Чому Torrenters повинні використовувати VPN

Хоча більшість користувачів зазвичай знають, що VPN слід використовувати під час торрент, але справа в тому, що це примус. Це підкреслюється нещодавно відключенням Torrentz 2 та KickassTorrents. Це були два найпопулярніших торент-сайти, які відвідували серфери Інтернету. VPN потрібні для надшвидкого торрентінгу, а також для отримання інших переваг, таких як необмежена смуга пропускання, зашифровані з’єднання для прихованого та анонімного серфінгу, відсутність будь-якої інформації журналу та багато іншого.


Чому Torrenters повинні використовувати VPN

Чому Torrenters повинні використовувати VPN

Навіщо використовувати VPN?

Зробити правильний вибір для VPN чи віртуальної приватної мережі в наші дні стало дещо складно. Це лише тому, що є занадто багато варіантів вибору. У багатьох безкоштовних VPN відсутні ключові параметри та функції, які ускладнюють виконання простих завдань, залишають у спокої щось більш вдосконалене, наприклад завантаження, трансляцію та / або висівання торрентів.

Вимкнення KAT або KickassTorrents – номер 69 у діаграмах популярності найпопулярніших сайтів в Інтернеті – вагома причина, чому VPN слід використовувати під час торрент. KAT було вимкнено, оскільки хтось із подібною IP-адресою отримав доступ до сторінки KickassTorrent та Apple у Facebook. Це дозволило діючому уряду США захопити численні домени KickassTorrent. Влада також намагалася екстрадувати власника сайту та двох інших провідних членів сайту до США, щоб зіткнутися з притягненням до кримінальної відповідальності. Це знову – ще одна вагома причина, чому використання VPN для приховування IP-адреси є обов’язковим.

VPN-адреси для торрентінгу

Останні агресивні випади призвели до передчасного закриття численних сайтів індексації торентами. Завантажувачам навіть надсилалися попереджувальні повідомлення, що погрожували штрафами та навіть позбавленням волі, якщо вони намагалися отримати доступ до таких сайтів.

Отже, це буде робити для вас ваш VPN: Він приховуватиме вашу особисту IP-адресу, а також маршрутизує ваш трафік через його сервери. Таким чином, ваші місцеположення відображатимуться як одна динамічна адреса, яка відображається у багатьох місцях світу. Просто переконайтеся, що під час вибору VPN він постачається із функцією захисту від перемикання підключення (CDP) або функцією запобігання витоку DNS. У випадку торрент, зокрема, постачальник VPN повинен підтримувати послуги Bittorrent.

Ви також можете вибрати інструмент захисту своєї IP-адреси. Це буде брандмауер, який блокує всі небажані IP-адреси та не дасть спамерам, снуперам та рекламодавцям з’єднатися з комп’ютером, якщо вони мають зловмисні наміри.

Крім того, ваше з’єднання також захищається від чорного списку за замовчуванням, який створили прихильники торентів. Переглядайте торенти, активуючи інструмент захисту IP-адреси та VPN та продовжуйте пошук торрентів. Безкоштовні проксі або сервіс Tor також можуть використовуватися для пошуку вмісту.

Кращий VPN для торрентінгу

Якщо вам доведеться вибрати підходящий VPN для вашого торрентінгу, а також для регулярного використання, вибирайте між ExpressVPN, CyberGhost,  або IPVanish. Вважається, що вони допоможуть вам завантажувати торрент анонімно та захищати ваші інтереси від агенцій та урядів. Нещодавно ми переглянули найпопулярніші служби VPN для анонімних торрентів. Коротше кажучи, ось найкращі VPN, які можна використовувати для приватного веб-пошуку.

Тематичні дослідження

По суті, кожен клік в Інтернеті під час торрентінгу реєструється або переглядається хакерами, державними серверами, потужними медіа-компаніями та шахраями DMCA. Так сталося, що нещодавно постійний покровитель EverydayElectronics, який не використовував відповідний VPN, був засланий повідомленням DMCA. В іншому випадку, CNSE або кабельна мережа Starz Entertainment, вдома Power, – серія хітів із 50 Cent, надіслала повідомлення про зняття з DMCA провайдеру користувача. Стверджувалося, що згаданий Інтернет-провайдер завантажив і заповнив Чорні вітрила, ще одну серію від Starz.

Однак іронія полягала в тому, що користувач не завантажував жодного торрента з 2014 року. Більше того, під час завантаження торрентів це було саме для музики, а не для фільмів чи телешоу.

Навіть незважаючи на те, що Старз просив припинити спільний доступ до зазначеного матеріалу та негайно видалити файл, це було неможливо, оскільки файл ніколи не був у розпорядженні користувача. Було запропоновано заборонити доступ до таких матеріалів, що порушують права, або будь-які інші матеріали Starz відповідно до законодавства про авторські права.

В іншому випадку федеральне журі, що базується у штаті Вірджинія, встановило, що американським провайдером, Cox Communications винним у порушенні авторських прав, було наказано виплатити 25 мільйонів доларів США як компенсацію BMG, музичному видавцю. BMG стверджувало, що абоненти Cox здійснили тисячі порушень авторських прав, тоді як Cox утримався робити щось, щоб запобігти або зупинити їх піратство.

Однак у США навряд чи ваш Інтернет-провайдер відключить вас на основі піратства. Однак це може змінитися в результаті цього конкретного випадку. Другий помітний мінус – якщо Кокс остаточно несе відповідальність, він може безпосередньо подати до суду на всіх піратських порушників.

Це саме по собі показує, чому і як використання надійного VPN зберігає ваші конфіденційні та конфіденційні дані в безпеці, безпеці і, що ще важливіше, абсолютно анонімно.

Чому торентерам слід використовувати VPN – заключні думки

Після підключення до сервера VPN перейдіть до роботи WhatIsMyIP.net та виконайте перевірку IP-адреси. В ідеалі він повинен відрізнятися від IP-адреси, наданої вашим Інтернет-провайдером, і перенаправлятися з іншого місця. Після того, як ви впевнені у своїй безпеці та анонімності, починайте завантажувати потрібний файл з Bittorrent.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map