Вимір вимірювання сили пароля


Як ми всі знаємо, паролі створені для збереження приватного та приватного. Однак деякі з вас не мають тенденції створювати хороші паролі, які в кінцевому підсумку компрометують те, що їм дорого в Інтернеті. Створення жорсткого пароля може врятувати багато проблем у цьому небезпечному інтернет-слові. Але як можна бути впевненим, що це хороший пароль? Ну, просто, використовуйте вимірювач міцності пароля TheVPNGuru. Ось усе, що вам потрібно знати.

theVPN.guru Вимір пароля

Як використовувати вимірювач міцності пароля

Вимірювачі міцності пароля – це індикатори, які перевіряють, наскільки надійний пароль при введенні користувачем. Він показує, наскільки стійкий пароль і наскільки легко його можна зламати або зламати. Але результати, які ви отримуєте не випадковим чином, є певний критерій, на якому працює цей лічильник. У ньому є правила присвоєння балів щодо того, чи ваш пароль досить міцний чи ні. Сюди входить повне поєднання символів, цифр, великих і малих літер. Якщо ви використовуєте імена, послідовні номери тощо, бали будуть відраховані, і ви отримаєте поганий результат.

Ви отримуєте різні кольори кожного разу, коли пароль чинить вгору чи вниз. У більшості випадків червоний колір означає, що його можна легко зламати, тому будьте обережні. З іншого боку, зелений колір – це “Перейти”, коли мова йде про безпеку вашого пароля. Отже, якщо ви хочете точно знати, як працює вимірювач міцності пароля, перегляньте, що представлено нижче:

1. По-перше, коли ви перебуваєте на сторінці вимірювача паролів, ви побачите це.

Генератор паролів Гуру2. Після введення пароля ви отримаєте результати в кольорі. І коментар буде доданий нижче, щоб показати, наскільки він сильний. У вимірювачі паролів є чотири рівні:

Червоний: Коли ваш пароль дуже слабкий і його можна зламати майже без зусиль.

Червоний парольПомаранчевий: Це свідчить про те, що ви подаєте більш безпечний пароль, але все ще недостатньо.

Помаранчевий парольЖовтий: Коли пароль трохи краще, але все-таки дуже легко впоратися.

Жовтий парольСвітло-зелений: Тепер ваш пароль добре використовувати. Однак ви можете зробити це ще краще.

Світло-зелений парольТемно-зелений: Введений пароль повністю безпечний. Ніхто не зможе його зламати.

Темно-зелений пароль3. Нарешті, скопіюйте свій пароль, натиснувши на цю іконку.

Скопіюйте новий пароль

Як зберегти свій пароль?

Вимірювачі міцності паролів ефективні для того, щоб телефонувати про пробудження для користувачів, щоб створити надійні паролі для важливих облікових записів. Багато популярних веб-сайтів почали включати такі лічильники на своїх сторінках, щоб заохотити користувачів Інтернету до створити більш міцні паролі. Ці лічильники часто зображуються візуальними датчиками, які часто кодуються кольором і вказують на те, чи вибраний вами пароль є слабким або сильним на основі політики веб-сайту..

Однак, наскільки це добре, цього недостатньо. Навіть маючи надзвичайно жорсткий пароль, ви можете зламати хакерів та кіберзлочинців. Ось чому ви повинні дотримуватися додаткових заходів безпеки під час доступу до своїх облікових записів.

Захистіть свій пароль

Крім створення надійного пароля, є і речі, які вам потрібно зробити або уникати. Ось короткий комплексний погляд на цю проблему:

1. Якщо у вас є кілька облікових записів і ви лінуєтеся придумувати різні паролі, вони пізніше повернуться і будуть переслідувати вас. Вам потрібно створити більше одного пароля, щоб забезпечити безпеку. В іншому випадку, якщо один обліковий запис буде зламаний, всі інші опиняться під загрозою.

2. Ми говоримо, що якість перевищує кількість. Ну і в цьому випадку кількість переважає. Постарайтеся зробити свій пароль довжиною більше 12 символів. Це досить добре і може набирати вище на метрі сили.

3. Не включайте своє ім’я чи прізвище у свій пароль. Це перше, про що кожен хакер подумає, коли спробує влаштувати ваш рахунок.

4. Не зберігайте свої дані під час використання веб-браузерів. Деякі з них попросять зберегти свої дані для входу, просто скажіть ні.

5. Що б ви не робили, не надсилайте свої паролі на чужому комп’ютері. Це, звичайно, включає комп’ютери в бібліотеках та інтернет-кафе.

6. Загальнодоступний Wi-Fi може бути дуже небезпечним, особливо якщо ви користуєтесь своїм банківським рахунком. Тож я зачекав би повернутися додому і перевірити свій рахунок там. Або просто, використовуйте Віртуальна приватна мережа.

7. Ніколи не чув Менеджери паролів? Ці програми зберігають ваші паролі, щоб ви не забули їх у майбутньому. Це дуже корисно, якщо створений вами пароль було дуже важко запам’ятати.

8. Використовуйте захищений браузер, особливо коли ви відвідуєте фінансові сайти. Я рекомендую вам ходити в режимі анонімного перегляду кожен раз, коли це робите.

9. Змінюйте свій пароль регулярно. Дайте йому як 5 тижнів і змініть кілька комбінацій.

10. Увімкніть опцію двоетапної аутентифікації. Це дуже важливо, якщо ви хочете дізнатися, як тільки ваш обліковий запис буде зламаний та використаний на іншому пристрої.

11. Блокуйте свої пристрої, коли вас немає. Не залишайте їх відкритими для того, щоб хтось перевіряв, що ви зберегли.

12. Остерігайтеся фішинг-листів. До них відносяться посилання, які допомагають зламати ваш пристрій. Якщо посилання з вашого банку надіслано на ваш електронний лист, я пропоную вам відвідати веб-сайт вручну. Ніколи не натискайте на посилання.

13. Не надсилайте реквізити свого рахунку за допомогою SMS або електронної пошти. Чому б ти хотів це зробити??

14. Ретельно підбирайте програми. Хакери модифікують ці програми для отримання даних у користувачів, які їх завантажують.

15. Оновлюйте все, включаючи вашу операційну систему та антивірус.

Лічильник міцності пароля – підбиття підсумків

Якщо ти хочеш зберігайте свій пароль, ви повинні почати свою подорож, створивши спочатку сильну. На щастя, вимірювач міцності пароля може допомогти вам зробити це з легкістю. Просто зачекайте, коли смужка потрапить у темно-зелену зону, і все готово. Після того, як ви закінчите, виконайте наведені вище дії, щоб захистити створений вами пароль. Це все.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me