Як зменшити затримку в Mortal Kombat 11

Я можу буквально сказати, що всі ми пережили багато затримок і затримок, коли граємо в Інтернеті. Це проблема, з якою ми стикаємося, коли ми в бойовій грі, такі як Mortal Kombat 11. Ніхто не хоче потрапляти в матч, де вам доведеться не один раз натискати наперед, щоб Скорпіон міг розв’язати спис. Це досить неприємно. Але не хвилюйся У нас є власні ігрові рухи. Ось як можна виправити проблеми із затримкою MK 11.


Як виправити смертельний комбат 11 логів

Як виправити смертельний комбат 11 логів

Mortal Kombat 11 Затримки та відставання

Ви коли-небудь допитувались про все, що стосується вашого Інтернету? Ви коли-небудь ходили: «Мій Інтернет-провайдер прекрасний, він робить це де б я не був. Я не знаю, що робити “? Так, я сам гравець Mortal Kombat, і можу чесно сказати, що я знаю, як ви себе почуваєте. Бути хорошим гравцем МК означає, що ви знаєте кілька довгих комбо, правда?

Що ж, уявіть себе посеред комбо в онлайн-матчі, і вас заважає проблема відставання? Як би злий це зробило тебе, якщо це коштуватиме тобі матч? Проблема тут полягає в тому, що ризик не сам матч, а рейтинг серед інших гравців. Мало того, але якщо ви втратите зв’язок, вся ваша репутація може опинитися під загрозою. Я маю на увазі «Якість», насправді? Ви коли-небудь бачили це?Якість

Це найгірше, що може пройти онлайн-геймер МК. Він позначає вас як запитувача лише тому, що ваш зв’язок не вдався до вас. Досить цього. Ми сьогодні тут, щоб позбутися проблем із відставанням у Mortal Kombat 11. Іншими словами, ми тут, щоб “закінчити їх”.

Як виправити смертельний комбат 11 проблем із затримкою

Користувачі PlayStation 4 час від часу стикаються з проблемами заморозки або затримки консолі. Ми говорили про те, як це може бути прикро, якщо ви граєте в Mortal Kombat 11. На щастя, вам більше не доведеться терпіти “жорстокість” відставання. Ось основні способи виправити Mortal Kombat 11 затримок та відставання.

1. Звільніть місце

Низький простір – важливий фактор, який може сповільнити вашу консоль у різких масштабах. Навіть якби ви не грали в Інтернеті, гра може раз у раз замерзати. Тому щоразу, коли вам приходить думка, продовжуйте та звільняйте з консолі небажані дані. Для цього на PS4 потрібно зробити наступне:

 1. На головному екрані перейдіть до Налаштування.
 2. Потрапивши туди, поверніться до Управління системним зберіганням.
 3. Тепер виберіть будь-яку з категорій, щоб переглянути більше інформації.Безкоштовне зберігання PS4
 4. Тепер ви можете вибрати, що видалити, якщо дані не знадобляться.
 5. Натисніть кнопку Параметри кнопку та виберіть Видалити
 6. Закінчивши, ви виявите, що PS4 став набагато швидшим, ніж раніше.

2. Відновіть свою базу даних

Коли ви довго використовуєте PS4, ваша база даних почне заповнюватися, навіть не помічаючи. Ось чому час від часу вам слід відновлювати свою базу даних. Це чудово підвищить продуктивність вашої консолі та допоможе вирішити проблему із відставанням. Для цього виконайте наведені нижче дії.

 1. Вимкніть PS4, утримуючи кнопку живлення, поки з нього не почуєте два звукові сигнали. Це показник того, що ваш PS4 вимкнено.
 2. Тепер вам потрібно перезапустити консоль, але в безпечний режим цього разу. Це можна зробити, утримуючи кнопку живлення, поки не почуєте другий звуковий сигнал.
 3. Перебуваючи в безпечному режимі, ваш контролер не працюватиме через бездротове з’єднання. Вам доведеться підключити його за допомогою USB-кабелю.
 4. Спустіться вниз і оберіть Перебудувати базу даних. Відновити базу даних
 5. Після цього ваш PS4 просканує накопичувач і створить нову базу даних з усього матеріалу.
 6. Зачекайте, поки процес завершиться, і ви отримаєте швидкий PS4, щоб ви могли насолоджуватися іграми до максимуму.

