Як отримати безкоштовну пробну версію NordVPN

Все, що має етикетку “Безкоштовно”, може бути дуже спокусливою, особливо в галузі VPN. Я не говорю про безкоштовні VPN, оскільки їх слід уникати постійно. Я маю на увазі преміальні VPN, які пропонують свої послуги як безкоштовну пробну версію для користувачів, щоб взяти їх на тест-драйв. Одним з таких топ-VPN буде NordVPN. Якщо вам цікаво, як ви можете спробувати 7-денну безкоштовну пробну версію, цей посібник покаже вам все, що вам потрібно знати.


Як отримати безкоштовну пробну версію NordVPN

Як отримати безкоштовну пробну версію NordVPN

Насправді NordVPN пропонує безкоштовну пробну версію?

Якщо ми хочемо згадати безкоштовні випробування, навіть провідні постачальники VPN у цій галузі не пропонують цю функцію. Ця послуга дуже хороша для компанії, оскільки дозволяє користувачам перевірити послугу постачальника VPN, на який вони підписуються, не платячи ні копійки. Вас можуть заплутати два терміни – безкоштовна пробна версія та повернення грошових коштів. Ну, вони не однакові, оскільки для однієї з них потрібна лише ваша електронна адреса, а друга запитує інформацію про вашу кредитну картку. У випадку NordVPN – це і те і інше. Про це я розповім пізніше в цій статті.

Найкраща частина безкоштовної пробної версії VPN – це те, що ви отримаєте користь від повного потенціалу постачальника. Маючи на увазі, я маю на увазі, що ви зможете використовувати всю серверну мережу серверів NordVPN 5000+ без будь-яких обмежень. Все, що входить у кишеньковий сервіс NordVPN, буде вам зрозуміло протягом повного 7-денного періоду, включаючи 6 одночасних підключень.

Як отримати безкоштовну пробну версію NordVPN

Отримати безкоштовну пробну версію NordVPN – це легке завдання. Просто виконайте наведені нижче дії, і ви все зробите за мить.

 1. По-перше, перейдіть до безкоштовної пробної версії Офіційна сторінка.
 2. Потрапивши там, ви помітите, що веб-сторінка виглядає приблизно так.Безкоштовна пробна версія NordVPN
 3. Клацніть на поле Безкоштовна пробна версія і сторінка автоматично прокручується вниз.
 4. Ви помітите, що вам потрібно буде надіслати інформацію про свою кредитну карту. (Це те, що я мав на увазі з трохи обох раніше).Введіть інформацію про кредитну карту
 5. Тепер, після заповнення вашої інформації, прокрутіть далі вниз і натисніть на продовжити.Клацніть Продовжити
 6. Ви отримаєте електронний лист від NordVPN. Перевірте це та активуйте свій рахунок.Активуйте безкоштовну пробну версію
 7. Встановити пароль.Встановити пароль
 8. Щойно ви закінчите, ви можете завантажити їх додаток і використовувати всі їх функції, як якщо б ви платили абоненту.

Що далі?

Ваш безкоштовний пробний термін закінчиться через 7 днів. Але що буде далі? Ну, за словами NordVPN, ви автоматично підпишетесь на трирічний план NordVPN, який обійдеться вам у 107,55 долара. Не хвилюйтесь, якщо не хочете, зверніть увагу на електронний лист, який постачальник вам надсилає до закінчення пробного періоду, щоб ви могли скасувати.

Однак якщо ви пропустите електронний лист, ви все одно отримаєте вигоду від 30-денного повернення готівки. Отже, ви в безпеці в обох випадках. На мою думку, якщо вам подобається те, що пропонує NordVPN, найкраща ціна – це 3-річна угода в галузі безпеки в Інтернеті всього за $ 2,99 на місяць. Крім того, у вас є два варіанти, коли закінчується безкоштовна пробна версія. Ви можете скасувати автоматичний платіж або скасувати підписку на NordVPN. Я допоможу вам допомогти в обох випадках. Ось що вам потрібно зробити.

