Інструмент протікання WebRTC

В даний час користувачі Інтернету вивчають кілька способів забезпечити їх конфіденційність в Інтернеті. Але що робити, якщо є щось, що може скомпрометувати це, навіть коли ви навіть не знаєте? Що робити, якщо це вбудований шлях у ваш браузервитік вашої публічної IP-адреси поки ти в темряві? Це можливо, якщо у вашому браузері є WebRTC. Читайте далі, щоб дізнатися про все WebRTC, його витік даних, і як це виправити нижче.

Що таке WebRTC

Короткий для Веб-спілкування в режимі реального часу, WebRTC – це інструмент з відкритим кодом (HTML5) що ви можете використовувати додайте в режимі реального часу однорангові, медіа-комунікації безпосередньо між браузерами.

Процес WebRTCІншими словами, зв’язок між цими двома відбуватиметься без необхідності сервера посередині. Як результат, ви отримаєте більш високі швидкості, менше відставання, та кращі показники роботи таких веб-додатків відеочат, передача файлів та пряма трансляція.

WebRTC побачив світло в 2011 рік і зросла популярність протягом багатьох років. У 2016 році WebRTC мав досить рік охоплюючи два мільярди браузерів Chrome і один мільярд аудіо / відео хвилин WebRTC на тиждень на них. Проект з відкритим кодом повністю безкоштовно. Але якщо ви користуєтесь ним, завжди слідкуйте за ним, оскільки це постійно еволюціонування та вдосконалення.

Хоча я згадував, що це робить, WebRTC все ще здатний на набагато більше. WebRTC допоміг створювати різноманітні проекти з відкритим кодом і рамки. Є о 1200 компаній та проектів на базі WebRTC навколо світу. Якщо ви ще не знаєте, відкритий код доступний на Mozilla, Chrome, Opera і Safari.


Пам’ятаєте ще в той день, коли хтось хотів створити все, що дозволяло голосові чи відеодзвінки? Так, вони, швидше за все, використовували C / C++ в процесі. Це був популярний, але дорогий на той час варіант. Однак WebRTC змінює все те, що потребує C / C ++ і замінює його на API Javascript.

Здається чудово – не зовсім

Як це велично, ви вже повинні знати, що нічого в Інтернеті не може прийти без недоліків. Так як ти обмін вашими IP-адресами безпосередньо з іншим браузером, це може дозволити стороннім веб-сайтам виявити вашу IP-адресу. Вони можуть використовувати це для того, щоб ідентифікувати вас та точно визначити ваше фактичне місцезнаходження. Це саме те, що ми називаємо Витік WebRTC.

Ваше місцезнаходження – не єдине, що загрожує витоком IP-адреси. Ні, також можна відстежувати всі ваші перегляди. Це, до речі, ваш Інтернет-провайдер зберігає теги щодо того, що ви робите в Інтернеті. Якщо ваш IP-адресу немає на відкритому повітрі, ваша особа також є. Таким чином, будь-який хакер може ввести вашу приватну інформацію, в тому числі банківські рахунки, електронні листи, паролі і, звичайно, точне місцезнаходження.

Як заблокувати витоки WebRTC

Є два способи запобігти появі витоків WebRTC. Перший метод – використання а Віртуальна приватна мережа. Це буде приховати свою справжню IP-адресу і замініть його на інший, доки є VPN-з’єднання. Як результат, якщо ваш загальнодоступний IP протікає, ви будете в безпеці весь час, оскільки це не ваш фактичний, для початку.

З іншої сторони, WebRTC можна відключити вручну. Це трохи непросте завдання, але воно все ще виконується. Дозвольте мені показати, як ви можете це зробити, використовуючи обидва способи.

Метод VPN

Це досить легко пройти. Все, що вам потрібно – це VPN-з’єднання, і вам добре піти. Ось як це все знижується:

1. По-перше, коли ви використовуєте Інструмент протікання WebRTC вище без VPN, ви помітите, що можлива витік.

