Дивитися Kayo Sports за межами Австралії – найкращі VPN

Якщо ви живете в Австралії, ви, мабуть, знаєте, що у вас не так багато варіантів, коли справа стосується потокового передавання ваших улюблених видів спорту в Інтернеті. Однак все, що вирішено як Kayo Sports, зараз існує в регіоні. Канал об’єднує одні з найпопулярніших видів спорту під одним дахом. Є лише одна проблема. Kayo Sports доступний лише для користувачів в Австралії. Якщо ви хочете отримати доступ до каналу за кордоном, потрібно скористатися VPN. Тому ось вичерпний посібник, в якому висвітлюються найкращі VPN для Kayo Sports.


Кращий VPN для спорту в Кайо

Кращий VPN для спорту в Кайо

Що таке Kayo Sports?

Kayo Sports – це онлайн-трансляція каналу прямого трансляції та за запитом, якою керує не хто інший, як Foxtel. Ви можете транслювати понад 50 видів спорту по всьому світу не тільки в Австралії. Канал добре побудований, щоб підняти ваш спортивний досвід потокового потоку. З однією підпискою, будь то основна чи преміальна, ви отримуєте багато привілеїв з каналом.

Ви можете передавати до 4 ігор одночасно та переходити до подій, які змінили гру, якщо ви наздоганяєте. Ви також можете вибрати параметр «Без спойлерів», коли канал приховує всі оцінки, щоб ви могли передати потокове повторення, не знаючи, що сталося. Це лише половина.

У Kayo Sports є два типи підписки, Basic та Premium. Основний коштує 25 доларів на місяць, тоді як премія коштує 35 доларів на місяць. Єдина відмінність полягає в тому, що в преміях ви можете використовувати до 3 одночасних пристроїв. Використовуючи базовий, ви отримуєте лише 2. Інші привілеї доступні для обох.Ціна Кайо

В обох планах передплати ви отримаєте користь від 14-денної безкоштовної пробної версії. Ви можете буквально взяти канал на тест-драйв, перш ніж вирішити свою думку. Хто знає, це може врешті-решт не задовольнити ваші потреби (у чому я дуже сумніваюся).

Найкращий VPN для спорту в Kayo – Швидкий огляд

Якщо ви введете слово VPN в будь-якому магазині чи пошуковій системі, ви побачите, що існує сотні постачальників. Будьте уважні і не користуйтеся послугами, які пропонують свої послуги безкоштовно. Вони не є надійними і можуть пошкодити вашу особу під час перегляду Інтернету. Не кажучи вже про те, що більшість із них продає ваші дані сестринським компаніям для отримання доходу. Як ще, на вашу думку, вони платять за сервери, на яких ви працюєте? Ви стаєте їх головним джерелом доходу врешті-решт. Зважаючи на це, наступні постачальники VPN – це найбільш тестовані VPN для Kayo Sports. Я розповім про кожну з них детально пізніше в огляді. Отже, перевірте їх тут і прокрутіть трохи далі для глибокого аналізу.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. SurfShark

Як розблокувати Kayo Sports за межами Австралії

Австралія любить спорт, але так робить і весь світ. Зберігати такий канал, як Kayo ексклюзивно для австралійського регіону, є несправедливим. Канал підбирається на ваше місцезнаходження, вивчаючи вашу загальнодоступну IP-адресу. Як ви можете знати, ваш IP – це те, що представляє ваше фактичне фізичне місцезнаходження. Якщо Kayo визначить, що ви проживаєте за кордоном та отримуєте доступ до його послуг за межами зони, де вона охоплюється, він заблокує вас на місці. Все, що ви отримаєте, – це повідомлення про географічну помилку:

“На жаль, Kayo Sports доступний лише для любителів спорту в Австралії”

Щоб обійти проблему, слід використовувати Віртуальну приватну мережу. Це інтернет-інструмент, який перенаправляє ваш трафік через захищений сервер у вибраній вами країні. Після підключення ви отримаєте IP-адресу в регіоні, де розташований сервер, і, здається, переглядаєте на цій території. Наприклад, якщо ви підключитесь до австралійського сервера, ви отримаєте австралійську IP-адресу. Як результат, Kayo Sports буде доступний для трансляції, незважаючи на те, що ви знаходитесь за кордоном. Ось як можна розблокувати Kayo Sports за межами Австралії:

 1. Зареєструйтесь у постачальника послуг VPN. Я рекомендую вам використовувати ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть свою програму VPN на сумісному пристрої, такому як Android, iOS, ПК чи Mac.
 3. Увійдіть у свій обліковий запис VPN та підключіться до австралійського сервера.
 4. Запустіть веб-сайт Kayo Sports або його спеціальний додаток.
 5. Дивіться понад 50 видів спорту в прямому ефірі чи на вимогу, де б ви не були.