Скасувати автоматичний платіж

Коли термін дії безкоштовної пробної версії закінчиться, NordVPN стягне плату за 3-річну підписку автоматично. Деякі з вас можуть подумати, що вкладати кошти дуже довго. Тому скасування це буде ідеальним шляхом. Виконайте наведені нижче дії, якщо це так:

 1. Увійдіть до свого облікового запису на веб-сторінці NordVPN.
 2. Перейдіть у розділ Мої послуги.
 3. Поруч із “Змінити план” натисніть на 3 точки.
 4. Посилання, в якій зазначено “Скасувати автоматичні платежі” з’явиться. Виберіть це.
 5. Тепер з’явиться вікно, щоб ви могли підтвердити скасування.Скасувати автоматичний платіж
 6. Щоб підтвердити, що ви скасували свій автоматичний платіж, з’явиться вікно із повідомленням про те, що ви успішно це зробили.Скасування вдало
 7. Ви закінчили.

Скасувати підписку NordVPN

Якщо ви незадоволені послугою в якості першого покупця, ви, ймовірно, захочете повернути свої гроші. Мало того, але для скасування підписки потрібно зробити додатковий крок після деактивації автоматичних платежів. Отже, якщо ви більше не хочете використовувати свій обліковий запис NordVPN, ось що вам потрібно зробити.

 1. Спочатку перейдіть на веб-сайт NordVPN.
 2. Увійдіть за допомогою своїх облікових даних та перейдіть до розділу Мої служби.
 3. Скасувати автоматичні платежі.
 4. Відкрийте службу обслуговування клієнтів. Ви можете звернутися за допомогою по електронній пошті або в чаті в реальному часі. Живий чат – найкращий варіант.Підтримка Nord
 5. Якщо ви перший таймер, скажіть їм, що ви хочете скасувати підписку, і попросіть повернути гроші.
 6. Вони переспрямують вас до відділу платежів.
 7. Потрапивши туди, вони зададуть вам кілька питань. Відповідайте на них і продовжуйте процес.
 8. Підписка буде скасована в підсумку.
 9. Якщо чат в реальному часі – це не ваша річ, просто надішліть їм електронний лист, і ви отримаєте ті самі результати.Електронна пошта

Чому запитати інформацію про кредитну карту?

Після закінчення 7-денного пробного періоду не потрібно дотримуватися автоматично призначеного трирічного плану – у вас є вся свобода оновлення в будь-який час, коли захочете. Однак ви можете запитати себе, чому NordVPN збирає інформацію про вашу кредитну карту, коли пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію? Безкоштовні випробування дають вам можливість випробувати послуги VPN, перш ніж приймати будь-які рішення.

Проблема полягає в тому, що деякі користувачі зловживають наданою їм свободою, створюючи підроблені адреси електронної пошти щоразу, коли сеанс закінчується. Таким чином, вони продовжують мати безкоштовну послугу преміум-класу, не платячи нікель. Як результат, NordVPN просить надати реквізити своєї кредитної картки, щоб запобігти шахрайству. З іншого боку, вся надана інформація не буде надана сторонніми компаніями. Ваша інформація повністю безпечна.

Як проводити безкоштовну пробну версію NordVPN – фінальні думки

NordVPN – прекрасний приклад надійного постачальника VPN. Він пропонує понад 5000 серверів по всьому світу, а також найкращі функції безпеки в галузі. Якщо ви побоювалися витратити трохи грошей на послугу, про яку ви нічого не знаєте, тепер вам шанс безкоштовно взяти на пробну поїздку. Скористайтеся безкоштовною пробною версією NordVPN та дізнайтеся більше про те, на що здатний цей постачальник VPN. Скасуйте будь-коли або повністю підписатися на NordVPN якщо це відповідає вашим очікуванням.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me