Як виправити проблему із відставанням у службовій службі на військовій зоні

Хтось із вас досі цього не знає Call of Duty: Warzone було запущено о 10 березня 2020 року. Ви всі схвильовані, щоб потрапити на поле бою і почати стріляти відразу. Але настільки ж просунута, як і раніше, це все-таки онлайн-гра, яка чутлива до відставання. Немає буквально нічого гіршого за МАГи у службовій службі, яка може покінчити зі своїми вбивцями і знизити свій рейтинг. Ну, я фанат гри і шукаю найкращих супротивників, у яких немає проблем протистояти. Ось чому я придумав цей посібник. Ось як можна виправити Call of Duty: проблема з відставанням у Warzone.


Як виправити проблему із відставанням у службовій службі на військовій зоні

Як виправити проблему із відставанням у службовій службі на військовій зоні

Поклик обов’язку – лаги руйнують досвід

Лаги – це не проблема, з якою ви стикаєтесь лише під час гри Службовий обов’язок. Насправді, у будь-якій онлайн грі, a повільний зв’язок може вплинути на це дуже розчаровує.

Уявіть себе посеред багатокористувацького матчу, і ваш персонаж отримує застряг нічого не роблячи або рухаючись туди-сюди з невідомим пунктом призначення. Це повинно зіпсувати ваш ігровий досвід.

Це не єдиний тип відставання. Ваш зв’язок або пристрій можуть спричинити вхідне відставання, де платформа не може йти в ногу за допомогою команд, які видають.

Крім цього, ваш аватар може застрягти в грі під час вашого перебування насильно вийшли з системи. Якщо ви використовуєте ПК з Windows, Парна може вас покарати за те, чого ти навіть не робив. Якщо ви ще не стикалися з проблемою, ось як це виглядає.

 • «Сервер відключений. Підключення до цього ігрового сервера Blizzard втрачено. Вийдіть і спробуйте ще раз. Код помилки: BLZBNTBGS000003F8. “WarZone відключена

У службовій службі: Warzone, a швидке з’єднання потрібно максимум насолоджуватися грою. Якщо трапляються відставання, ви просто втрачаєте улюблене вбивство просто так. Чорт, ви навіть можете отримати понижений ввічливість глюків і логів.

Ми цього не хочемо. Як геймер, я знаю, через що ти переживаєш. Однак повільне з’єднання не руйнує лише ваш ігровий досвід, можливо не зможете ввійти в гру, почати з. Погляньмо на іншого помилка ви отримуєте, якщо ваш зв’язок недостатньо хороший:

 •  “Підключення не вдалося. Не вдається отримати доступ до онлайн-служб. “

Щоб уникнути цих проблем, я провів кілька тестів. Ви будете раді дізнатися, що мені вдалося оптимізувати свій ігровий досвід CoD.

Не хвилюйтеся, ви також зможете це зробити. Просто дотримуйтесь цього вичерпного посібника і ви будете грати Call of Duty: Warzone без відставання та на відмінних швидкостях.

Дуже багато користувачів скаржилися

Після його виходу гравці скаржилися на значну кількість затримок сервера. Зараз було підтверджено, що це було пов’язано з кількома Розподілена атака відмови в сервісі (DDoS).

Ці атаки були націлені як на Blizzard, так і на Activision. Однак дві компанії заявляють, що з ними розбиралися, і гравці можуть відскакувати в грі і насолодитися. 

Blizzard заявив, що вже давно, з вівторка, має справу з такими DDOS-атаками, Матч 17, 2020 будучи одним із прикладів.

Blizzard зафіксував більше випадків DDoS та підтвердив їх через свої облікові записи. 

«Атаки DDOS проти мережевих провайдерів, які ми відстежували, закінчилися. Якщо ви все ще не можете увійти, спробуйте https://t.co/W9Koj6IaqS. “

Ці напади трапляються майже щодня, в тому числі три дні тому 21 березня

CoD: Warzone – не єдина гра, на яку впливає DDoS-атаки. Однак це не означає, що цього не можна уникнути, що головним чином є причиною існування цього посібника.

Найкращий спосіб виправити обов’язок: лаги Warzone

VPN логотипЗатримка, також називається просто як пінг, – кількість часу, необхідного для пересування даних між місцями, вимірюється в мілісекундах. Хоча деякі посібники з довідки можуть стверджувати, що нічого не потрібно робити з вашим пінгом, я прошу відрізнятися.

Ви точно можете зменшити ping, якщо скористаєтесь a Віртуальна приватна мережа. Відомі як VPN, це засоби кібербезпеки, які допомагають захистити ваші дані та дозволяють використовувати спеціалізовані сервери замість своїх провайдерів..

Підключившись до сервера, ваші дані будуть протікати через приватний тунель, зашифровуючись у процесі і захищаючись від усіх видів кібератаки та спроби довіри. Як тільки дані шифруються і ваші особистість прихована, ви можете обійти свою Дроселювання ISP звички як одна з головних причин, що ви отримуєте повільну швидкість зв’язку більшу частину часу.

Це ще не все. Це також захищає вас від DDoS-атаки які стали досить поширеними в світі ігор. VPN приховує ваше місцезнаходження та призначає вам IP-адресу в країні, яку ви вибрали. Це дуже допомагає при покупці ігрові товари або доступ до гри у районі, де його немає.

