Як убезпечити свій смарт-телевізор

Нова хвиля цифрових телевізорів змусила всіх перейти від традиційної оплати, коли ви дивитесь метод кабельного телебачення, до онлайн-трансляції та прямого мовлення, оскільки вони виявилися набагато дешевшими формами розваг. З часом ми бачили, як великі перуки, такі як Netflix, зарекомендували себе як надійне джерело телевізійного контенту, такого як фільми та серіали, і їхня кількість глядачів лише продовжує зростати, оскільки люди з усього світу поступово переходять на Інтернет-контент. Однак нова технологія завжди має і свою сторону. Що стосується смарт-телевізорів, то завжди є шанс, що кіберзлочинець зазіхне на ваш Smart TV, щоб порушити вашу конфіденційність та безпеку. Зважаючи на це, важливо захистити свій Smart TV.

Як убезпечити свій смарт-телевізор

Як убезпечити свій смарт-телевізор

Якщо ви незабаром плануєте придбати новий набір електроніки, немає кращого часу, щоб ви отримали смарт-телевізор як оновлення до вашої домашньої розважальної системи. Якщо це, можливо, не є одним із пунктів у вашому списку, можливо, поле Smart TV може бути більш приємним рішенням. Найпопулярніші – це телевізійні скриньки Android. Це головним чином через додаток Kodi, що ви можете запустити на ньому та отримати доступ до однієї з найбільших бібліотек вмісту у світі.

З новими досягненнями телевізійних технологій виникає кілька ризиків, особливо через незахищене підключення до Інтернету.

Ваш Smart TV може бути зламаний

Підключення вашого Smart TV до Інтернету насправді робить його таким же вразливим до більшості вірусів та шкідливих програм, які можна знайти в Інтернеті, як і будь-який інший пристрій, пов’язаний з Інтернетом. До розумних телевізорів можна також отримати доступ дистанційно та зламати їх, коли хакери крадуть інформацію, таку як ваші дані для входу в різні додатки, веб-сайти та служби, особливо якщо ви схильні входити у свої облікові записи за допомогою браузера вашого Smart TV.

Не так давно в ряді телевізорів Samsung було виявлено ряд уразливостей, які зробили їх чутливими до інтернет-зловмисників. Дослідники були шоковані, дізнавшись, як довго хакер зможе підтримувати доступ до Smart TV без будь-якої форми виявлення у користувача. Менш дискретні хакери навіть досить сміливі, щоб встановити контроль над Smart TV, роблячи такі дії, як:

 • Увімкнення веб-камери та шпигунство за вами.
 • Доступ до даних, що зберігаються на флешці пам’яті, підключеній до телевізора.
 • Доступ до ваших паролів та інформації про обліковий запис.
 • Крадіжка збереженої інформації на встановлених додатках.
 • Просити викуп після блокування телевізора.
 • Віддалений контроль телевізора.
 • Увімкнення мікрофона та підслуховування розмов.

Щоб запобігти подібним та іншим сценаріям, вам потрібно знати кілька речей, що стосуються кібербезпеки, а також про те, як найкраще захищати Smart TV. Однією з речей, яку люди можуть зробити для того, щоб спробувати підвищити свою безпеку, було б забезпечити, щоб жоден з їх пристроїв не був з’єднаний. Ви не хочете, щоб хтось отримував доступ до вашого ноутбука чи мобільного пристрою через ваш смарт-телевізор.

Інша річ, про яку люди повинні пам’ятати – це рівень догляду, необхідний для телевізора Smart TV. Виходячи з їхньої здатності підключатися до Інтернету, скриньки Smart TV також можуть використовуватися для оброблення інформації на основі вашого використання. Пам’ятайте, що на цих пристроях є магазин додатків, який дозволяє користувачам завантажувати та встановлювати додатки, подібні до тих, що знаходяться на смартфонах.

Як захистити свій смарт-телевізор

Існує ряд прямих кроків, які ви можете взяти до відома та застосувати, щоб мати змогу захистити свій Smart TV. Деякі з них включають:

 • Використовуйте VPN на своєму Smart TV: Віртуальна приватна мережа дозволяє зашифрувати весь ваш Інтернет-трафік та приховати вашу загальнодоступну IP-адресу в Інтернеті. Налаштування VPN на Smart TV можливе, якщо ваш телевізор базується на Android. Якщо ні, вам потрібно буде налаштувати VPN-з’єднання на маршрутизаторі. Хоча встановлення VPN на смарт-телевізорі спочатку може виявитися дещо складним, він має незліченну кількість переваг. Це додає додатковий рівень безпеки вашому Smart TV і навіть дозволяє вам обійти регіональні обмеження доступу до потокових програм, які зазвичай недоступні у вашому регіоні. Погляньте на наш список найкращих VPN для Smart TV.
 • Підвищення безпеки за допомогою програмного забезпечення: Якщо ви використовуєте поле Smart TV, напевно, є кілька антивірусних програм, які ви можете вибрати в магазині додатків. Ці програми повинні дозволяти вам вживати заходів безпеки, які мають на меті підвищити захист під час роботи в Інтернеті.
 • Будьте уважні під час встановлення програм: Це правда, що там, де ви шукаєте свої додатки, там можуть з’являтися форми шкідливого програмного забезпечення (шкідливого програмного забезпечення), замасковані як щось, чого вони немає. Перегляньте відгуки програми від інших користувачів, щоб переконатися в тому, наскільки надійною може бути програма, перш ніж завантажувати її.
 • Обмежте використання, якщо зовнішні накопичувачі: Як відомо, більшість вірусів та шкідливих програм передаються через зовнішні накопичувачі. Щоб не заразити смарт-телевізор від таких, краще використовувати одну призначену флешку, яку ви завжди зможете сканувати та чистити.
 • Відключіть смарт-телевізор: Щоразу, коли ви не використовуєте смарт-телевізор, краще припинити його інтернет-з’єднання або повністю вимкнути його..
 • Не робіть усе за допомогою свого Smart TV: Незважаючи на те, що ви можете переглядати Інтернет через смарт-телевізор, ви не повинні вести делікатну роботу, як-от увійти до свого банківського рахунку чи здійснювати онлайн-покупки через нього. Це можна зробити за допомогою інших персональних пристроїв, таких як ваш ноутбук чи смартфон.

Заключне слово про те, як захистити свій смарт-телевізор

Дуже багато людей досі не знають про багато шляхів нападу, які існують через їхні смарт-телевізори. Як більш обізнаний читач, тепер ви знаєте, що потрібно, щоб захистити себе від будь-якої вразливості безпеки, а також як користуватися смарт-телебаченням таким чином, щоб це не дозволяло його зламати.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me