Що таке витік DNS – як цього уникнути?

Сьогодні, як ніколи, так багато вечірок, які цікавляться, як ви проводите свій час в Інтернеті. Є уряд для їхніх численних програм таємного спостереження. Рекламні агенції також люблять збирати дані користувачів та тенденції. Нарешті, у нас є кіберзлочинці, які чекають на вас, щоб увійти на свій банківський рахунок або робити покупки в Інтернеті. Всім цікаво, що ти робиш! Якщо ви не надто уважні до своєї безпеки, є механізм, який вони можуть використовувати, щоб дізнатися більше про те, що ви переглядаєте в Інтернеті.


Що таке витік DNS - як цього уникнути?

Що таке витік DNS – як цього уникнути?

Що таке DNS?

Система доменних імен, або DNS, є основним механізмом, який відіграє вирішальну роль у тому, як працює Інтернет. В основному це переводить безліч IP-адрес, які вказують на різні сервери (веб-сайти) з довгого рядка чисел, до URL-адреси, яку люди легше запам’ятовують. Тому, коли ви вводите доменне ім’я, як facebook.com, ваш комп’ютер застосовує DNS для переключення на фактичну IP-адресу сервера та підключає вас до веб-сайту Facebook.

Єдина проблема щодо конфіденційності, що виникає в результаті використання цієї системи, полягає в тому, що сервери DNS прагнуть вести журнал усіх IP-адрес (відвідувачів веб-сайту), які проходять повз їх веб-сайт, а також сторінок на веб-сайті, який вони переглядали . Це може не відповідати користувачам, які вважають за краще приватну діяльність в Інтернеті. Ви не хочете, щоб хто-небудь знав про деталі, такі як історія хвороби, залишки на банківському рахунку чи власне приватне дослідження. Щоб забезпечити збереження власного простору конфіденційності, було б ідеально звернутися до VPN. 

Що таке витік DNS?

Більшість служб VPN, як правило, розміщують власні DNS-сервери. Незважаючи на це, може скластися ситуація, коли замість того, щоб ваші дані були спрямовані через сервери VPN, вони повертаються назад до даних вашого провайдера. Це часто трапляється при відключенні VPN, і саме це називається витоком DNS. Це може бути величезним болем, особливо якщо ви підписалися на певну послугу VPN, сподіваючись забезпечити вашу безпеку в Інтернеті в будь-який час.

Щоб запобігти витоку DNS, вам потрібно підписатися на провайдера, який забезпечує безпечні тунелі, щоб проходити ваші дані. Вам потрібна служба, яка має розроблене на замовлення рішення для вирішення цієї проблеми. У цьому короткому огляді ми розглянемо ряд VPN, які мають власні способи вирішення цієї проблеми та запобігають появі будь-якої форми витоку DNS.

Крім захисту DNS, використання VPN має ще й ряд інших переваг. Те, що VPN допомагає приховати своє місцезнаходження, є одним із них. Зробивши це, ви зможете відвідати цілий список гео-обмежувальних веб-сайтів, не турбуючись про те, що вам заборонить доступ через ваше місцезнаходження. Після підключення до віддаленого сервера ваша IP-адреса змінюється від такої, яка відображає ваше місцезнаходження, на таку, що відображає місцезнаходження сервера. Використання VPN також допомагає приховати трафік від провайдера. Це допомагає запобігти підслуховуванню вашого Інтернет-провайдера та забезпечує вашу безпеку в Інтернеті добре захищеною.

