Канари ордерів VPN – чи корисні вони?

Уряди всього світу використовують Інтернет як інструмент для збору інформації про своїх громадян. Хоча вони кажуть, що це в цілях безпеки, це порушення наших прав. З тих пір, як Едвард Сноуден виявив, що АНБ шпигує за людьми, громадська свідомість інтернет-безпеки надзвичайно зросла. Це пов’язано з тим, що багато урядів, включаючи США, мають законодавчі статути, щоб змусити компанії розкривати особисту інформацію користувачів. Тож виникає потреба у канарських ордерах.


Канари ордерів VPN - чи корисні вони?

Канари ордерів VPN – чи корисні вони?

Що таке ордерний канал?

Канадський ордер – це юридична декларація компанії про те, що вона не отримала жодних таємних повісток урядом на розголошення приватної інформації своїх клієнтів і тим самим порушити їх безпеку в Інтернеті. Ці декларації часто оновлюються, і якщо ви є особою, яка не відповідає конфіденційності, вам слід слідкувати за канадськими ордерами своїх постачальників послуг провайдера та VPN. Якщо у вашого постачальника VPN на вашому веб-сайті є канала ордерів, це означає, що вони не отримали жодних ордерів від уряду на виявлення інформації своїх клієнтів..

Які переваги ордера каналу?

Компанії, які прагнуть забезпечити повну конфіденційність своїх клієнтів, часто можуть стикатися з проблемами влади через свою політику. Виходячи з того, що послугами цих компаній можуть користуватися особи, які прагнуть підривати державні повноваження або порушувати національну безпеку, уряди можуть видати їм таємні позови з вимогою розкрити будь-яку та всю інформацію про своїх клієнтів без винятку.

Ці повістки можуть бути націлені на один конкретний обліковий запис користувача або бути більш узагальненими залежно від обсягу розслідування в Інтернеті, яке проводить уряд. У цьому сценарії компанія змушена передавати всю інформацію, яку вимагають, і не має можливості інформувати своїх користувачів про те, що їх конфіденційність була порушена. Це відбувається тому, що в повістці буде чітко зазначено, що компанія не повинна розголошувати будь-яку таку інформацію.

Тож єдиний спосіб, хоча і побічний, для компаній, щоб повідомити своїх клієнтів про отримання будь-яких таких повісток – через ордер. Для клієнта, який усвідомлює конфіденційність, канарники – це рятувальник і можуть запобігти чимало труднощів. Ось як ордерні канарки можуть бути корисними для вас:

На самому базовому рівні ордери каналів показують, що компанія, яку ви хочете використовувати, принаймні турбується про вашу конфіденційність. Компанії, які не мають ордера каналів, цілком можуть подавати інформацію уряду про клієнтів або вступати в якісь інші порушення конфіденційності.

Крім цього, компанії також використовують ордери каналів для позначення їх надійності як організації, які поважають особистий простір і хочуть, щоб їхні клієнти знали, що їх конфіденційність не буде під загрозою, якщо вони почнуть користуватися їх послугами. Отже, якщо ви бачите регулярно оновлювану каналу ордерів, то ви можете припустити, що компанія не має будь-якої юридичної відповідальності за надання уряду особистої інформації.

Найважливішою послугою, яку надають ордери каналів, є непряме попередження. Якщо канальний ордер не нещодавно оновлювався або не оновлюється часто, то можна припустити, що компанія може (і, ймовірно, буде) займатися наданням інформації державним органам. Також деякі компанії видаляють ордери з своїх веб-сайтів, як тільки вони отримують ордер.

Чому варто дивитися на канарські ордери?

Канарські ордери дуже корисні для інформування людей про цілісність діяльності компанії. Однак більшість людей або не усвідомлюють, що вони існують, або просто не байдуже. Це дуже небезпечне ставлення і може призвести до серйозних компромісів в особистій безпеці. Багато великих компаній займаються онлайн-відстеженням своєї діяльності користувачів, а також їх уподобаннями. Це, однак, лише вершина айсберга.

Коли компанія отримує повістку до суду, вони юридично зобов’язані надавати інформацію, про яку вимагає уряд. В іншому випадку вони стикаються з юридичними наслідками, які можуть включати навіть в’язницю. Природно, більшість компаній хотіли б уникати такої ситуації і часто готові дотримуватися будь-яких законних вимог, виданих урядами. Але є компанії, які знаходять спосіб інформувати своїх клієнтів про будь-яке подібне замовлення, перш ніж вони будуть юридично закріплені та не зможуть це зробити..

Перевірка наявності у вашого Інтернет-провайдера каналу ордера є одним із перших кроків, які потрібно зробити для забезпечення безпеки Інтернету. Хоча жодним чином не є повною мірою проти уряду від шпигунства, це принаймні свідчить про те, що компанія відповідально дбає про вашу конфіденційність та особисті дані. Багато постачальників послуг VPN також використовують канали ордерів, щоб інформувати людей про правовий статус їх захищених Інтернет-послуг. Для того, хто не хоче бути пішаком в руках владних держав, канарські канари можуть бути справді важливими.     

Канари ордерів VPN – у висновку

Канарські ордери – це як знак, що вказує, що попереду небезпека. Таким чином, він може бути корисним для тих, хто не хоче порушувати їхню безпеку. Це ще більше стосується вас, якщо ви не дотримуєтесь конфіденційності або займаєтесь угодами, які суперечать інтересам державних органів, як-от розслідування урядових афери чи порушення прав людини чи будь-який інший аспект. Якщо ви хочете залишатися анонімними в Інтернеті і захищати свою інформацію від сторонніх очей, то пильність – це єдиний спосіб, і канарські канали є вашою першою лінією захисту.   

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me