Як встановити VPN на хоробрий браузер

Безпека в Інтернеті – це все сьогодні, і Хоробрий браузер пропонує справедливу частку цього. Однак під час мого використання цього браузера я помітив деякі відсутність з точки зору конфіденційності та безпеки. Виявляється, це не все, на що претендує. На щастя, незалежно від того, яким браузером я користуюся, я завжди працювати з VPN на моєму боці, і так би і ви. Вашу конфіденційність та безпеку не варто недооцінювати, захистити себе всю дорогу. Ось як можна встановити VPN на Brave Browser.

Як встановити VPN на хоробрий браузер

Як встановити VPN на хоробрий браузер

Чому VPN для хоробрих?

Цей браузер пропонує швидкість, безпека та конфіденційність для користувачів, які дорожать своєю безпекою в Інтернеті. Однак якими б безпечними не були веб-переглядачі, деякі обмеження та можливі онлайн-загрози можуть виникнути раптом. Не кажучи вже про те, що я навчився не довіряти чомусь заявленому на веб-сайтах, поки не довелося інше.

Хоробрий стверджує, що є найбільш захищеним серед усіх інших браузерів. Технічно це так, але за лаштунками ви побачите, що є улов. По-перше, Brave дійсно має рекламний блокатор, але як можна заблокувати власні оголошення? Так, мабуть, веб-переглядач може отримати певний прибуток власна реклама. Ще один тривожний факт з’явився, коли твіт був націлений на генерального директора компанії Брендана Ейха.

Користувач розчарувався, побачивши, що нове оновлення надходить із кодами додано до репортажу Github браузера. Зокрема, це білі сторонні домени, зокрема Facebook. Ці URL-адреси використовуються платформою соціальних медіа відстежувати своїх користувачів. Дуже тінистий хід, Хоробрий, дуже тінистий.

Інша річ, яку ви повинні врахувати, це те, що хоробрий – це перш за все На основі хрому, так само, як і його конкурент, Гугл хром. Це означає, що є це Проблема протікання WebRTC. Ви не хочете ваша IP-адреса просочилася, ти зараз? Ну, якщо ви ставитесь до своєї конфіденційності, a VPN має бути поруч із вами. Незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтесь, отримайте VPN та підключіться перед тим, як переглядати Інтернет за допомогою Brave. Таким чином, ви весь час залишатись анонімним і може користуватися Інтернетом за допомогою загальнодоступного Wi-Fi не дивлячись через плече.

Переваги використання VPN на Brave

Ви досить сміливі для доступу до Інтернету без належних запобіжних заходів? Якщо так, то не повинно бути. Незалежно від того, наскільки техногенним виродком ви вважаєте, якийсь ви, хтось там хакер може найкращим чином отримати свої знання. Ваша приватна інформація під загрозою. Я говорю про інформація про кредитну карту, бізнес-рахунки, паролі, електронні листи, і список продовжується. Ви повинні бути готовими та добре захищеними, коли ви знаходитесь в Інтернеті. VPN може надати вам спокій та багато іншого:

Як встановити VPN на хоробрий браузер

Я знайшов свій ідеальний браузер у Brave. Будь то для цього розширення, сумісність, синхронізація на різних пристроях або переважно швидкість, Хоробрий перевіряє всі ці скриньки. Це за замовчуванням блокує всі запити та файли cookie, без необхідності розширень. Це робиться так, щоб запобігти відстеженню користувачів в Інтернеті. Однак, все одно хвилюється використовувати його без VPN.

На щастя, Brave доступний на Windows, Mac, iOS та Android, які є тими ж пристроями, які підтримує VPN. Це значно полегшує вашу роботу. Все, що вам потрібно зробити – це отримати VPN у рідному магазині додатків, і це все. Щоб краще ознайомитись із цим, ось крок за кроком подаємо далі як встановити VPN у браузерах Brave:

  1. Перш ніж ми розпочнемо це, вам потрібно зареєструватися у постачальника послуг VPN достатньо надійний, щоб підвищити вашу безпеку. Я настійно пропоную вам вкласти гроші ExpressVPN як це я використовую.
  2. Далі відвідайте ваш рідний магазин додатків та завантажити їх спеціальну програму. Ви не можете його знайти? Перейдіть на офіційний веб-сайт VPN та завантажте його відповідно до пристрою, який ви використовуєте.
  3. Тепер, встановити додаток VPN на вашому пристрої та увійдіть у свій новий обліковий запис. Можливо, вам буде запропоновано код підтвердження. Знайдіть це у своєму електронному листі.
  4. Виберіть будь-який сервер ти хочеш і натисніть кнопку підключення. Вам доведеться почекати кілька секунд, перш ніж відбудеться з’єднання. Після підключення кнопка “підключений” загориться зеленим кольором.
  5. Ви можете перевірити свою нову IP-адресу, скориставшись цією Перевіряльник IP.
  6. Нарешті, ви анонімно переглядати Інтернет використовуючи Хоробрий.

Кращий VPN для хороброго браузера

З AOL до Гугл хром, є безліч безкоштовних браузерів для перегляду Інтернету. Однак це не так, коли мова йде про VPN. Що б там не було слово вільне, слід уникати. Ви злізли, коли дізналися, що хоробрий відстеження URL-адрес у її списку. Що б ви сказали, якщо я скажу вам, що безкоштовний VPN збирає все, що ви робите, і продає його дочірнім компаніям? 

Хоча безкоштовні веб-переглядачі можуть скористатися рекламою, безкоштовними VPN-адресами приймати вас як основне джерело доходу. За словами Хороброго: “Ви не продукт”. Що ж, до безкоштовних VPN ви є. Я вже запропонував ExpressVPN як провідного постачальника для використання з Brave. Це дуже надійно і постачається з яскравими швидкими серверами по всьому світу. Ми говоримо про більше, ніж 2000 серверів по всьому світу. Що стосується безпеки, ви не повинні зациклюватися на тому, що хоробрий може запропонувати. ExpressVPN підтримує такі протоколи, як OpenVPN, PPTP, SSTP, IKEv2 та L2TP / IPSec. Вони захищатимуть вас до кінця при підключенні.

Ви також можете отримати вигоду від їх Функція розділення тунелів. З цим ви вирішите, яку частину трафіку ви хочете захистити за допомогою VPN, а яку – ні. Це зменшить падіння швидкості викликає шифрування. Більше того, ExpressVPN дозволяє до 5 одночасних з’єднань, приймає а сувора політика без реєстрації, і пропонує Kill Switch. Якщо ExpressVPN – це не те, що ви шукаєте, ви можете скористатися ними 30-денна політика повернення грошей і виберіть один із них топ-VPN для браузера Brave як альтернатива.

Як встановити VPN на Brave Browser – підбиття підсумків

Розроблений у 2016 році співзасновником Mozilla та колишнім генеральним директором Бренданом Ейхом, Brave став величезним конкурентом на сцені браузера. Його навіть вважали ідеальним Альтернатива як для Chrome, так і для Mozilla. Але все ж, якими б заходами безпеки цей браузер не вживав, із загрозами в Інтернеті не виникає без належних запобіжних заходів. VPN завжди був інструментом безпеки щоб допомогти вам у мережі. Скористайтеся ним, як тепер ви знаєте як встановити його під час використання Brave. Отримайте VPN, будьте в безпеці та анонімні весь час, і веб-веб-сайти так само вільно, як вам подобається. Нарешті, я хотів би почути від вас, хлопці. Які інші топ VPN, які потрібно використовувати? Хіба хоробрий навіть того вартий? Поділіться своїми думками у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me