У Росії PlayStation не продає гру в цифровому масштабі. Отже, якщо ви там живете, підключитися до сервера, скажімо, в США, і гра буде доступні для придбання.

Ось, що VPN може допомогти вам у використанні CoD: Warzone:

 • Виберіть швидкий сервер.
 • Придбайте ексклюзивні ігри.
 • Скоротити затримки та відставання.
 • Обхід з’єднання провайдера ISP.
 • Підвищує безпеку та конфіденційність.
 • Змініть сервери, щоб грати з іншими гравцями по всьому світу.

Виправлення проблеми із відставанням

Тепер, коли ви знаєте, що таке VPN і здатний, дозвольте мені показати вам, як ви можете позбутися своєї проблеми, що відстає. По-перше, вам потрібно перевірити свій пінг.

Activision дозволив вам побачити свій пінг з гри. Отже, перш ніж ми зможемо щось зробити, ви повинні побачити, що у вас пінг схоже на перше, можливо, зараз добре. Ми використали наш PS4 як приклад:

 1. Спочатку запустіть гру, увійдіть у вестибюль і розпочніть матч.
 2. Далі натисніть на Кнопка параметрів і перейдіть до Меню налаштувань.
 3. Тепер переходимо до Параметри, буквально.Параметри WarZone
 4. Тепер натисніть на Рахунок.Налаштування облікового запису WarZone
 5. Ви знайдете це статус затримки в середній правій частині екрана.Затримка WarZone

Як бачите, статус затримки досить поганий, але у нас є виправлення для цього. Це одна з головних причин, коли ми придумали це керівництво в першу чергу.

The відео вище дамо вам ті ж самі інструкції всебічний зоровий процес. Перевірте, чи недостатньо було кроків.

Використання VPN

Тепер, коли ви знаєте свій пінг, ви можете щось з цим зробити. Якщо це не те, що ви шукаєте, виконайте наведені нижче дії.

 1. Спочатку, підписатися на надійну послугу VPN що має швидкі сервери по всьому світу. Ми говоримо про онлайн-ігри ExpressVPN настійно рекомендується.
 2. Якщо ви використовуєте комп’ютер з Windows, ви можете завантажити їх спеціальний клієнт на свій пристрій. Що стосується тих, хто грає в CoD на своїх Xbox One і PS4, ви повинні встановіть VPN на свій маршрутизатор як не сумісний з вашою консоллю.
 3. Тепер увійдіть у свій обліковий запис і підключитися до сервера розташований недалеко від вашого місцезнаходження.
 4. Як тільки з’єднання відбудеться, ще раз перевірити свій статус Ping.
 5. Ви помітите, що ваш час пінг зменшено.

У випадку, якщо ExpressVPN був не тим, що ви шукаєте, ви завжди можете використовувати одне з них топ-VPN для виклику обов’язків: Warzone. Вони дуже надійні, швидкі, а також забезпечують найкращу безпеку в галузі.

Якщо ви шукаєте швидшого зв’язку, завжди можете змінити DNS-сервери на вашій платформі. Це досить просто, якщо ви вже знаєте свій шлях до нього. Якщо ви цього не зробите, перегляньте кілька посібників, які допоможуть вам виконати:

 • Переключення DNS-серверів на PlayStation 4.
 • Зміна DNS-серверів на Xbox One.

VPN недостатньо? Ось кілька хитрощів

VPN може зробити багато для покращення вашого ігрового досвіду, але чи можна це зробити поодинці? Що б ви сказали, якщо я скажу вам, що ви також можете допомогти під час процесу? Так, це правда Є пара хитрощів ви можете використовувати для оптимізації продуктивності свого пристрою. Погляньмо:

 • Налаштуйте візуальні параметри в опціях CoD.
 • Отримайте останні драйвери Nvidia або AMD.
 • Зверніться до свого провайдера про наявність спеціальної допомоги в ігрових басейнах.
 • Деактивуйте Wi-Fi на інших пристроях, які можуть перервати з’єднання.
 • Використовуйте дротове з’єднання замість Wi-Fi.
 • На вашому пристрої можуть працювати програми, які працюють у фоновому режимі. Не забудьте закрити їх, щоб зберегти оперативну пам’ять.
 • Призупиніть усі завантаження, які можуть тривати на вашому пристрої. Це стосується спеціально для PS4 та Xbox, оскільки оновлення часті.
 • Ваш контролер вважається за краще провідний, як підключений безпосередньо до консолі, а не через Bluetooth. Якщо ви помітили, професіонали завжди користуються провідними підключеними контролерами, мишкою та клавіатурою. Це покращує вхідні відставання.

CoD: Виправлена ​​проблема з відставанням у Warzone – заключні думки

Гра дивовижна. Activision додав додаткові функції для того, щоб будь-хто насолодився. Однак ви можете насолоджуватися нею, якщо відставання продовжуються. Ось чому я придумав це керівництво, в першу чергу.

Тепер у вас є засоби грати нова гра CoD без перешкод у дорозі. Ідіть вперед і розстріляйте їх усіх. Якщо у вас є ще поради, які слід додати, будь ласка, поділіться ними у коментарі нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me