Кращий протокол VPN для використання

Якщо ви хочете насолоджуватися приватним, безпечним переглядом Інтернету, вам обов’язково потрібно підписатися на надійну послугу VPN. Значна більшість користувачів Інтернету, на жаль, не розуміють, як працює служба VPN, не кажучи вже про те, який протокол VPN використовувати. У цьому посібнику ми розглянемо декілька найпопулярніших, а також спробуємо допомогти вам у виборі найкращого протоколу, який буде використовуватися відповідно до ваших потреб.


Кращий протокол VPN для використання

Кращий протокол VPN для використання

Що таке VPN?

Перш ніж ми поглибимося у вишукані зернисті протоколи VPN та все це, давайте спочатку добре зрозуміти, як працює служба VPN. Ініціали VPN означають віртуальну приватну мережу, і це стосується мережі серверів, які здатні шифрувати ваш трафік. Підписка на мережу VPN означає, що ваше з’єднання буде зашифровано, тобто ніхто не зможе шпигувати за вашими онлайн-діями. Ваша IP-адреса змінюється, і ви отримуєте віртуальну, яка вказує на будь-який з багатьох серверів, які має ваша служба VPN. Однією з головних переваг, яку ви можете позбутися від можливості постійно змінювати свою IP-адресу, є те, що ви можете опинитися там, де хочете. Це, у свою чергу, дозволяє отримувати доступ до бібліотеки гео-обмежувальних сайтів та каналів, незалежно від того, де б ви не були. Підписка на VPN також дозволяє вам залишатись не відстежуваними та анонімними.

Вибір уподобаної послуги VPN може виявитися складним, особливо через багато послуг, доступних в Інтернеті. Різні постачальники, якими ви можете скористатися через Інтернет, пропонують широкий спектр функцій та послуг, але не всі вони здатні виконати те, що обіцяють. Це означає, що ви повинні бути дуже обережними та спостережливими, обираючи підписку на послугу. Вам потрібно буде зрозуміти переваги, які пропонує кожен постачальник.

VPN Tunneling пояснив

Захист базового рівня, який надає ваш Інтернет-провайдер, насправді недостатній, щоб захистити вас від злому або шпигунства. Виправити цю ситуацію означатиме захист вашого зв’язку з Інтернетом, застосувавши тунель на основі шифрування. Найкраще це зробити, підписавшись на послугу VPN.

Тепер, коли ми розкрили основи, тепер ми можемо розглянути більш складні деталі того, як працює служба VPN. В основному є дві категорії протоколів тунелювання; це добровільні та примусові. Користувачем керується добровільне тунелювання, тоді як примусовим тунелюванням займається Інтернет-провайдер.

Під двома категоріями ми маємо чотири різних типи тунельних блоків, які всі по-своєму унікальні. Вони є:

1. L2TP / IPSec

Для початку L2TP розшифровується як протокол тунелювання рівня 2 та один із найпопулярніших протоколів серед усіх чотирьох. Він також часто поєднується з IPSec, що означає безпеку Інтернет-протоколу, і вони спільно працюють для шифрування вашого трафіку.

Між двома точками L2TP для спілкування створюється безпечне з’єднання, щоб хакерам та будь-яким іншим злочинцям в Інтернеті було важко отримати доступ до вашого пристрою. Мінусом, однак, є той факт, що два шари захисту переходять до того, що дані проходять через два раунди шифрування, тим самим уповільнюючи швидкість вашого з’єднання. Ще одним недоліком є ​​неможливість проходження протоколів через брандмауери. Це ускладнює проникнення через сайти чи канали, які мають конкретні брандмауери, як люди, які хочуть дивитися американські Netflix за межами США. Якщо ви шукаєте рішення, яке б захистило вас від легкого перегляду, то це правильний протокол, який слід використовувати.

2. PPTP

Протокол Point-Point (PPTP) перемагає всі інші чотири як найстаріший і найчастіше використовуваний протокол тунелювання в Інтернеті. Це, мабуть, тому, що це найосновніша форма шифрування, а завдяки легкій формі вона забезпечує найшвидше підключення до Інтернету. Однак його швидка швидкість приходить до витрат; з точки зору безпеки, хакеру чи шахраю найпростіше пробитися та отримати доступ до всієї вашої особистої інформації.

3. SSTP

Користувачам Windows справді пощастило мати цілий протокол, спеціально розроблений для них. Протокол безпечного тунелювання сокетів (SSTP) дозволяє передавати дані через шари захищених сокетів або SSL. З точки зору ефективності це справді найкраща альтернатива, на якій ви працюєте на пристрої Windows. Перехід на SSL через веб-браузер буквально не вимагає жодних дій, і як протокол, який використовуються великими організаціями та корпораціями, у вас справді немає причин не приймати його. Значна кількість організацій, які прийняли SSTP, використовують його разом із безпекою транспортного рівня (TLS), щоб полегшити зв’язок та захистити дані.

4. OpenVPN

Закриваючи наш список, ми маємо OpenVPN, найкращий протокол VPN серед усіх чотирьох. Він підтримує підключення між сайтом і сайтом і “точка-точка”, а також має найскладніше шифрування для просування. Зусилля, необхідні для налаштування підключення OpenVPN, також залежать від того, використовуєте ви чи не один із багатьох програм VPN, які постачальники включають у свій пакет. Якщо ні, то вам потрібно буде бути справжнім професіоналом, щоб налаштувати його вручну.

На відміну від SSTP, цей протокол може працювати на пристроях, що працюють на різних обчислювальних платформах, таких як Mac, Android, iOS та Windows. Служба також користується постійними оновленнями з боку міжнародної спільноти безпеки, тобто користувачі отримують насолоду від останніх нововведень безпеки. Це допоможе захистити всіх спамерів та хакерів, а вашу приватну інформацію добре захистити. OpenVPN також сертифікований як найбезпечніший протокол за допомогою тестів, проведених провідними аналітиками безпеки, тому у вас немає причин не бути впевненим у цьому протоколі.

Кращий протокол VPN для використання – Підсумок

На цьому етапі вам слід добре розуміти, як працює служба VPN, та основні відмінності між чотирма основними протоколами. Ми сподіваємось, що ми зрозуміли тим, хто бажає отримати надійність, стабільність, швидкість та безпеку від уподобаного протоколу. Якщо ви шукаєте вказівники на те, на яку послугу підписатися, ми рекомендуємо ExpressVPN, оскільки він пропонує всі чотири варіанти, на які ви можете вибрати.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me