Зверніть увагу, що закінчення може зайняти багато часу. Це залежить від кількості та типу даних, які у вас є.

3. Покращіть підключення до Інтернету

Це можна зробити декількома способами. Деякі з них потребують певних технічних навичок, а інші коштують вам декількох копійок. Так чи інакше, я вам допоможу. Ось як можна виправити підключення до Інтернету для кращого ігрового досвіду:

Використовуйте Ethernet: Ви досягнете оптимальної продуктивності, граючи в онлайн-гру через дротовий з’єднання Ethernet. Бездротові з’єднання мають тенденцію сповільнюватися і впливати на якість вашого онлайн-гри. Якщо ви підключите свій PS4 до Інтернету за допомогою кабелю Ethernet, ви збережете мінімальний пропускну здатність, необхідний для гідної онлайн-ігри.

DNS-сервер: Сервер, який ваш Інтернет-провайдер автоматично призначає вам, коли ви підписуєтесь на їх послугу, може часом не працювати з вами. Це може легко перевантажуватись використанням, особливо якщо у вас немає багатьох постачальників у регіоні, де ви проживаєте. Однак, якщо ви змінити налаштування DNS своєї PlayStation, у вас може бути кращий зв’язок, щоб грати в MK 11 без затримок.

Зупинити завантаження: Перш ніж перейти до онлайн-гри, переконайтесь, що кожен домашній пристрій нічого не завантажує, включаючи ваш PS4. Ви можете не помітити, що на консоль завантажується оновлення. Отже, перевірте ще раз, перш ніж прямувати до онлайн-бою. Це буде покращити швидкість роботи в Інтернеті PlayStation 4.

Ігровий роутер: Так просто, придбайте ігровий роутер. Такі маршрутизатори повинні бути розроблені спеціально для геймерів, щоб запобігти затримці. Ви можете знайти їх чимало в мережі Інтернет або в електронному магазині вашого мікрорайону. Якщо вам потрібна допомога, спробуйте ігровий маршрутизатор Neat Gear XR 500.

4. Оновіть консоль

Ви коли-небудь перевіряли, чи працює ваш ОС на останній вбудованій програмі? Це потрібно робити щодня. Переконайтеся, що ваш PS4 працює на останньому оновлення, щоб ви могли покращити продуктивність. Це значно зменшує відставання, з якими ви стикаєтесь в онлайн-іграх, і уникає проблем із заморожуванням.

5. Використовуйте віртуальну приватну мережу

Коли ти встановіть VPN на свій PlayStation 4, ви зможете перемикати сервер через це. Іншими словами, ваші дані будуть перероблені через обраний вами сервер. Ви можете вибрати той, де немає часу пінг-моменту, коли ви граєте на MK 11. Підключення до VPN також уникає ISP Throttling, що означає, що більше не буде підробляти вашу швидкість Інтернету.

Ось що потрібно зробити:

 1. Зареєструйтесь у постачальника послуг VPN. Дуже рекомендую ExpressVPN.
 2. Оскільки VPN не можна використовувати безпосередньо на вашому ПК, ви повинні налаштувати VPN на маршрутизаторі.
 3. Після цього увійдіть у свій обліковий запис і підключіться до сервера, який вважаєте за потрібне для вашого ігрового досвіду.
 4. Тепер запускайте Mortal Kombat і більше не переживайте про відставання.

ExpressVPN – один з небагатьох постачальників VPN, який може допомогти вам у виконанні завдання. У ньому є сервери по всьому світу, які постачаються з палаючими великими швидкостями. Ви також можете побачити список інших топ-VPN для Mortal Kombat 11 в таблиці нижче.

Як виправити лаги MK 11 – заключні думки

Коли починається катастрофа затримки в грі, у вас буде кілька секунд затримки між кожним вашим ходом. Ваш опонент прекрасно вдарить по кожному комбо, поки ви стоїте там, нічого не роблячи. Ви пропустите найпростіші комбінації та програєте гру після. Не кажучи вже про ту Якість, яка є найбільш принизливою з усіх. Однак, використовуючи деякі трюки тут і там, ви можете оптимізувати свій досвід MK11. Ознайомтеся з керівництвом, який я вам надав, і ви будете закінчувати їх за короткий час.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me