Найкращі VPN для захисту від витоку DNS

Не соромтеся переглянути наш короткий список найкращих VPN для захисту від витоку DNS нижче:

1. ExpressVPN

ExpressVPN перемагає стільки інших постачальників VPN, що є головною рекомендацією для користувачів, які сподіваються уникнути будь-якої форми витоків DNS. Послуга базується на Британських Віргінських островах. Він контролює близько 2000 серверів, які знаходяться в його мережі. ExpressVPN пропонує водонепроникну безпеку завдяки 256-бітному шифруванню AES. Ви також отримуєте підтримку протоколів VPN, таких як OpenVPN, PPTP, SSTP, IKEv2 та L2TP / IPSec. ExpressVPN – це також той, хто пропонує функцію розділеного тунелювання як функцію. Це в основному дозволяє вам вибрати, яка частина вашого трафіку буде захищена через VPN, а яка – ні.

ExpressVPN допускає до 3 одночасних з’єднань, хоча це число можна збільшити, якщо ви вирішите завантажити послугу безпосередньо на свій маршрутизатор. Існує також низка серверів скриття, до яких можна підключитися, якщо ви хочете використовувати ExpressVPN анонімно.

Вперше користувачі VPN вважають цілодобове обслуговування клієнтів досить корисним, оскільки це дозволяє користувачам знаходити допомогу з будь-якими проблемами, пов’язаними з VPN, коли вони виникають. ExpressVPN також дозволяє здійснювати торрент, безперебійну трансляцію та пропонує повну безпеку для тих, хто сподівається переглядати Інтернет без будь-яких проблем. Для отримання додаткової інформації про послугу читайте наш Огляд ExpressVPN.

2. IPVanish

Заснований у 1999 році, IPVanish легко є одним із найдавніших постачальників VPN, який коли-небудь створював магазин. Їх великий досвід в галузі, безумовно, дозволив їм оптимізувати свої послуги для своїх користувачів. Це заробило їм репутацію одного з найшвидших постачальників, з яким ви можете зареєструватися. Сервіс має близько 1500 серверів під своїм обсягом, при цьому постачальник має повне право власності на всі сервери у своїй мережі.

IPVanish також пропонує альтернативну веб-проксі SOCKS5, яку можна спробувати, а також стандартне 256-бітове шифрування AES. Послуга базується в США; але, незважаючи на це, все ще існує нульова політика реєстрації, якої суворо дотримуються.

IPVanish VPN-клієнт також сумісний із широким спектром пристроїв та платформ, таких як Windows, iOS, Android та Linux. Служба також захищає від будь-якої форми витоків DNS через зашифровані тунелі. Перегляньте наш огляд IPVanish для отримання додаткової інформації про цю популярну службу VPN.

3. NordVPN

Ми припиняємо наш список NordVPN. Це, безумовно, послуга, яка пропонує найкращі співвідношення ціни та якості. NordVPN має понад 4000 серверів у своїй мережі, а також перелік функцій, які гарантовано забезпечуватимуть безпеку вашого зв’язку у будь-який час. У сервісі використовується 256-бітова безпека AES, щоб утримати вас від будь-якої форми виявлення, і, маючи шанс покращити анонімність, скориставшись сервісом з Tor, ви зможете залишатися абсолютно анонімними, коли будете в Інтернеті.

NordVPN дозволяє вибрати, з яким з 4000+ серверів працювати. Він пропонує спеціалізовані сервери залежно від того, яку роботу ви хочете робити в Інтернеті. У сервісі також є функція DoubleVPN, де трафік направляється через два сервери замість одного для підвищення захисту. Абоненти NordVPN також отримують можливість виділити IP-адреси для їх підключення. Сервіс пропонує повний захист від витоку DNS. Цьому сприяє автоматичний вимикач Internet Internet, який вимикає підключення до Інтернету щоразу, коли ваш VPN-клієнт отримує компрометацію.

Висновок щодо найкращої VPN для захисту від витоку DNS

Три вищезгадані служби, які ми згадували вище, здатні забезпечити вашу безпеку в Інтернеті, оскільки всі вони мають спеціальні сервісні рішення, спрямовані на запобігання будь-якої форми витоків DNS. Ви спробували будь-який із запропонованих нами протоколів DNS, що не мають витоку? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me