Що таке моя IP-адреса? – Знайдіть своє IP-місцезнаходження в Інтернеті

Щоразу, коли ви підписуєтесь на Інтернет-провайдера (Інтернет-провайдера), вам призначається публічна IP-адреса. У більшості випадків цю загальнодоступну IP-адресу використовується лише ви. Однак є певні випадки, коли провайдер може призначити одну і ту ж загальнодоступну IP-адресу для декількох цілей. Ваша IP-адреса може виявити багато інформації про вас, включаючи ваше місцезнаходження, історію Інтернету та пристрій, на якому ви працюєте. Інструмент пошуку IP-адреси, який ми створили, допоможе вам з’ясувати як ваші загальнодоступні, так і приватні IP-адреси.

Що таке моя IP-адреса - знайдіть свій загальнодоступний IP-адресу

Що таке моя IP-адреса – знайдіть свій загальнодоступний IP-адресу

Публічна IP-адреса проти приватної IP-адреси

Ваша публічна IP-адреса призначається тобі провайдером. У деяких випадках ви, можливо, зможете успішно змінити вашу загальнодоступну IP-адресу, просто перезапустивши маршрутизатор. В інших випадках вам доведеться звернутися до свого провайдера, щоб перейти на новий загальнодоступний IP. Веб-сайти, які ви відвідуєте, та додатки, які ви використовуєте, також можуть бачити ваш загальнодоступний IP-адрес. Деякі можуть посилатися на загальнодоступний IP-адресу як зовнішню IP-адресу.

Ваш пристрій приватна IP-адреса, з іншого боку, призначається йому вашим маршрутизатором. Це дозволяє локальним пристроям надсилати та отримувати дані від маршрутизатора та один одного. Приватний IP також відомий як внутрішня IP-адреса.

Статична IP-адреса та динамічна IP-адреса

Залежно від постачальника послуг Інтернету, вам буде призначено присвоєння Статична IP-адреса або а Динамічна IP-адреса. А Статична IP-адреса виправлена і не може бути змінено, якщо ISP не змінить його. Що стосується динамічного, то він є призначається автоматично за допомогою DHCP. Різниця тут полягає в тому, що динамічні IP-адреси часто змінюйте щоразу, коли користувач підключається до мережі.

Динамічними IP-адресами вважаються такі більш безпечні, ніж статичні. Це тому, що статичні IP-адреси можна відстежувати. І навпаки, динамічні IP-адреси важче відстежувати, як вони є змінюється постійно.

Ідентифікатор IP TheVPNGuru

Ось як ви перевірити свою IP-адресу за допомогою IP-перевірки TheVPNGuru.

Кроки 1. Під час відвідування офіційного веб-сайту TheVPNGuru, ваш IP-код буде представлений у верхній частині екрана. Ось як це виглядає.

VPNGuru IP
Крок 2. Ви можете побачити всі необхідні відомості про ваше з’єднання. По-перше, ви зможете дізнатися своє загальнодоступна IP-адреса.

Ваш громадський IP
Крок 3. Якщо ви помітите нижче свою IP-адресу, ви помітите, що ваш приватний IP і країна Ви також проживаєте в ньому.

Приватна IP-адреса та регіон
Крок 4. У правій частині сторінки ви можете перевірити, де ви знаходитесь на карті. Навігація легко, ти синій курсор на екрані.

Місцезнаходження VPNGuru Map
Крок 5. Ви також можете побачити, які VPN використовувати, а також перевірити ваш проксі. Я розповім про те, навіщо використовувати VPN пізніше у статті. Це ще не все. Ваш IP може подарувати набагато більше речей про вас, ніж ви думаєте. Йдеться не лише про фактичне місцезнаходження. Натисніть на “Детальніше” щоб перевірити, що я маю на увазі під цим.

Див. Додаткові налаштуванняКрок 6. Після цього буде представлено набагато більше деталей про вас. Ми говоримо про ваше пристрій, штат, місто, і навіть браузер ви зараз використовуєте.

