Як зменшити відставання у Fortnite

У вас коли-небудь було лушпиння прямо там, де ви хочете його, але раптом саме ви вмираєте завдяки несподіваному ігровий відставання? Я знаю, я там був. Я навіть кинув грати в Battle Royale через цю проблему. Ці особливі паузи тисячі гравців Fortnite розчаровували волосся, дивуючись, що може спричинити цю затримку, а головне як вони можуть це виправити. Не хвилюйся, те, що ти шукаєш, те, що я маю. Читайте далі, щоб дізнатися, як можна зменшити відставання у Fortnite.


Як зменшити відставання у Fortnite

Як зменшити відставання у Fortnite

Що таке відставання?

Іноді ваш Інтернет працює на відмінно, і ви в одному кулі не вбиваєте всіх монстрів, коли нізвідки гра, в яку ви граєте лаги. Ви втрачаєте свій ранг через повільну комп’ютерну реакцію.

У розмовному плані ігровий лаг – це місце ігрова пауза або глюки раптом середина дії. Ви можете натискати будь-які кнопки або давати накази про дії, але нічого не відбувається. Ваш персонаж просто стоїть на місці. 

У вас є дві причини для цього. Найімовірніше, що у вас є дуже повільний пристрій або просто (більшість часу), це ваше з’єднання. Ігрові відставання співвідносяться з перевантаження певного сервера мільйонами гравців. 

Хлопці, я не хочу зруйнувати ваш досвід, але світу, в якому онлайн-геймери мають швидкі комп’ютери та швидкість інтернет-зв’язку, не існує. Жоден гравець не такий, як інший, оскільки кожен має різні комп’ютерні системи і, очевидно, a різна швидкість підключення до Інтернету. Однак є способи вирішити цю проблему затримки і я збираюся пролити трохи світла на цю справу.

Чому необхідність VPN у Fortnite

У багатокористувацькій грі типу Fortnite, якщо система гравця не реагує, на його екрані з’явиться повідомлення, що говорить, “Очікування сервера.” Поки інші гравці в грі побачать “Очікування гравця: [ім’я гравця].”

Це відставання з часом призведе до небажаного відмови. Розумієте, більшість онлайн-ігор в даний час карають відмовами. Не має значення, навмисне це чи ні, вас покарають.

Відхилення більше шансів на те, якщо гравці, проти яких ви перебуваєте, перебувають у інша країна. Однак якщо у вашому регіоні спостерігається відставання, це не означає, що воно є в їхньому регіоні. На щастя, саме тут Входить VPN.

Коли ви використовуєте VPN, ви переходите до цього змінити своє місцезнаходження, підключившись до сервера де знаходяться гравці. Таким чином, ви отримуйте кращі швидкості та безліч інших цікавих переваг:

 • Краще швидка мережа.
 • Ви можете отримати ігри до їх офіційного випуску у вашому регіоні.
 • Припиніть ігрові лаги та затримки.
 • Уникайте ваших спроб придушення провайдерів.
 • Підвищуйте безпеку свого пристрою та уникайте DDoS-атак.
 • Підключіться до будь-якого сервера Fortnite, який ви хочете.

Як виправити відставання у Fortnite за допомогою VPN?

Зменшення цих розчарувань ти страждаєш від середини гри – це легке завдання. Вам просто потрібно знати свій шлях навколо цього. Однак є кілька кроків, які вам потрібно зробити, перш ніж мати можливість користуватися найкращим ігровим досвідом. Давайте перевіримо їх.

Крок 1 – Отримайте свій пінг

Щоб розпочати процес, вам доведеться це зробити перевірити свій поточний пінг що стосується серверів Fortnite:

 1. Щоб почати це, поверніться до цього Fortnite Ping Ідентифікатор.Fortnite Ping Test
 2. Якщо ви придивитесь уважніше, ви знайдете список регіонів, на який можна вибрати. Виберіть той, який найближчий до вашого поточного місцезнаходження.
 3. Після закінчення, натисніть на Ping для початку тесту.Клацніть на Ping
 4. Через кілька секунд будуть показані результати на екрані.Результати Ping
 5. Запишіть свій Ping, він вам знадобиться пізніше.

