Помилка VPN Shield VPN робить послугу небезпечною

Чи безпечний VPN Hotspot Shield для захисту? В епоху онлайн-загроз користувачі Інтернету готові використовувати будь-які доступні засоби для захисту. Вони навіть готові вигнати гроші за захист себе в Інтернеті та збереження своїх конфіденційних даних у захисті від хакерів та інших кібер-злочинців. Від наших постачальників послуг Інтернету до державних установ до сусіднього сусіднього, кожен може легко прослуховувати нашу приватну інформацію в Інтернеті. Загроза зловмисного програмного забезпечення також не менша. Ось чому віртуальні приватні мережі стали настільки популярними в наші дні, навіть коли вони не є новою технологією. Незважаючи на те, що існували тривалий час, VPN популярніші, ніж будь-коли сьогодні. Це відбувається в той момент, коли загрози просто зростають із стрибками та межею.


Помилка VPN Shield VPN робить послугу небезпечною

Помилка VPN Shield VPN робить послугу небезпечною

VPN – дивовижні

VPN – корисний інструмент. Після встановлення на вашому пристрої VPN може маскувати вашу IP-адресу, щоб зберегти вашу особу прихованою, допомагаючи вам обійти Інтернет-цензуру, підробляючи своє місцезнаходження, і зберігаючи ваші дані в зашифрованому вигляді та захищені від кіберзлочинців.

На даний момент немає кращої альтернативи VPN, коли мова йде про захист вашої конфіденційності в Інтернеті. Є платні VPN та ті, які приходять безкоштовно або за неймовірно низьку ціну. Якщо ви встановите преміальну VPN на свій пристрій, ви можете бути впевнені в отриманні всебічного захисту від зовнішніх загроз.

Але що робити, якщо саме VPN робить вас вразливими до онлайн-загроз?

Так відбувається з Hotspot Shield VPN, популярною віртуальною приватною мережею, яку використовують багато користувачів Інтернету. Нещодавно з’ясувалося, що програмне забезпечення VPN страждає від вразливості, яка дозволяє хакерам та кібер-злочинцям ідентифікувати місцезнаходження користувача. Це означає, що помилка в програмному забезпеченні не дозволяє маскувати IP-адресу користувачів. Це величезна вада для VPN. Це не перший раз, коли щит Hotspot потрапляв під прожектор з неправильних причин. Ще в 2017 році їх спіймали продавати дані своїх користувачів стороннім рекламодавцям. 

Цю ваду вперше виявив дослідник безпеки Паулос Йібело, який зауважив, що помилка стоїть за витоком конфіденційних даних користувачів, що включає країну, де знаходиться користувач, та назви їх Wi-Fi мережі. Про помилку може просочуватися більше ідентифікаційної інформації, хоча вона поки не зрозуміла.

Однак даних, які просочуються, достатньо, щоб третя сторона змогла знайти точну позицію користувача. Це також може дозволити їм визначити фактичну IP-адресу користувача. З моменту виявлення IP-адреси користувача, конфіденційності вже немає. Навіть після використання VPN користувачі Hotspot Shield можуть зіткнутися з такою небезпекою.

Помилка залишає вас

Те, що помилка в програмному забезпеченні може бути використана для з’ясування імені мережі WiFi та IP-адреси користувача, підтвердило декілька людей. Новини – це великий удар по службі VPN, яка повинна зберігати дані користувачів безпечними та анонімними, а не витікати ідентифікаційну інформацію.

Щоб залишатися безпечними в Інтернеті, експерти радять людям використовувати VPN, який дозволяє лише вихідні з’єднання з Інтернетом. Дуже важливо переконатися, що VPN, який ви використовуєте або плануєте використовувати, не дозволяє вхідні з’єднання. VPN, які встановлюють проксі-сервери та дозволяють вхідні з’єднання, слід уникати, оскільки вхідні з’єднання дозволяють третім сторонам отримувати доступ до вашого пристрою.

Ніщо не вільне

Найголовніше, що користувачі повинні завжди обирати відомий платний VPN, а не обирати безкоштовні послуги. Більшість безкоштовних та дешевих VPN зберігають на плаву, збираючи та продаючи дані користувачів третім особам.

Хоча спочатку вибирати щось безкоштовне або дешеве спокусливо, це ставить під загрозу ваші конфіденційні дані. Було знайдено багато безкоштовних або дешевих VPN, які неетично реєструють дані користувачів. Деякі навіть продають IP-адреси користувачів та таємно збирають особисті дані для продажу третім особам.

Вирізавши це, що обіцяє, було зроблено прямо наполовину!

Напевно, ви помітили, що безкоштовні VPN підтримуються рекламою. Саме тому вони збирають дані користувачів – для продажу рекламним партнерам, які потім платять за них. Ось як безкоштовні VPN підтримують свій бізнес. Hotspot Shield – це безкоштовний VPN, який також дуже популярний. Однак минулого літа це було в біді. Було виявлено, що вони реєструють дані користувачів після обіцянки анонімності та послуги без реєстрації. Що ще більше хвилює те, що понад 50 000 000 людей завантажили додаток Hotspot Shield лише з Google Play Store!

Виберіть службу VPN з розумом, щоб захистити ваші дані в Інтернеті.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map