Як видалити заборону IP Fortnite

Як видалити заборону IP Fortnite? Цей епічний бойовий рояль, який усіх зациклювався на своєму PS4, вважається однією з найпопулярніших та захоплюючих ігор 2018 року. Світ Fortnite наповнений багатствами, щоб вилазити, місця для вивчення та, очевидно, форти для будівництва. Однак 40 мільйонів завзятих гравців будуть не дуже раді заблокувати свої IP-адреси та перервати їх битви.

Ця заборона стає логічним наслідком для порушення користувачів, які, очевидно, не так добре прочитали Умови та умови. Реалізація таких заборон у швидкій грі на виживання загрожує ігровим досвідом, а також розчарує ігрове співтовариство в цілому. Щоб зняти заборону і підтримати оптимальний досвід гри, рекомендуємо використовувати віртуальну приватну мережу на будь-яких операційних системах ПК, Mac, Android, iOS, Xbox та PS4.

Як видалити заборону IP Fortnite

Як видалити заборону IP Fortnite


Чому IP-адреси заборонені на Fortnite?

“Ви були вилучені з матчу через вашу IP, VPN, машину чи обман. Ми рекомендуємо не використовувати VPN або проксі-сервіси під час спроби відтворити Fortnite. ” Таке повідомлення в основному підсумовує всю причину існування заборони на Fortnite. Страждання від повільного підключення до Інтернету або відставання в мережі можуть бути причинами появи цього жахливого спливаючого повідомлення. Заперечувати заборону безглуздо, враховуючи, що ви погодилися з умовами та умовами гри.

Вони чітко заявляють, що “будь-який гравець, який вважається таким, що грає у Fortnite так чи інакше” з цілями, які [є] незаконними або виходять за рамки цільового використання Послуг “, буде заборонено. Тож причина, яку вас заблокували, мабуть, пов’язана з одним із них. Незадоволені гравці також повідомляють про шахрайство, що призводить до заборони їх IP-адрес. Іноді блок триває години, дні, а іноді може бути невизначеним. Це може означати, що кінець гравців Fortnite в цілому грає.

Розробники ігор мають способи виявлення порушень та незаконних дій. Ви повинні були знати краще, ніж порушувати будь-які правила гри. Epic Games “має право припинити ваш доступ до всіх або частини послуг з будь-яких причин або без будь-якої причини”. Це все на вас. Ми тут не для того, щоб погіршити ситуацію. Якщо що, ми тут, щоб допомогти вам знову повернутися в гру. Одне, на що гравці повинні звернути увагу, – це те, що Умови використання гри не забороняють використовувати VPN. Тож наявність провайдерів, що блокують вас за використання VPN, не виправдана.

Грати у Fortnite за допомогою VPN

VPN з’єднує вас з Інтернетом через приватну мережу. Це означає, що весь ваш трафік та дані проходять через цей посередницький пристрій, перш ніж вийти в Інтернет. Цей процес шифрування може бути дуже корисним при відтворенні Fortnite, оскільки це означає, що ви грали б анонімно. Якщо ви не знаєте, як працює VPN, дозвольте нам пояснити. Після запуску програми VPN від постачальника послуг ви підключаєтесь до сервера будь-якої іншої країни.

Це надасть вам IP-адресу цієї країни, навіть якщо ви фізично не знаходитесь там. Як результат, сервери Fortnite не зможуть бачити вашу справжню IP-адресу під час підключення. Натомість вони побачать IP-адресу сервера VPN. Що ще краще використовувати VPN під час гри у Fortnite, це те, що ваш Інтернет-провайдер не може бачити, що ваші ігри в Інтернеті. Таким чином, провайдери не можуть активно знижувати швидкість з’єднання. Інтернет-ігри завжди будуть залучати хакерів, які знають, що гравці подали цінні особисті дані, включаючи дані кредитної картки. Єдиний спосіб бути захищеним від зловмисних атак – підписавшись на VPN.

Чому VPN для Fortnite?

  • Уникайте спливаючого повідомлення про помилку Fortnite.
  • Зменшити затримку та відставання.
  • Забезпечити безпеку та доступність.
  • Зміна сервера Fortnite.
  • Розблокувати Fortnite в школі.

Якщо є сумніви, ми тут, щоб їх виключити та підкреслити ефективність ExpressVPN. Це найкращий постачальник послуг, який дозволить вам грати у Fortnite без будь-яких ускладнень. Ви також можете перевірити Кращий VPN для Fortnite якщо ви все ще вагалися з приводу того, до якого постачальника послуг VPN вам слід звернутися. Для отримання додаткової інформації про інших постачальників послуг VPN на ринку дивіться таблицю нижче.

Обійдіть IP Bannet IP Ban

Якщо ви хочете грати у Fornite, вам просто доведеться мати справу з умовами, які випливають із цим. Або якщо ви якісь порушники правил, то вам не доведеться переживати всю цю проблему, щоб розблокувати епічний лут. Єдине, що вам потрібно зробити, це підписатися на постачальника послуг VPN. Тож якщо ви гравець у Fortnite, котрий спустошений тим, що його / її IP-адреса заблокована, вам слід отримати VPN, перш ніж програти битву монстрам. Створіть свій форт і захищайте його так, як вам хочеться, без будь-яких перерв, затримок чи блокад з підпискою VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me