Onavo VPN – Facebook запускає власну програму VPN

Що таке Онаво VPN? Чи безпечно користуватися Onavo VPN на пристроях Android та iOS? Був час, коли компанії соціальних медіа змагалися між собою, щоб бути на вершині. У ці дні сценарій трохи змінився. Компанії із соціальних медіа все ще конкурують проти себе, але цього разу мова йде про найкращого постачальника VPN. Віртуальні приватні мережі стали популярнішими, ніж соціальні медіа в наші дні. З усіма постачальниками послуг Інтернету до агентств безпеки, які шпигують за нашою інтернет-діяльністю, користувачі Інтернету відчайдушно шукають засоби захисту себе та своїх даних. Незважаючи на те, що VPN іноді можуть бути дорогими, вони все ще не заважають людям користуватися ними. В даний час немає кращої альтернативи VPN, коли мова йде про всебічну безпеку в Інтернеті, але не всі постачальники послуг VPN рівні.


Onavo VPN - Facebook запускає власну програму VPN

Onavo VPN – Facebook запускає власну програму VPN

Що таке Онаво VPN?

Потрібно говорити, що між постачальниками VPN існує жорстка конкуренція. Враховуючи популярність VPN, тепер кожна компанія хоче заробити на цьому тренд. Компанії соціальних медіа теж не відстають. Facebook має на меті лідирувати і цього разу, надаючи власну службу VPN та тактовно перенаправляючи користувачів для її встановлення.

Якщо ви цього не помітили, у мобільному додатку Facebook є нова функція, яка приводить користувачів до магазину додатків Apple, щоб завантажити власний VPN під назвою Onavo Protect. Onavo VPN раніше була послугою третьої сторони, яку придбав Facebook у 2013 році.

Більшість користувачів можуть подумати, що запуск власного VPN у Facebook дуже зручна функція, але мотиви компанії не дуже схожі на традиційні VPN-сервіси. Багато людей вважають, що Facebook повинен перестати публікувати фейкові новини та бути політично коректними, але це вже інша тема.

Оново VPN безпечний у використанні?

На даний момент опція VPN доступна у США, Індії та Бразилії, трьох найбільш населених країнах світу. Однак він доступний лише у додатку iOS Facebook, що означає, що компанія тестує функцію з обмеженою базою користувачів. Раніше користувачі у Великобританії отримали доступ до VPN.

Спочатку Onavo, схоже, як і будь-який інший VPN, шифрує ваші дані та маскує вашу IP-адресу, щоб не залишати вас анонімними. VPN захищають вас від онлайн-загроз, передаючи ваші дані через захищений тунель між вашим комп’ютером та сервером VPN. Оскільки дані зашифровані, навіть якщо комусь вдасться потрапити у вашу мережу, дані будуть непристойними для них.

VPN захищають вас від усіх, навіть від самої VPN. VPN-мережі не повинні зберігати IP-адреси або реєструвати дані користувачів. Ось так вони підтримують вашу анонімність та конфіденційність в Інтернеті. Однак Onavo Protect не говорить про конфіденційність. Якщо ви прочитаєте опис програми, то виявите, що замість захисту своїх даних Onavo збирає їх та надсилає у Facebook.

В описі програми написано: “Щоб забезпечити цей захист, Onavo використовує VPN для встановлення захищеного з’єднання для спрямування всіх ваших мережевих комунікацій через сервери Onavo. У рамках цього процесу, Onavo збирає ваш мобільний трафік даних. Це допомагає нам покращити та керувати послугою Onavo від аналіз використання веб-сайтів, додатків та даних. Оскільки ми є частиною Facebook, ми також використовуємо цю інформацію для вдосконалення продуктів та послуг Facebook, для розуміння продуктів і послуг, які люди цінують, та для покращення досвіду ».

Якщо коротко, це означає, що Onavo збирає ваші дані замість збереження вашої конфіденційності. Додаток надсилає всі дані у Facebook, щоб допомогти компанії дізнатися, що користувачі роблять в Інтернеті. Це відверте порушення конфіденційності.

Нам усім відомо, що Facebook шпигує за користувачами та продає дані рекламним партнерам. Що це стосується даних Onavo, не зовсім зрозуміло, але є припущення, що ці дані використовуються для з’ясування того, який додаток є більш популярним серед користувачів та який додаток набирає популярність..

Facebook все ще просочує цю інформацію про вас

Це допомагає Facebook передбачити можливості придбання, а також допомагає копіювати популярні функції з інших додатків. В основному, коли ви встановлюєте Onavo на свій пристрій, Facebook дізнається, які ще програми ви використовуєте на своєму телефоні, навіть коли ви вийшли з системи. Це моторошно, але дуже правда.

Onavo – це безкоштовний VPN, і як і у більшості безкоштовних VPN, послуга, яку ви отримуєте, не найвищої якості. Дані користувачів часто таємно реєструються, протоколи тунелювання застаріли, і всюди є дратівливі оголошення. Для найкращого захисту в Інтернеті отримайте платну VPN. Спочатку це може здатися дорогим, але воно того варте.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me