Як я вже згадував, ви знайдете сотні VPN для Kayo Sports. У цій статті я вже обрав 4 найкращих для огляду. Ви можете коротко ознайомитись з подальшими таблицями нижче.

Кращий VPN для спорту в Кайо – Повний огляд

Якщо ви перейдете на їх офіційний веб-сайт, ви помітите дуже важливу заяву щодо VPN. Про це має сказати веб-сторінка: «Kayo не підтримує віртуальні приватні мережі (VPN). Якщо на вашому пристрої увімкнено VPN, вам потрібно буде вимкнути його. ” Не хвилюйтесь, я зробив цей огляд чомусь. Незважаючи на те, що Kayo вдалося з часом заблокувати доступ до VPN, все ще є VPN, які можуть ухилятися від механізму захисту каналу. Я пішов вперед і випробував багато постачальників VPN і з’ясував, що одні з найкращих в галузі все ще можуть розблокувати канал за кордоном. Тепер давайте глибше розглянемо найкращі VPN для Kayo Sports.

ExpressVPN

Огляд ExpressVPN

ExpressVPN – це послуга VPN, яка надходить безпосередньо з Британських Віргінських островів. Постачальник не зберігає журналів, якщо ви боїтесь, щоб 5-ти очей шпигували за тим, що ви робите. Якщо вони вимагають від компанії інформацію користувачів, вони залишать порожні руки. Як вони можуть збирати дані про людей, якщо нічого брати?

ExpressVPN має величезну серверну мережу, яка охоплює 128 локацій. Ми говоримо про більше ніж 2000 серверів у 94 країнах, це дійсно велика кількість, якщо ви хтось, хто любить вписуватись у геометрію з усього світу. Ви знайдете прості у використанні програми в більшості основних операційних систем, включаючи Android, iOS, ПК, Mac, а також Fire Stick.

Більше того, якщо мова йде про захист, абоненти також вибирають, які протоколи VPN використовувати, зі списку, що включає SSTP, PPTP, L2TP / IPSec та OpenVPN. Це найкраще, якщо ми хочемо говорити про безпеку та шифрування. Ви також можете вибрати, яку частину трафіку ви хочете зашифрувати за допомогою функції розділеного тунелю.

Одна підписка дозволяє використовувати 3 одночасних з’єднання. Мало того, але ExpressVPN також пропонує власну функцію Smart DNS – MediaStreamer. Ви можете розблокувати більше 150 каналів у всьому світі, не втрачаючи при цьому швидкість з’єднання.

Цей VPN має багато іншого запропонувати своїм користувачам. Ви можете перевірити, що ще має цей VPN у магазинах, переглянувши це Огляд ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN огляд

NordVPN також є однією з найбільших VPN-послуг у цій галузі. Він має найбільшу серверну мережу серед усіх постачальників у нашому списку. Мережа включає понад 5000 серверів у 60+ країнах, що дуже враховує, що у вас є необмежена комутація серверів.

Цей VPN базується в Панамі, що означає, що немає втручання з боку регулюючих органів. Що стосується безпеки, то цей VPN є найкращим у цьому головному. У вас є ексклюзивні параметри, якими ви користуєтесь, якщо ви абонент NordVPN. По-перше, ви можете скористатися їхньою функцією Double VPN. Цей дозволяє перенаправляти ваш інтернет-трафік через два сервери замість одного.

Уявіть, що ваші дані шифруються двічі із захистом військового рівня. Це означає, що жоден кіберзлочинець неможливо отримати вашу інформацію. Однак, коли ваші дані подвійно зашифровані, швидкість з’єднання різко знизиться. Отже, ви будете жертвувати швидкістю для безпеки. Майте це на увазі.

Іншою функцією безпеки буде CyberSec. Ця послуга захищає ваш пристрій від будь-якого вірусу, зловмисного програмного забезпечення або шкідливого програмного забезпечення. Ви можете виходити в Інтернет, не потребуючи постійно дивитися через плече. Ще одне – NordVPN дозволяє до 6 одночасних підключень. Це означає, що ви можете скористатися захищеною мережею разом із 5 іншими особами під тим самим обліковим записом. Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте цю вичерпну інформацію NordVPN огляд.

