPN

BulletVPN Trustpilot

BulletVPN це чудова VPN, якою користуватися. У нього є стратегічно визначені сервери по всьому світу, і вони швидко палають. Ви можете налаштовуватися на канали з обмеженою географічною діяльністю у 30 країнах на основі сервера, до якого ви підключаєтесь. Незважаючи на те, що він новий, цей VPN зарекомендував себе як один із перших на ринку VPN.

Як бачимо, огляд Trustpilot відзначає це як “Чудово”, що досить пристойно для постачальника VPN, якого не було довгий час. Їх підтримка клієнтів видатна. Швидкі відповіді на ваші запитання та проблеми! Відповіді – один день чи менше. І, 99% часу, перша пропозиція, яку вони мають для вас, виправить проблему.

З іншого боку, стрімери, які не проти відвідувати Інтернет, можуть скористатись функцією Smart DNS. При цьому шифрування не буде надано. Це означає, що ви не будете додавати додатковий рівень захисту, але будете працювати з повною швидкістю Інтернету. Ви можете дізнатися більше про цю VPN, відзначившись Огляд BulletVPN Trustpilot.

SurfShark

SurfShark Trustpilot

Surfshark є останньою VPN, яку ми висвітлюємо в цьому огляді. Якщо я можу сказати, мати відмінний рейтинг на веб-сайті, наприклад, Trustpilot Цей постачальник VPN є новинкою у цій галузі, але зарекомендував себе як шторм, з яким слід врахувати.

Серверна мережа SurfShark включає понад 800 серверів у 50 різних країнах. Це не мала сума для новачка, правда? Найкраще в цьому провайдері – це те, що ви можете скористатися необмеженою кількістю підключених пристроїв за одну підписку. Платіть один раз, і ви отримаєте свою родину та друзів, щоб користуватися цим VPN без зайвих витрат.

Поряд з необмеженими одночасними з’єднаннями, ви будете отримувати необмежену пропускну здатність і перемикання сервера. І не забудьмо, що SurfShark також застосовує систему політики без реєстрації, яку шукає кожен шукач конфіденційності.

не існували дуже довго, але за короткий час вони створили потужний VPN Цей новачок несподівано штурмував галузь VPN завдяки особливостям, які пропонує своїм користувачам після підписки.

Окрім цього, вони пропонують підтримку чату в режимі 24/7 та його головного кандидата, щоб розблокувати лайки HBO, Netflix, Hulu та багато інших каналів. Хочете дізнатися більше? Перевірте це Огляд Trustpilot SurfShark.

Чи покладемо “Довіру” в трестпілот

Проблема в тому, що ми не знаємо точно. Веб-сайт добре відомий як об’єктивний огляд. він займає весь досвід користувачів і додає їх, щоб дати результати, які кожен хоче. Однак ви ніколи не знаєте, чи є легальні відгуки на веб-сторінці. Вони можуть бути підробленими лише для підвищення статусу певного продукту. Незалежні розслідування показали, що веб-сайти з огляду, такі як Trustpilot, мають підроблені відгуки майже в промислових масштабах, але Trustpilot наполягає на тому, що він прагне включати лише справжні відгуки.

Візьмемо для прикладу NordVPN, на веб-сайті зазначено, що ця VPN використовувала підроблені відгуки, щоб оцінити вище. Ми не знаємо, правда це чи ні, але ми знаємо, що Trustpilot покарав одне з провідних VPN в галузі та дав йому дуже низький “поганий” рейтинг. Маніпуляція відгуками – це не дуже добре, коли ви хочете вкласти гроші в що-небудь. Хтось із нас звертається до відгуків користувачів, щоб полегшити їх пошук. Мабуть, Trustpilot не терпить підроблених відгуків і вирішив знімати NordVPN відповідно.

NordVPN Trustpilot

На основі того, що я бачив до цього часу, Trustpilot досить чесний у відгуках. Я маю на увазі взяти ExpressVPN, це одна з найкращих VPN-послуг у світі та має рейтинг «Відмінно».

Найкращі VPN на основі Trustpilot

Там у вас є, люди. Найкращі VPN в галузі повністю переглядаються на основі того, що має сказати Trustpilot. Якщо ви готові вкласти гроші в одну, переконайтеся, що ви прочитали цю статтю, уважно перегляньте її функції, погляньте, що мають сказати користувачі, а потім вирішіть. Не приймайте поспішного рішення, конфіденційність та безпека в Інтернеті – це не те, що ви хочете піти на компроміс.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map