Що таке WireGuard VPN?

VPN – це наймовніше слово серед користувачів Інтернету в наші дні. Незалежно від того, в яку частину світу ви їдете, кожен користувач Інтернету зацікавлений у VPN. З ростом кількості Інтернет-загроз тепер користувачі вдаються до різних засобів, щоб переконатися, що їхні дані безпечні в Інтернеті. У наші дні загрози вже не такі прості, як вірус чи зловмисне програмне забезпечення. Розумні кіберзлочинці можуть неетично отримувати доступ до будь-якої мережі чи пристрою, красти інформацію та навіть вимагати викуп, блокуючи доступ до пристрою.


Що таке WireGuard VPN?

Що таке WireNuard VPN?

Повстання кіберзаходів

Зростає кількість випадків, пов’язаних із крадіжками даних та особистих даних, що спричиняють величезні збитки. На великі корпорації, такі як Target, неодноразово постраждали від високопрофільних хакерів, в яких було вкрадено інформацію про тисячі клієнтів з кредитних карт. Недарма сьогодні користувачі Інтернету більше ніж усе прагнуть до безпеки даних.

Віртуальні приватні мережі – це повне рішення для безпеки в Інтернеті. Вони настільки широко доступні та настільки прості у використанні, що всі, хто серйозно ставиться до їх безпеки в Інтернеті, ними користуються. Простіше кажучи, VPN – це програма, яку потрібно завантажити та встановити на пристрій. Після активації він утворює захищений тунель між пристроєм та сервером VPN.

Усі дані передаються через тунель із найвищою формою шифрування. Тільки пристрій та захищений сервер мають ключові коди переданих даних.

Всі інші не зможуть прочитати дані, навіть якщо вони перехоплюють мережу, оскільки зашифровані виглядатимуть як химерність. VPN також маскує оригінальну IP-адресу користувача, приховуючи їх ідентичність та надаючи анонімність.

Що таке WireGuard?

У відкритому листі до Національного інституту стандартів і технологій (NIST) американський сенатор Війден відвернув уряд від використання старих технологій, таких як OpenVPN та IPsec. Натомість він закликав NIST знайти відповідні заміни для цих технологій та прийняти щось більш безпечне. Він також заохотив використання Wireguard для урядового використання..

Wireguard – це новий проект з відкритим кодом, який має на меті зробити VPN швидшим та безпечнішим, ніж зараз. Згідно з офіційним веб-сайтом WireGuard, “WireGuard – це надзвичайно простий, але швидкий і сучасний VPN, який використовує найсучаснішу криптографію. Він спрямований на те, щоб бути швидшим, простішим, легшим та кориснішим за IPSec, уникаючи при цьому масованого головного болю. Він має бути значно ефективнішим, ніж OpenVPN. “

Спочатку зашифрований Джейсоном А. Доненфельдом та Edge Security, WireGuard був впроваджений службами VPN Mullvad та AzireVPN ще в червні 2018 року. Однак розробники попередили, що вони ще не досягли стабільного випуску, і порадили обробляти код і протокол як експериментальний. Вони також попередили про вразливості, які можуть існувати.

Порт WireGuard для Android доступний на Android 5.0 і вище, в той час як порти для macOS, FreeBSD і OpenBSD також працюють добре, а порт Windows добре працює.

Ті, хто бажає перевірити WireGuard, можуть завантажити додаток із магазину Google Play або отримати альфа-версію програми з офіційної теми. На сьогоднішній день Wireguard призначений для використання на сервері Linux та настільних комп’ютерах, при цьому основний Linux працює. Wireguard безумовно виглядає як майбутнє VPN. Якщо ви шукаєте преміальну VPN-послугу, яку можна використовувати на різних пристроях, перегляньте наш огляд найкращих постачальників послуг VPN..

Плюси і мінуси VPN

Віртуальні приватні мережі мають багато переваг. Насправді, переваги набагато перевищують їхні недоліки. VPN поєднує кілька функцій в одну. Це дозволяє користувачам отримувати минулі географічні обмеження під час трансляції вмісту.

Наприклад, користувач в Австралії може легко переглядати вміст з американського, підключаючись до американського VPN-сервера. Коли оригінальний IP-код маскується IP-адресою США, користувачі отримують доступ до потокового геоблокованого вмісту.

Користувачі Netflix, які хочуть передавати геоблокований вміст, регулярно користуються допомогою VPN. Розблокування вмісту та приховування оригінальних IP-адрес є двома найважливішими цілями VPN.

Жорстке шифрування також захищає ваші дані від сторонніх очей, роблячи громадський WiFi більш безпечним у використанні. Тим, хто регулярно подорожує та користується відкритим Wi-Fi, обов’язково слід використовувати VPN. У таких країнах, як Китай та Росія, де свобода Інтернету суворо обмежена через те, що уряди цих корумпованих країн хочуть тримати своїх людей у ​​темряві, користувачі користуються допомогою VPN для доступу до їх улюблених веб-сайтів або платформ соціальних медіа.

VPN зберігає ваші особисті дані, такі як дані кредитної картки та номер соціального страхування, навіть якщо ви користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi. Коли на пристрої встановлено Wi-Fi, всі дані шифруються та захищаються від сторонніх осіб.

З іншого боку, не всі VPN виготовляються однаково. Слід зазначити, що при роботі з важливою інформацією навіть у найпопулярніших VPN виникають власні проблеми, які можуть поставити під загрозу безпеку даних. Багато VPN є складними і важкими у використанні. Більшість безкоштовних VPN також відомі тим, що вони зберігають журнали користувачів та продають їх третім сторонам для отримання рекламного доходу.

WireGuard отримує схвалення сенатора США

Не всі VPN можна довіряти Тож, коли WireGuard VPN був схвалений сенатором США Ронам Вайденом, це привернуло увагу цифрового світу. Якщо WireGuard дійсно прийнятий після цього схвалення, він збирається цементувати позицію WireGuard як кращу альтернативу існуючим VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me