Сильний генератор паролів

Що б ви не робили в Інтернеті, незалежно від того, чи отримує він доступ до вашої електронної пошти, підписується на потоковий канал або перевіряє ваш банківський рахунок, вам потрібно надіслати пароль. Чому? Як інакше ці служби підтвердять вашу особу? Однак, як це важливо, іноді Ваш пароль може принести вам чимало клопотів, якщо поставлять під загрозу. Ось чому завжди слід призначити собі надійний пароль для своїх облікових записів. Ось чому ми створили інструмент «Сильний генератор паролів» вище. Ви можете використовувати його створити надійні паролі які захищені від зловмисних спроб злому.

Сильний генератор паролів

Що таке генератор паролів?

Генератор паролів – це ідеальний інструмент для підвищення безпеки в Інтернеті та захисту різних облікових записів в Інтернеті. З його допомогою ви можете створювати випадкові, сильні та навіть налаштовані паролі, щоб захистити вас від різних кіберзагроз.

Вибрати пароль, який щось у вашому житті не є надійним. Крім того, не намагайтеся полегшити підхід до пароля, не лінуйтеся. Пам’ятні паролі також можна вгадати, і якщо порушення порушує один із ваших однакових паролів, ви скомпрометували всі ваші облікові записи. Отже, у цьому випадку найкращим варіантом є використання Генератора паролів, щоб призначити вам пароль, навіть ви не зможете запам’ятати його. Ви можете використовувати певні програми або Менеджери паролів щоб їх зберігати.

Як користуватися сильним інструментом генератора паролів

Якщо ви це читаєте, ви, мабуть, цікавитеся, як використовувати таке програмне забезпечення. Не хвилюйся, я тебе накрив. Ознайомтесь із сильним генератором паролів нижче та як його використовувати у випадку, якщо ви хочете створити кращий пароль.


1. Сильний генератор паролів досить простий у використанні. По-перше, так це виглядає.

Генератор паролів2. Введіть потрібний пароль у поле перед вами.

Пароль тут3. Тепер слід звернути увагу на цю частину. Це головна робота для генератора паролів. У вас з’являться різні кольори, які з’являться, коли ви надсилаєте пароль. Кожен колір відображає наскільки сильні ваші ключові слова. Ось що означає кожен з представлених 3 кольорів:

  • Червоний: Це означає, що ваш пароль набагато слабший і його легко зламати.

Червона тривога

  • Помаранчевий: Ваш пароль все ще вразливий, щоб його негайно змінити. Спробуйте додати цифри або різні великі літери.

Помаранчевий сигнал

  • Жовтий: Досить безпечний пароль, але все-таки потрібно трохи коригувати, щоб стати кращим. Спробуйте додати знак питання або пару чисел.

Жовтий сигнал

  • Світло-зелений: Ваш пароль надійний у використанні. Але ти ніколи не можеш бути надто захищеним. Зроби сильніше.

Світло-зелений сигнал

  • Темно-зелений: Створений вами пароль є абсолютно безпечним.

Сповіщення темно-зеленого кольору4. Задовольнивши створений захищений пароль, ви можете скопіювати його, натиснувши цю кнопку.

Скопіюйте новий пароль5. Тепер, ще один спосіб генерувати надійний пароль – покладатися на Генератор паролів, щоб виконати цю роботу за вас. Просто натисніть на налаштувати свій пароль.

Налаштуйте свій пароль6. Після цього ви отримаєте більше варіантів, коли частина налаштування розширюватиметься.

Процес налаштування7. У цій частині ви можете вибрати кількість символів, будь-яку опцію, щоб полегшити її, і які символи ви хочете включити. Якщо ви введете кількість символів, ви отримаєте відповідний пароль. Постарайтеся скласти 10 і більше літер, ніколи не робіть їх короткими. В іншому випадку він буде невдалим.

Створити пароль через Генератор8. Ви також можете скопіювати цей файл, натиснувши кнопку, яку я вам показав раніше, або червону, представлену нижче.

Скопіюйте свій пароль

Захистіть свій пароль

Як я вже згадував вище, ваш пароль – це спосіб захистити ваші онлайн-дані від доступу до них будь-хто інший. Однак це також може бути небезпечно, якщо хтось на це потрапив. Ви завжди повинні намагатися зберігати свої облікові записи в Інтернеті, а це означає, що для цього потрібно вжити чимало запобіжних заходів захистити свій пароль від сторонніх:

1. По-перше, вам не слід призначати один і той же пароль для кількох облікових записів. Це досить небезпечно, оскільки якщо один обліковий запис зламали, решта також легко схопити.

2. Зробіть пароль довшим 10 символів. Чим довше пароль, тим вище захищеність. Постарайтеся скласти щонайменше 10 або 12 символів.

3. Не додайте особисту інформацію до свого пароля. Це включає ваше ім’я, прізвище та дату народження. Зламати це дуже просто, якщо ви це зробите.

4. Коли ви отримуєте доступ до своїх облікових записів у веб-браузерах, не зберігайте дані для входу. Іншими словами, ніколи не дозволяйте веб-переглядачу зберігати інформацію.

5. Ніколи не вводьте свої паролі на чужих комп’ютерах, особливо в інтернет-магазинах та бібліотеках.

6. Уникайте використання вашої приватної інформації під час підключення до загальнодоступної точки доступу до Wi-Fi або безкоштовних VPN-сервісів.

7. Змінюйте свій пароль раз у раз. Наприклад, зробіть певні сварки кожні 4 тижні або близько того.

8. Використовуйте дуже жорсткий пароль та менеджер паролів, щоб зберігати інформацію. Це дуже допоможе вам запам’ятати дуже жорсткий пароль.

9. Якщо ви користуєтесь Facebook або будь-яким іншим обліковим записом соціальних медіа, настійно рекомендуємо ввімкнути двоетапний варіант аутентифікації.

10. Активуйте на комп’ютері брандмауер та антивірус. Не забудьте заблокувати будь-які вхідні з’єднання.

11. Оновлюйте операційні системи щоразу, коли ви отримуватимете сповіщення про це. Це включає вашу ОС, браузери та антивірус на ваших пристроях.

12. Поставте замок на телефоні чи комп’ютері, якщо у вас є важливі файли, які потрібно захистити, перебуваючи вдалині.

13. Якщо у вас є щось важливе зробити в Інтернеті, я пропоную вам зробити це в приватному режимі або в режимі інкогніто.

14. Не довіряйте жодному електронному листу чи SMS, які ви можете отримати за допомогою посилання, наданого в них. Це можуть бути афери, щоб зібрати вашу інформацію. Якщо у вас є сумніви щодо посилання вашого банку, я пропоную вам відвідати сторінку вручну.

15. Ніколи не роздавайте свої паролі в соціальних мережах, чатах чи навіть електронному листі.

16. Будьте уважні, які програми ви встановлюєте. Деякі з них хакери можуть змінити для збору вашої інформації. Найкраще зробити це – уникати завантаження зайвих додатків.

Сильний генератор паролів – заключні слова

Генератори паролів дуже корисні, якщо ви хочете захистити свій Інтернет. Вони допомагають вам придумувати надзвичайно міцні паролі, щоб додати додатковий рівень безпеки та захисту у ваші облікові записи. Це дуже допоможе вам із досвідом роботи в Інтернеті, оскільки ви більше не змушені придумувати слабкий пароль, який, колись ви вважали, досить міцний. Я показав вам, як працювати з генератором паролів. Скористайтеся тим, що ви дізналися, та отримайте доступ до своїх облікових записів, не потребуючи постійно дивитись через плече.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me