Як виправити помилку VPN 809 у Windows 10

Віртуальна приватна мережа (VPN) має велике значення для користувачів Інтернету. Це єдине рішення для безпеки в Інтернеті та безпеки конфіденційності. Оскільки порушення конфіденційності та крадіжки даних збільшуються з кожним днем, велика частина користувачів Інтернету тепер покладаються на VPN, щоб забезпечити безпеку та конфіденційність в Інтернеті. VPN використовуються з кількох причин. Вони забезпечують анонімність та безпеку для всіх видів онлайн-діяльності, роблять завантаження більш безпечними та обходять гео-обмеження, приховуючи оригінальну IP-адресу користувача. У країнах, де Інтернет обмежений, користувачі користуються допомогою VPN для вільного доступу до Інтернету.


Як виправити помилку VPN 809 у Windows 10

Як виправити помилку VPN 809 у Windows 10

Рух зберігається в безпеці

VPN – це програма, яку потрібно встановити на комп’ютері чи мобільному пристрої. Після активації VPN маршрутизує весь трафік між пристроєм та сервером VPN через захищений тунель. Цей процес називається тунелюванням, за допомогою якого весь трафік шифрується. 

Тільки пристрій і захищений сервер VPN мають код ключа для розшифрування трафіку. Хтось інший, навіть якщо він прокрадеться до мережі, не зможе прочитати вміст. Ось чому VPN є обов’язковим при використанні загальнодоступного WiFi. Хакери ефективно тримаються в страху під час використання VPN.

Але іноді VPN стикаються з невеликими проблемами, які призводять до неможливості підключення. Коли з’єднання з сервером не вдається, відображається повідомлення про помилку. Один такий Поширена помилка на пристроях Windows – це помилка VPN 809. Давайте розглянемо, що це за помилка та як її виправити.

Що таке помилка VPN 809?

Якщо ви користуєтесь пристроєм Windows і використовуєте VPN, тоді не рідкість отримати повідомлення про помилку 809. Це відбувається, коли Windows не дозволяє встановити VPN через брандмауер. Якщо ви не використовуєте брандмауер, але перебуваєте на пристрої NAT, ця помилка може статися.

Переклад мережевих адрес (NAT) призначений для збереження IP-адреси. Це дозволяє приватним IP-мережам з незареєстрованими IP-адресами підключатися до Інтернету. NAT зазвичай працює на маршрутизаторі, з’єднуючи дві або більше мереж разом і перетворює незареєстровану мережу в юридичні адреси.

NAT дозволяє одному пристрою, як маршрутизатор, діяти як канал між загальнодоступною мережею (Інтернет) та приватною мережею (локальна мережа). Це означає, що лише одна унікальна IP-адреса представляє всю групу пристроїв.

Оскільки NAT-пристрої перекладають мережевий трафік по-іншому, звичайно отримувати повідомлення про помилку, коли сервер стоїть за пристроєм NAT та середовищем IPsec NAT-T.

Деякі з ознак помилки 809 VPN – це повідомлення про помилку. Якщо ви використовуєте протокол L2TP, а ви не можете, ви отримуєте повідомлення про помилку, “Не вдалося встановити мережеве з’єднання між вашим комп’ютером та сервером VPN.”

При виникненні цієї помилки є кілька способів її усунення:

1. Увімкніть порти вашого маршрутизатора або брандмауера

Помилка 809 VPN зазвичай виникає, коли порт PPTP, порт L2TP або порт IKEv2 блокуються брандмауером або маршрутизатором. У цьому випадку ввімкнення порту на брандмауері або маршрутизаторі вирішує проблему.

Якщо це неможливо, то тунель VPN на основі SSTP або OpenVPN повинен бути розгорнутий, щоб дозволити з’єднання VPN підключитися, незважаючи на брандмауер, NAT і проксі-сервери.

2. Вимкнути служби живих мереж Xbox

Коли ви використовуєте Windows 10, іноді антивірус може бути несумісним з операційною системою, через що він відмовляється від з’єднання IPsec.

Коли служба Windows 10 блокує доступ до L2TP або IPsec VPN, проблему можна вирішити, ввівши в сервісі пошуку “служби”, а потім натисніть “Сервіси” в результатах пошуку та відключіть Xbox Live Networking Services. Ваше VPN-з’єднання має працювати, і помилка повинна зникнути.

3. Перевірте налаштування PAP

Виконайте ці дії, щоб підтвердити правильність налаштування PAP.

 1. спочатку натисніть «Пуск» і виберіть Налаштування.
 2. Потім виберіть Мережа та Інтернет та виберіть “VPN”.
 3. Далі вам потрібно додати VPN, вказавши ім’я підключення, ім’я користувача та пароль.
 4. Після цього на вкладці Властивості виберіть Захист, а потім Додаткові налаштування.
 5. У розділі Перевірка автентичності виберіть “Дозволити ці протоколи”, а потім позначте лише поле PAP.

Після перезавантаження комп’ютера помилка повинна бути знищена.

4. Вимкнути сторонні програми

Занадто часто сторонні програми на пристрої можуть спричинити проблеми з підключенням до VPN. Можливо, вам доведеться окремо з’ясувати, який додаток викликає проблему, але як тільки ви вимкнете цей додаток, помилка повинна бути знищена.

VPN – це настільки корисна і важлива програма, що будь-яка проблема з ним створює користувачеві багато проблем. Помилка 809 – це поширена проблема VPN, з якою час від часу стикається кожен користувач. Виконайте ці прості дії, щоб з’ясувати першопричину та вирішити проблему.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map