WebRTC Без VPN2. Тепер для вирішення проблеми вам потрібен надійний VPN. В цьому випадку, підпишіться на ExpressVPN як це один з найкращих для роботи.

3. Завантажте та встановіть свою програму VPN на пристрої, який ви використовуєте. Клієнти доступні на Android, ПК, Mac та iOS. Ви також знайдете розширення для Chrome та Firefox.

4. Після цього, увійдіть у свій обліковий запис і підключитись до VPN-сервера.

5. Якщо ви хочете переконатися, що ваше VPN-з’єднання встановлено, перевірте це Верифікатор IP.

6. Тепер скористайтеся Інструмент протікання WebRTC вище ще раз. Ви отримаєте це.

WebRTC З VPNВам може бути цікаво, чому ваш громадський IP все ще піддається загрозі витоку. Що ж, WebRTC використовує передові методики щоб визначити IP-адресу користувача, ICE. The Встановлення інтерактивної зв’язку Протокол допомагає браузерам збирати ваші IP-адреси, читаючи їх на вашому пристрої. Однак із VPN загроза минула ІР, що піддається впливу, не ваш, почати з. У вас є дві переваги для цього. По-перше, ви можете зберегти свою особу анонімною. По-друге, WebRTC буде повністю функціональним за допомогою підроблена IP-адреса, на відміну від того, коли ви вимкнете його у способі 2.

Метод браузера

Якщо ви Firefox, Chrome і Opera користуваче, ти найбільше вразливий до витоків WebRTC. Це тому, що ці браузери мають відкритий код їх включено за замовчуванням. Якщо ви хочете відключити його вручну, ви повинні знати, що це буде повністю припинити функціонування WebRTC. Давайте почнемо:

Браузер Chrome

Ось що потрібно зробити, коли ви користуєтеся Google Chrome:

1. Щоб розпочати процес, натисніть на три крапки у верхньому правому куті веб-переглядача.

2. Далі переходимо до Інші інструменти -> Розширення.

3. На наступній сторінці шукайте панель пошуку Управління WebRTC.

4. Завантажте розширення у ваш браузер.

Управління WebRTC5. Як тільки ви додасте це, ця маленька кнопка стане доступною. Переконайтесь, що це Синій, що вказує на це Увімкнено захист від витоку WebRTC.

Кнопка WebRTC увімкнена6. Тепер WebRTC є не протікаючи вашої IP-адреси більше.

IP-адреса не просочилася

Браузер Mozilla Firefox

Як для Firefox Користувачі, ви можете відключити WebRTC, виконавши наступні кроки:

1. Відкрийте Firefox і введіть “About: config” без цитат.

2. Він перенаправить вас на сторінку, де вас попередить, що це може втратити гарантію. Натисніть на “Я приймаю ризик!”

Прийміть ризик

3. На наступній сторінці ви знайдете імена, які можуть бути важко зрозумітими. Просто введіть “Media.peerconnection.enabled” на панелі пошуку.

4. Як тільки ви отримаєте його, клацніть правою кнопкою миші на заголовку та натисніть Перемикати.

Клацніть на Переключити5. Ви успішно вимкнено WebRTC на вашому FireFox.

6. Нарешті, перевірте Інструмент протікання WebRTC на Firefox. Ви це помітите дані не просочуються.

IP-адреса не просочилася

Досить заблоковано WebRTC?

Ні це не так. Це може бути хорошим способом почати забезпечення вашої онлайн-діяльності, але все-таки потрібно більше. Якщо ви використовуєте a Додаток або веб-розширення VPN, вам не доведеться турбуватися ні про яке WebRTC витік взагалі. Ви будете використовуючи іншу IP-адресу в процесі, що робить це неможливим для розкриття вашої реальної ідентичності. Не ризикуйте, виконайте кроки, наведені в керівництві вище, і ви будете добре.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me