Як розблокувати Twitch за допомогою VPN

Як розблокувати Twitch за допомогою VPN? Інтернет-ігри та конкретніше багатокористувацькі ігри за останні кілька років набули величезної популярності. Такі ігри, як Fortnite, PUBG та H1Z1, залучали своїх гравців до епічних битв і розпочинали їх на всілякі квести. З тим, що багато ігор піднімається, виникає потреба стати вправними гравцями, і який кращий спосіб навчитися, ніж спостерігати? Якби тільки існували способи, як геймери можуть спостерігати за грою один одного?

О, зачекайте, є, і це називається Twitch. Цей потоковий сервіс дозволяє відданим геймерам записувати свої ігрові кадри, а потім ділитися ними з усім світом. Тож тепер можливість перегляду та обміну кадрами гри, яку ви або інші гравте, можлива за допомогою Twitch. Через те, що Twitch безпосередньо пов’язаний з онлайн-іграми, він може бути заблокований у робочих місцях та школах. Це заблоковано, і що? Це не означає, що ви не можете отримати доступ до нього. Ви можете ефективно обійти будь-які обмеження, накладені на Twitch і дивіться Twitch, розблокований із використанням VPN на вашому ПК, Mac, Andriod, операційних пристроях iOS, Fire TV, Chromecast, Xbox та PS4.

Twitch Unblocked за допомогою VPN

Twitch Unblocked за допомогою VPN

Що таке Twitch?

Twitch – це відеотрансляційна відео платформа, яка в основному присвячена “всім ігор”. Він пропонує прямі трансляції сотень гравців, які грають плюс можливість спілкуватися з ними наживо. Twitch може безкоштовно стежити за своїми улюбленими мовниками або передплачувати їхні канали. Що Twitch надає певну привабливість, це те, що воно виводить у світ різних особистостей. Деяким людям просто подобається бачити, що їх улюблені мовники / геймери готові. Що ще цікавіше в тому, що між вентилятором і стримером немає меж або обмежень. Плюс, Twitch і Esports вже давно мають зв’язок. Це тому, що Twitch пропонує показники перегляду, які полегшують переговори зі спонсорами.

Як розблокувати Twitch за допомогою VPN

Ніщо VPN не може розблокувати, включаючи Twitch. Якщо ви живете в країні, де застосовується жорстка цензура, Twitch може бути недоступним. Такі платформи соціальних медіа заблоковані, оскільки уряд не має контролю над вмістом, який виставляється та ділиться. Можливо, вам також важко буде розблокувати Twitch у школі, коледжі, на роботі тощо. Це головним чином тому, що ці організації використовують внутрішні мережі, які не можуть впоратися із надмірним споживанням пропускної здатності..

Тепер, якщо ви були серед щасливчиків, які вже мають доступ до Twitch, а потім заблоковані з якоїсь причини, ви можете стати жертвами IP-блоку Twitch. Twitch практично забороняє IP-адреси гравців, які порушили їх умови обслуговування. Іноді вас навіть не можуть заблокувати. Ваш Інтернет-провайдер може просто придушити ваш досвід Twitch, і ви можете переконатися в цьому, виконавши невеликий тест на швидкість. Якщо ви хочете ухилитися від усіх цих проблем, пов’язаних із Twitch, радимо скористатися VPN. Ось як ви використовуєте VPN для перегляду розблокування Twitch.

  1. Зареєструйтесь у постачальника VPN (рекомендуємо ExpressVPN).
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN на пристрої, на якому хочете переглянути ігри.
  3. Запустіть додаток.
  4. Підключіться до будь-якого VPN-сервера.
  5. Дозвольте Twitch виводити онлайн-ігри на ваш екран.

Кращий VPN для розблокування Twitch

Є багато VPN, які конкурують за своє гідне місце на ринку. Кожен з цих постачальників послуг VPN має особливі функції, завдяки яким він відрізняється від інших. Щоб Twitch працював безперебійно, необхідний надійний, швидкий та безпечний VPN. Ось три найкращі VPN для Twitch. Тепер, якщо їх було недостатньо, подивіться таблицю постачальників послуг VPN, яку ми маємо нижче. Якщо ви шукаєте детальний аналіз для кожної з цих VPN, перегляньте наш найкращий огляд VPN для Twitch.

ExpressVPN

ExpressVPN це одна з найбільш досконалих і надійних послуг на ринку, і це найкращий VPN для Twitch. Вони ніколи не відмовляються надавати надійні та якісні послуги. ExpressVPN означає, що швидкість, жорстке шифрування та заходи високої безпеки є важливими. Не кажучи вже про його необмежену пропускну здатність, яка кваліфікує ExpressVPN як ідеального постачальника послуг VPN для потокового онлайн-ігор.

NordVPN

NordVPN зарекомендував себе як найбезпечніший постачальник послуг VPN. Вони сприймають шифрування дуже серйозно, і тому вони мають систему шифрування DoubleVPN. Поговоріть про додаткову безпеку. Інтернет-ігри ніколи не були безпечнішими з NordVPN, що робить його чудовим VPN для Twitch.

IPVanish

IPVanish пропонує велику швидкість, ніколи не опускаючись нижче 10 Мбіт / с, що допомагає користувачам передавати ігри без перебоїв і затримок. Налаштувати продукт за допомогою оптимізованих серверів досить просто, щоб забезпечити найкращий досвід Twitch. IPVanish пропонує вражаючі функції, які роблять його ідеальним для геймерів, включаючи додатки VPN для ПК, Mac, Android, iOS, а також Amazon FireStick.

Дивіться Twitch Unblocked

Геймери можуть дивитися, контактувати та ділитися з іншими членами ігрової спільноти у всьому світі за допомогою Twitch. Аспект послуги в соціальній мережі зробив Twitch успішною платформою, яка є сьогодні. Різноманіття вмісту та функцій достатньо, щоб привернути увагу всіх видів плеєрів, і якщо Twitch продовжує це робити, вони перевищуватимуть 2 мільйони мовників щомісяця та 100 мільйонів глядачів. Не потрібно турбуватися про заглушку провайдера або блоку IP, коли у вас є VPN. Дивіться, як Twitch розблокований у школі, в обідню годину, на робочому місці та де б не хотілося.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me