Моя IP-адреса виставлена! Що я можу зробити?

Турбує вашу відкриту IP-адресу? Ну, не треба. У вашому з’єднанні немає нічого поганого, ваш комп’ютер не зіпсується, і ви точно не натиснули те, чого не повинно бути у налаштуваннях. IP-адреси за визначенням піддаються, але існує спосіб їх приховати. Читайте далі, щоб дізнатися, чому ваша IP-адреса відкрита, і що ви можете зробити, щоб її зупинити.


Моя IP-адреса виставлена! Що я можу зробити?

Моя IP-адреса виставлена! Що я можу зробити?

Чому виставлена ​​моя IP-адреса?

Відпочиньте, ваша IP-адреса робить саме те, що і потрібно робити.

Дозволь пояснити.

Зазвичай у вас є два різних IP-адреси: приватна та публічна. Приватна IP-адреса – це те, що ваша домашня мережа використовує для розмежування різних пристроїв. Це приватна адреса, тому її не легко знайти. Він також специфічний для пристрою, який ви використовуєте. З іншого боку, ваша загальнодоступна IP-адреса представляє ваше географічне місцезнаходження.

Як випливає з назви, публічна IP-адреса насправді є загальнодоступною. Він повинен бачити, це ваша ідентифікація в Інтернеті. Тепер залишати вашу відкриту IP-адресу “відкритою” для вас не дуже добре. Оскільки IP буквально показує, де ви знаходитесь та який Інтернет-провайдер ви використовуєте, це є певним ризиком для безпеки. Погані агенти можуть легко використовувати вашу загальнодоступну IP-адресу, щоб відстежувати вас або відправляти якісь шкідливі файли на ваш шлях. З точки зору конфіденційності, ваша загальнодоступна IP-адреса відстежується в Інтернеті, тому її можна дуже добре використовувати для моніторингу того, що ви робите в Інтернеті.

Я думаю, що це безпечно сказати, що це не такий чудовий варіант для користувачів Інтернету, які турбуються про свою конфіденційність та безпеку.

Як приховати мою IP-адресу?

Маскування вашої IP-адреси насправді не так складно. Проблема полягає в тому, що це не те, що ви можете зробити самостійно. Вам потрібен якийсь інструмент, щоб мати змогу належним чином замаскувати ваш загальнодоступний IP.

Введіть VPN.

VPN – це найбезпечніший і найпростіший інструмент, який ви можете використовувати, щоб правильно замаскувати вашу IP-адресу. Найсмішніше, що ця особливість навіть не є основною функцією VPN, це просто щось подібне ….

Щоб пояснити, що я маю на увазі, я поясню, що таке VPN і як він працює.

Отже, VPN – це насамперед інструмент кібербезпеки. Він працює на двох основних функціональних можливостях:

 • Шифрування всіх ваших даних.
 • Перенаправлення вашого трафіку через власні захищені сервери.

Тепер, друга функціональність – це те, що дійсно змінює вашу IP-адресу. Подивіться, коли VPN перенаправляє ваш трафік, ваша загальнодоступна IP-адреса автоматично змінюється, щоб відповідати розташуванню сервера, до якого ви підключені.

Просто виконайте ці кроки, щоб приховати вашу відкриту IP-адресу:

 1. Спочатку зареєструйтесь у постачальника послуг VPN.
 2. Завантажте та встановіть свою VPN на ПК, Mac, Android, FireStick, iPhone або iPad.
 3. Далі запустіть програму та увійдіть.
 4. Нарешті, виберіть один із серверів VPN та підключіться до нього.
 5. Перевірте свою IP-адресу через веб-сайт на зразок WhatIsMyIP.network, щоб переконатися, що зміни були внесені.
 6. Ваша загальнодоступна IP-адреса зараз прихована. Здається, ви переглядаєте Інтернет, використовуючи IP-адресу VPN-сервера, до якого ви підключені.

Це не магія, саме так генерується публічна IP-адреса. Дивіться, що без VPN ви використовуєте сервери, надані провайдером, які зазвичай розташовані у вашій країні. З VPN ваш трафік проходить через інший сервер, тому ваша загальнодоступна IP-адреса відповідає цьому серверу.

Кращий VPN, щоб приховати МОЮ IP-адресу

Ми вже створили детальний огляд найкращих VPN, які ви можете використовувати, щоб приховати свою IP-адресу. У цьому огляді вибір номер один перейшов до ExpressVPN.

ExpressVPN широко вважається найкращим постачальником послуг VPN 2018 року, тому ви можете очікувати фантастичного обслуговування. Ви отримаєте доступ до 2000+ серверів у понад 94 країнах (подумайте про IP-адреси, які ви могли отримати!), 5-зіркову службу підтримки клієнтів, доступну через 24/7 чат, та 30-денну гарантію повернення грошей. Хоча, на жаль, ExpressVPN насправді не пропонує безкоштовну пробну версію, їх політика на відшкодування дозволяє вам легко перевірити послугу протягом 30 цілих днів, перш ніж взяти на себе зобов’язання. Чудова річ у цьому? Вони буквально не ставлять під сумнів вас. Зовсім.

Якщо з якихось незрозумілих причин мені не вдалося перетворити вас у вентилятор ExpressVPN, ви можете скористатися цими постачальниками найвищого рівня:

Розкрита IP-адреса – заключні думки

І там у вас є! Все, що вам потрібно, щоб змінити ваш загальнодоступний IP – це використовувати VPN та підключитися до обраного вами сервера. Решта роботи VPN зробить за вас решту. Крім цього, він також захистить вас від крадіжок даних, хакерів і навіть деяких форм зловмисного програмного забезпечення. Це також надасть вам можливість обходити геоблоковані та заборонені канали, незалежно від місця проживання. Нарешті, VPN переконайтеся, що ваш зв’язок приватний, і ніхто, не ваш Інтернет-провайдер та урядові організації, не можуть контролювати, що ви робите в Інтернеті. Будьте уважні до безкоштовних VPN, оскільки вони насправді супер небезпечні.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map