PeerBlock vs. VPN – що найкраще для анонімного торрентінгу?

Урядові установи та федеральні органи влади у всьому світі наполегливо працюють над тим, щоб розробити шляхи та засоби, щоб розібратися в тому, що люди досягають в Інтернеті. Прагнучи уникнути такого високого рівня порушень, користувачі звертаються до таких технологій, як PeerBlock і VPN щоб приховати свої сліди. Оскільки є велика ймовірність, що хороша кількість наших читачів може стати новинкою в цілій концепції конфіденційності Інтернету, ми подумали, що ми можемо придумати статтю, яка допоможе їм розкрити основні відмінності між ними та побачити, який з них працює найкраще для анонімних торрентів.


PeerBlock vs. VPN - Що найкраще для анонімного торрентінгу?

PeerBlock vs. VPN – що найкраще для анонімного торрентінгу?

Серйозно щодо вашої конфіденційності? Використовуйте VPN

Щоб зробити речі короткими, віртуальна приватна мережа або VPN – це найкраще рішення, якщо ви шукаєте конфіденційність в Інтернеті. Проксі, PeerBlock, Tor та SOCKS5 всі поступаються і мають свої недоліки порівняно з VPN. Тим не менш, ви можете прочитати докладніше про PeerBlock та про те, як він працює нижче. Ось найкращі постачальники послуг VPN, які можна використовувати для торрентінгу. Ми оцінили їх за швидкістю, протоколами VPN, політикою без журналів і гарантією відшкодування.

PeerBlock пояснив

Між цими двома, ми б обміняли, що багато людей менш знайомі з PeerBlock, ніж вони з VPN. Peerblock (раніше відомий як PeerGuardian) – це продукт Windows, який по суті призначений створити брандмауер для своїх користувачів кожного разу, коли вони переглядають Інтернет. В основному його використовують люди, які багато проводять торрент.

Брандмауер створений для блокування певних IP-адрес підключення до ПК. Тип адрес, які ви хочете заблокувати тут, включають ті, що належать органам авторських прав, урядам чи будь-яким іншим організаціям, які можуть легко обмежити тип вмісту, до якого ви можете отримати доступ..

Як працює PeerBlock

Як тільки ви встановите програму, ви зможете додати будь-які IP-адреси, які ви хочете не допустити підключення до комп’ютера. PeerBlock запобігає будь-якій формі з’єднання через ці IP-адреси. Це все є для цього.

Додавання кожної IP-адреси одночасно може бути дуже неприємною для багатьох користувачів, оскільки список зазвичай дуже довгий. Щоб скоротити цей процес, такі сайти, як i-BlockList.com вести облік відомих IP-адрес, що належать організаціям, які користувачі можуть захотіти заблокувати. Таким чином, турбуються клопоти пошуку кожної окремої адреси. Однак користувачі щомісяця розлучаються з невеликою платою за доступ до послуги, і ми впевнені, що більшість з них погоджуються на те, щоб вони були варті свого часу.

VPN проти PeerBlock

Оскільки служба VPN може легко працювати так само, як це робить PeerBlock, вона має набагато більше можливостей запропонувати з точки зору забезпечення конфіденційності в Інтернеті. Завдяки VPN ви отримуєте додаткові можливості, які дозволяють приховати вашу IP-адресу, розблокувати гео обмежені сайти, а також прискорити з’єднання.

Як працює PeerBlock при використанні для торрентінгу

Технічно PeerBlock блокує лише IP-адреси за допомогою брандмауера. Такого типу безпеки майже недостатньо, щоб захистити вас від будь-яких осіб, які хочуть напасти на вас або розкрасти вашу особисту інформацію, коли ви здійснюєте торрент. Ось чому:

  • PeerBlock блокує лише IP-адреси – Ваша IP-адреса схожа на ваш цифровий відбиток пальців в Інтернеті. PeerBlock блокує інші IP-адреси для підключення до вас, але насправді не приховує вашого власного. Ваша IP-адреса, що залишилася видимою, означає, що ви вразливі до будь-якої форми атаки.
  • Важко відслідковувати IP-адреси – Агенції, які дійсно мають намір відстежувати вашу інтернет-активність, повинні раз у раз отримувати нову IP-адресу і залишатися поза вашим списком блоку.
  • Повільна продуктивність в Інтернеті – наявність довгого списку заблокованих IP-адрес може негативно впливати на швидкість перегляду. Веб-сайти можуть не завантажуватися, якщо заблоковано велику кількість їх вихідних точок. Також може вплинути торрентінг, оскільки менша кількість IP-адрес для підключення означає обмежений доступ до хостів для вилучення файлів.
  • Без шифрування трафіку – використання PeerBlock означає, що ваш Інтернет-провайдер зможе взяти до відома вашу історію перегляду та завантаження. Як результат, щоразу, коли ви відвідуєте будь-які сайти з обмеженим доступом, вони ознайомляться.

Серед цих та кількох інших проблем, про які PeerBlock не в змозі вирішити, найбільшим недоліком є ​​те, що додаток настільки ж хороший, як і IP-адреси, зазначені у чорних списках. Слідкувати за записом того, які IP-адреси заблокувати, може бути дуже важко через те, наскільки агентства легко отримують нові.

Використання VPN замість PeerBlock

Найкращий спосіб взяти на себе відповідальність за конфіденційність в Інтернеті – підписатися на якісного постачальника послуг VPN. Після цього ви отримаєте віддалену IP-адресу, яка буде використана замість вашої фактичної. Це не дозволить будь-якому відвідуваному вами сайту відслідковувати ваше фактичне місцезнаходження.

У нас також є вичерпний список для тих, хто хоче шукати VPN, найкращі для торрентінгу. Ви можете подивитися на це тут. Ви знайдете сервіси з такими функціями, як комутатори вбивства, де історія переглядів не розкривається у випадку випадання з’єднання VPN, а також політика “нульового журналу”, де постачальники запевняють, що жодна з ваших дій не буде зареєстрована де завгодно.

Чи варто використовувати як VPN, так і PeerBlock?

В Інтернеті існує ряд дискусій про те, чи використовувати обидві послуги хорошу ідею, але ми вважаємо, що найкраще прийняти рішення після того, як ви дізнаєтеся, що пропонують обидва, і що саме ви хочете робити. Якщо ви спеціально хочете заблокувати пару IP-адрес для підключення до комп’ютера і нічого іншого, то PeerBlock – ваше ідеальне рішення. Як вже згадувалося раніше, VPN є більш оснащеним для захисту вашої конфіденційності в Інтернеті порівняно з PeerBlock, і тому насправді немає причин, щоб вам довелося використовувати їх одночасно..

VPN vs PeerBlock: Висновок

Був час, коли такі сервіси, як PeerBlock, користувалися великим використанням, але оскільки служби VPN з’явилися на місце події, відбулося багато змін щодо того, що більшість людей віддасть перевагу. Люди більше не хочуть перешкоджати підключенню до Інтернету лише декількох IP-адрес, вони хочуть “повного пакету” з точки зору безпеки в Інтернеті. Належне VPN-з’єднання гарантує їм повне шифрування. Поки ви виберете надійного постачальника VPN, ви зможете тримати все, що ви робите в Інтернеті, для себе.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me