Крок 2 – Підключення до VPN

Часи пінг, перевірити. Залишилося підключитися до VPN-сервера, щоб позбутися цих роздратованих відставань Fortnite, давайте:

 1. Спочатку, вибрати надійного постачальника VPN що має спеціалізовані сервери для онлайн-ігор. Ви знайдете багато таких у розділі Кращий VPN нижче.
 2. Підпишіться на сервіс VPN і завантажити їх додаток на пристрої, на якому ви граєте Fortnite. Пам’ятайте, що VPN сумісні з комп’ютерами Windows, Android, MacOS, iPhone та iPad.
 3. Тепер все, що вам потрібно зробити, це вибрати близький сервер до свого місця розташування. Чим ближче сервер, тим швидше буде з’єднання.
 4. Перш ніж приступити, перегляньте це Сторінка підтвердження IP-адреси щоб перевірити, чи відбулося з’єднання.
 5. Якщо ви встановили з’єднання, повторно використовуйте ідентифікатор Ping з кроку 1.
 6. Нарешті, ви скоротили час пінгу різко.

Якщо вам не сподобалися швидкості, ви можете зробити те ж саме з іншим сервером. Ще одна річ, якщо вам трапляється грати на вашому Xbox або PlayStation, вам слід знати, що VPN не є сумісно сумісним з цими платформами. У такому випадку вам слід встановіть VPN прямо на роутер і підключити свій пристрій до нього.

Кращий VPN для Fortnite

Є багато постачальників VPN, які стверджують, що вони найшвидші у світі. Однак не всі вони можуть це зробити резервними копіями. Я перевірив дуже багато цих самостверджених найшвидших у світі, але більшість із них не пережили те, що вони заявили на своїх веб-сайтах.

У випадку, якщо вам цікаво, я зміг підтримати палаючі швидкісні швидкості за допомогою Fortnite, використовуючи ExpressVPN. Цей надійний постачальник має виділені сервери тільки для ігор та інші для трансляції.

Якщо у вас є кілька учасників гри, ви можете поділитися своїм обліковим записом ExpressVPN 5 одночасних пристроїв. Однак якщо ви не впевнені в цьому, можете попросити повернути їх 30-денна гарантія повернення готівки і перевірити інших топ-VPN для Fortnite у списку нижче.

Додаткові поради щодо зменшення відставання у Fortnite

Є й інші способи забезпечити плавний геймплей під час гри у Fortnite. Поряд з VPN, ви можете отримати набагато більші швидкості з легкістю. Давайте подивимось інші поради, які слід врахувати:

 • Якщо ви підключите свій пристрій безпосередньо до маршрутизатора, ви отримаєте швидше з’єднання, ніж використання його функції Wi-Fi. Отримати Ethernet-кабель і підключіть його безпосередньо до своєї платформи.
 • Ти можеш відрегулюйте налаштування гри і знизити деякі функції. Я говорю про роздільну здатність гри, віртуальну синхронізацію, запобігання згладжування, якість текстури та якість тіні.
 • Якщо ваш пристрій працює автоматичні оновлення, Я пропоную вам перевірити, чи є якісь дії. Бічне завантаження знизить швидкість з’єднання. Вимкніть їх і ти будеш добре.
 • Ваш таран і пропускна здатність дуже важливі, коли мова йде про функціональність вашого пристрою. Закрийте все, що може бути на задньому плані щоб заощадити на барані під час гри у Fortnite.
 • Ніколи не чув QoS? Це те, що керує трафіком даних, щоб зменшити втрати пакетів та в мережі. Увімкніть функцію на маршрутизаторі, і ви отримаєте швидше з’єднання.
 • Дайте провайдеру кричати. Вони можуть допомогти, оскільки інколи мають спеціальні пули для таких випадків.
 • Перезавантажте маршрутизатор. Зробіть це, відключивши його від мережі протягом приблизно 15 хвилин. Після його перезавантаження ви помітите деяку різницю в роботі.
 • Вимкніть Wi-Fi на інших пристроях якщо будь-який з них підключений до тієї ж мережі. Таким чином, ваша швидкість не буде розділена.
 • Змініть Nate на Помірний. Це дуже допомагає, особливо якщо ви працюєте на ігровій платформі, наприклад, PS або Xbox.

Як зменшити відставання Fortnite – висновок

За останні кілька років база гравців Fortnite зростає неймовірно швидко, і ми майже впевнені, що розробники не оцінять втрату геймерів через зниження продуктивності гри. Я зробив свою частину і дав вам усе, що вам потрібно покращити свій досвід Fortnite. Повідомте мене в розділі коментарів нижче, якщо ці поради дали вам те, що вам потрібно.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map