BulletVPN

Огляд BulletVPN

BulletVPN вже давно не існує в галузі, але це, безумовно, справило вплив. Цей VPN пропонує сервери тільки в 30 різних країнах, включаючи Австралію, звичайно. Але те, чого йому не вистачає в серверах, воно отримує безпеку. BulletVPN пропонує вам вибір між PPTP, L2TP, OpenVPN, IKEv1 та IKEv2. OpenVPN та IKEv2 – це найкраща пропозиція щодо безпеки

BulletVPN не збирає журнали жодної діяльності користувачів, а також не може пов’язувати будь-яку іншу зібрану інформацію з будь-яким конкретним користувачем. Іншими словами, ви можете робити все, що завгодно в Інтернеті, не боячись, хто збиратиме те, що ви відвідували, підключившись до BulletVPN.

Штаб-квартира VPN знаходиться в Естонії, країні за межами 14 очей, що дуже корисно для тих, хто дорожить своєю приватністю. BulletVPN дозволяє три одночасні підключення, це означає, що ви можете одночасно працювати на своєму ноутбуці Windows, телефоні iOS та планшеті Android. Незважаючи на те, що він новий, це одна з небагатьох VPN, що пропонують послугу Smart DNS. Якщо ви не знаєте, як його налаштувати на своєму пристрої, ви завжди можете перевірити навчальні посібники на веб-сайті або звернутися за допомогою до їхньої служби підтримки. Для отримання додаткової інформації перегляньте це Огляд BulletVPN.

SurfShark

SurfShark

Surfshark це ще один новий вхід до VPN-бізнесу поряд із BulletVPN. По-перше, він запропонував розширення для браузерів Chrome і Firefox, перш ніж запустити свій власний додаток для Android. Завдяки нещодавно запущеному додатку iOS сервіс розширив охоплення на всіх основних платформах. SurfShark має пристойну серверну мережу з 800 серверів у 50 різних країнах. Це хороший номер для VPN, який розпочав свою роботу.

Тепер поговоримо про головну привабливість цього VPN, його необмежене одночасне з’єднання. Буквально ви платите за одну передплату, і кожен, кого ви знаєте, може отримати вигоду від захищеної мережі. Це те, що досі ніхто з найпопулярніших VPN в галузі не зробив. Вони пропонують дуже зручний додаток для iOS, ПК, Mac та Android, щоб допомогти людям, які не знають технологій, легко переміщатися. Не забувайте, що ця система також приймає систему політики без реєстрації та плекає потребу користувачів у конфіденційності.

Що стосується витоку DNS, ця VPN має вашу спину. Після того, як ви підключитесь через Surfshark, ваші DNS-адреси перейдуть до власних DNS-серверів Surfshark, запобігаючи витокам, які можуть піддавати вашій онлайн-активності. Хочете дізнатися більше? Перевірте це Огляд SurfShark.

Пристрої, сумісні з Kayo Sports

Ви можете передавати свої улюблені спортивні змагання в прямому ефірі або на вимогу на наступних платформах:

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • ПК
 • Мак
 • Chromecast
 • Apple TV
 • Android TV

Що на Kayo Sports?

Ось що ви можете знайти в австралійському потоковому сервісі:

 • AFL
 • Крикет
 • Теніс
 • NRL
 • НФЛ
 • НБА
 • NBL
 • Формула 1
 • Суперкари
 • Гольф
 • Футбол
 • Регбі-союз
 • Серфінг
 • Хокей
 • Бейсбол
 • Бокс
 • WNBL
 • UFC
 • Боротьба
 • Світові кубки з акробатики
 • Чемпіонати світу з ритміки
 • Херлінг
 • Триатлон Суперліги

Найкращий VPN для спорту в Кайо – Висновок

Тепер у вас є все, що вам потрібно знати про найкращі VPN для Kayo Sports. Канал – це велика кількість для тих, хто любить пряму трансляцію улюблених видів спорту. Тепер, навіть якщо ви проживаєте за межами Австралії, Kayo Sports є у вашому розпорядженні. Добре прочитайте огляд і виберіть VPN, який відповідає вашим потребам. Після цього передавайте Kayo Sports кудись у світі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me