Більше налаштувань представлено
Ваша IP-адреса може поставити під загрозу багато інформації про вас, якщо хтось із потрібними інструментами намагався її одержати. Щоб уникнути цього, вам потрібно зайти в Інтернет за допомогою Віртуальна приватна мережа.

Як приховати свою IP-адресу за допомогою VPN

Приховати або змінити свою IP-адресу дуже просто. Все, що вам потрібно, – це надійний VPN, на який ви можете розраховувати весь шлях. Віртуальна приватна мережа, яка називається VPN – це безпечне з’єднання між вами (користувачем Інтернету) та мережею, до якої ви підключені. Після підключення, ваш дані будуть зашифровані і твій IP-адреса буде закрита. Більше того, після приховування вашого IP-адреси ви перейдете на країну, в якій знаходиться вибраний сервер. Отже, ви будете розглядатись як поточний резидент у цьому регіоні..

Що в цьому найкраще – ви добираєтесь до цього доступ до вмісту що ніколи не було у вашому районі. Наприклад, якщо ви живете в США, ваша IP-адреса не дозволяє переглядати послуги у Великобританії, такі як BBC iPlayer. Однак, підключившись до сервера Великобританії, ви отримаєте британську IP-адресу – це все, що вам потрібно для доступу до ексклюзивних служб Великобританії. Навігація дуже проста.

З іншого боку, VPN забезпечує ваш інтернет-трафік що робить його повністю безпечним для використання загальнодоступного Wi-Fi. Хакери можуть дізнатися про вас, якщо вони отримають доступ до вашої IP-адреси. Кіберзлочини трапляються часто в громадських місцях, таких як кав’ярні, аеропорти тощо. Але з VPN можна підкорити всі ці питання натисканням кнопки «Підключити».

Ще одна перевага використання авторитетного VPN – це він не зберігає журналів. Що б ви не робили в Інтернеті, це лише ваше знати. Якщо будь-яка країна з високою цензурою намагається звернутися до компанії, щоб дізнатись про вас, вона залишиться з порожніми руками. Що вони повинні видавати, якщо вони нічого не мають, для початку?

Кроки щодо приховування вашої IP-адреси

Використання VPN насправді досить просте. Для навігації з віртуальною приватною мережею вам не потрібно бути експертом або досвідченим фахівцем. Просто виконайте наведені нижче кроки, і ви будете добре.

Крок 1. По-перше, підпишіться на надійного постачальника VPN. Якщо ви не знаєте свого шляху, рекомендую вам скористатися ExpressVPN оскільки у нього є величезна мережа сервера.

Крок 2. Потім завантажте та встановіть свою програму VPN на сумісному пристрої, такому як Android, iOS, ПК, Mac чи Fire Stick.

Крок 3. Увійти зі своїм обліковим записом VPN та перейдіть до список серверів.

Крок 4. Підключіться до будь-якого сервера ти хочеш. ExpressVPN має більше 2000 серверів у 94 країнах, тому вибирайте те, що вам найбільше підходить. Я використовував сервер Великобританії як приклад.

Виберіть серверКрок 5. Після підключення ви можете повернутися на веб-сайт TheVPNGuru і перевірте свою нову IP-адресу.

Ви у Великобританії
Крок 6. Нарешті, анонімно переглядайте Інтернет та обходьте регіональні обмеження, де б ви не були.

ExpressVPN пропонує стійкі та надійні сервери по всьому світу. Це ідеальний приклад того, яким повинен бути справжній VPN. Якщо вам, здається, не подобаються їхні послуги, ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей або перевірити таблицю найкращі VPN там, в таблиці нижче.

Що таке мій IP? – Висновок

Знаючи свій IP – це важлива річ, яку потрібно зробити під час доступу до Інтернету. Це головна причина, коли ви можете переглядати Інтернет в першу чергу. Ваш IP – це ключ до багатьох речей, коли ви переглядаєте, тому щомісяця змінювати його може принести користь вам, зокрема, приховуючи свою особу і обхід регіональних обмежень.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me