Як перевірити свою швидкість Інтернету – правильний шлях

Одна правда, яку ви можете віднести до нашого сучасного життя, – це те, що підключення до Інтернету насправді не є рівними. Хоча деякі люди можуть жити в країнах з неймовірною швидкістю Інтернету (пощастило …), іншим не так пощастило. Читайте далі, щоб дізнатися, як ви можете правильно перевірити швидкість свого Інтернету та які поради можна скористатись, щоб швидше встановити зв’язок.


Як перевірити свою швидкість Інтернету - правильний шлях

Як перевірити свою швидкість Інтернету – правильний шлях

Чому вам потрібно періодично перевіряти швидкість роботи в Інтернеті

На жаль, швидкість Інтернету, яку надає ваш провайдер, не завжди відповідає швидкості, яку вони рекламують. Іншими словами, ви, можливо, не отримаєте те, що фактично платите. Повільна швидкість Інтернету може перетворити ваш досвід в Інтернеті кислим. Від безперервного відставання під час гри в ігри на ПК, Xbox One або PS4 до постійного буферизації, коли ви намагаєтесь передавати вміст на Apple TV, Roku або Amazon Fire Stick; повільний широкосмуговий зв’язок може спричинити за собою досить бурхливі скази.

Як перевірити швидкість Інтернету – порада, щоб допомогти провайдеру

Якщо ви хтось, хто страждає від поганої швидкості Інтернету, ви, ймовірно, вже намагалися зв’язатися з цим провайдером. Одне, що помітили багато користувачів Інтернету, – це те, що Інтернет-провайдери не дуже чуйні, коли користувач ставить під сумнів службу, яку вони надають..

Якщо ви платите за великі швидкості Інтернету, але не отримуєте їх, радимо взяти тиждень і зібрати свої дані. Перш ніж звертатися до свого провайдера, переконайтеся, що у вас є достатньо даних, які показують, наскільки насправді ваша швидкість Інтернету. Іншими словами, скористайтеся інструментами, які я згадую нижче, для перевірки швидкості Інтернету в різні дні та в різний час.

Знімок екрана або записуйте результати різних ваших тестів. Переконайтеся, що ви перевіряєте Інтернет в години пік, наприклад, у робочий час, у вихідні та вночі

Переконайтеся, що ви також зробите кілька тестів, коли ваш зв’язок стабілізується. Отримайте якомога більше результатів, а потім зв’яжіться зі своїм провайдером, озброєним справжніми доказами того, що ваша швидкість – це не те, за що ви платите. Таким чином, ваш Інтернет-провайдер не зможе відхилитися від надання вам послуги, яку ви заслуговуєте.

Інструменти для перевірки швидкості Інтернету

Шокуюче, перевірка швидкості Інтернету є одним з найпростіших і швидких тестів в Інтернеті, які ви можете виконати. Насправді вам навіть не потрібно завантажувати додаток чи будь-яке програмне забезпечення. Ви можете легко перевірити швидкість роботи Інтернету за допомогою наступних веб-сервісів:

Fast.com

Першим інструментом, яким ви можете скористатися, є Fast.com. Цей веб-сайт працює від Netflix і дуже простий у використанні. Все, що вам потрібно зробити:

 1. Спочатку переконайтеся, що ви зупинили всі процеси завантаження, які ви могли б проводити. Переконайтесь, що під час тесту на швидкість ніхто інший не використовує Інтернет-з’єднання.
 2. Далі, відвідайте Fast.com за допомогою свого браузера.
 3. Потрапивши там, зачекайте, коли тест швидкості зробить свою справу (приблизно 30-секундне очікування)
 4. І вуаля! Ви отримаєте свої результати, не роблячи жодного іншого кроку.

Fast.com відобразить швидкість завантаження в Мбіт / с, а ви можете натиснути кнопку «Показати більше інформації», щоб отримати затримку та швидкість завантаження..

Швидкість від Ookla

Speedtest від Ookla може здатися дуже схожим на Fast.com, але він пропонує кілька додаткових функцій. Для геймерів там це чудовий інструмент для перевірки нашого PING. Speedtest by Ookla також показує швидкість завантаження зі швидкістю завантаження за замовчуванням. Як і Fast.com, цей інструмент надасть вам швидкість в Мбіт / с. Цікавим у Speedtest від Ookla є те, що вибирайте свій сервер, хоча він використовує найкращий сервер, який він може знайти за замовчуванням.

Однак іноді ви виявите, що ваша швидкість тестується нормально, але у вас все ще виникають проблеми з підключенням до ваших сайтів досить швидко. У таких випадках, можливо, ви зіткнетеся з деяким провайдером провайдера.

Як зупинити бродіння провайдера

Дроселювання провайдерів – це звичайний, хоч і малопотужний метод, який використовують провайдери для обмеження доступу до певних сайтів. Найчастіше провайдери призупинять ваше з’єднання, якщо вони помічають, що ви надто багато потоку або завантажуєте занадто багато файлів.

Іноді провайдери відверто скажуть вам, що вони перешкоджають вашому зв’язку у договорі. Переконайтесь, що перегляньте свій контракт, щоб перевірити, чи є смуга пропускання або обмеження даних, яких ви повинні дотримуватися.

Хороша новина полягає в тому, що VPN може легко врятувати вас від цієї неприємної малої проблеми. Оскільки VPN шифрує ваші дані та перенаправляє ваш трафік, ваш Інтернет-провайдер більше не зможе розповісти, що ви робите в Інтернеті.

Найкращий VPN проти відключення провайдера

Наш експерт з VPN, Чарльз, написав детальний огляд найкращих VPN, які запобігають затуханню ISP. Його найкращий вибір прийшов до ExpressVPN, і це є не дарма.

Крім шифрування військового рівня та найновіших протоколів VPN для шифрування ваших даних та перенаправлення вашого трафіку, він також постачається з безліччю цікавих функцій. Вони мають сувору політику без журналів і 30-денну гарантію повернення грошей, яку ви можете використовувати для тестування послуги перед тим, як взяти на себе зобов’язання.

Як перевірити свою швидкість Інтернету – фінальні думки

Це все, люди. Перевіряти швидкість Інтернету для вас не потрібно багато, однак, отримати провайдера, щоб вирішити будь-які проблеми зі швидкістю, може бути проблемою. Переконайтеся, що ви детально прочитали контракт зі своїм провайдером, щоб з’ясувати, чи є обмеження щодо даних, про які потрібно хвилюватися. Не забудьте зібрати всі необхідні дані на швидкостях Інтернету, перш ніж перейти до свого провайдера зі своєю скаргою..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map