Чому PUBG заборонив мене?

У світі ігор, BattleUnknown PlayerUnknown, які також називаються PUBG, стали явищем.


Розроблений Tensent та запущений наприкінці 2017 року; гра наразі мала 200 мільйонів завантажень, а її дохід зріс понад 160 відсотків.

Чому PUBG заборонив мене?

Чому PUBG заборонив мене?

Інтернет-ігри були свідками революції протягом останніх кількох років. PUBG здобув таку популярність, якої жодна інша онлайн-гра за певний час не змогла. Розробник корейський, а геймплей натхненний різними японськими та корейськими бойовими фільмами.

Боротьба за виживання

Ігри Battle Royale ґрунтуються на темі виживання, вимивання та розвідки, де гравцям доводиться боротися з супротивниками, щоб вижити (на кшталт реального життя). У цих іграх або по два гравці з кожного боку, або невеликий загін.

Після того, як гравець помирає, його відлучають від ігрового процесу і не дозволяють його відновлювати. Якщо ви любите тугі фільми, як Ігри голоду, то PUBG вам точно сподобається. 

Ця багатокористувацька гра має мільйони гравців, як початківців, так і профі. Однак за останні кілька місяців, PUBG заборонив понад 30 000 акаунтів за ознаками обману. Сюди входять як початківці, так і гравці, які домінують у лавах. Заборона приходить відразу після виходу нового оновлення.

За допомогою нових функцій та алгоритмів безпеки PUBG може розігнати гравців, які використовують неетичні засоби, щоб виграти чи заробити гроші з гри. Компанія також виявила, що гравці, які використовують ці неетичні методи для перемоги, були здебільшого з Європи чи Північної Америки.

Повідомлення про заборону PUBG

У випадку, якщо вас заборонили, ви можете отримати повідомлення, яке читає щось у наступних рядках:

“Цей обліковий запис тимчасово призупинено через занадто багато підозр на скарги на використання незаконного програмного забезпечення та ненормальних журналів ігор. Ви зможете грати знову після припинення, навіть якщо розслідування не буде завершено протягом періоду. Вибачте за незручності та будь ласка, відвідайте службу підтримки для отримання додаткової інформації. “

Чому PUBG заборонив мене?

Згідно з офіційним веб-сайтом, гравці невідомі «не надають точних деталей / причин заборони через міркування безпеки». Крім того, вони “не забороняють жодних облікових записів, які порушили умови та послуги”. Отже, ви можете попрощатися з PUBG, якщо отримаєте постійну заборону. Зважаючи на це, існують різні рівні заборон, які можуть становити від одного дня до постійного відсторонення від ігрової платформи. Ось основні причини, які можуть вам заборонити:

  • Програмне забезпечення, яке обходить сервіси в грі.
  • Програми, які змінюють гру будь-яким чином (навіть якщо це не для обману).
  • Програми, які використовуються для моніторингу, отримання тощо інформації з гри або послуг.
  • Коди, макроси тощо для інших ігор, а не для PUBG, як і раніше, є порушенням послуг гри.

Якщо ви граєте в PUBG і хочете зараз, що вам може бути заборонене з платформи, тоді продовжуйте читати.

1. Використання VPN

Використання VPN для безпеки може не заборонити вас на платформі, але якщо ви використовуєте VPN з PUBG, щоб приховати свою оригінальну IP-адресу та підробляти своє місцезнаходження, щоб підвищити ваш ранг або бали, це, безумовно, може бути заборонено. У деяких випадках гравці PUBG звертаються до VPN, щоб зменшити час пінгу; особливо якщо їх провайдери використовують те, що відоме як дроселювання. 

Перед тим, як PUBG запровадив нові заходи безпеки, кілька гравців використовували віртуальну приватну мережу, щоб зробити їх схожими на інші регіони, щоб збільшити очки та легше виграти. Але відтепер це може змусити вас приєднатися до цих 30 000 заборонених акаунтів.

2. Використання несанкціонованих аксесуарів

Якщо ви граєте на своєму телефоні, є різні дешеві аксесуари, за допомогою яких ви можете перемогти трохи легше. Але якщо ці аксесуари не уповноважені PUBG Corp, і якщо вони дізнаються, що ви ними користуєтесь, вони мають повне право заборонити ваш рахунок.

3. Порушення законів про авторські права

Якщо PUBG Corp виявить, що ви порушуєте закони про авторські права, вони можуть заборонити ваш обліковий запис. Це може включати зміну формату файлів або налаштування пакетних даних або серверів. Якщо ви зробите щось із цього, компанія назавжди заборонить ваш рахунок, і ви більше ніколи не зможете грати на платформі.

4. Користуючись глюками та помилками

Оскільки це онлайн-платформа, у ній завжди будуть глюки та помилки. Ми також знаємо, що розумні гравці будуть маніпулювати цими глюками, щоб знайти простий спосіб виграти чи набрати більше очок. Однак, якщо ви зробите це, ви можете позбавити вас платформи на все життя.

Аналогічно, якщо ви дізнаєтесь про будь-якого іншого гравця, який користується такими глюками та вразливими місцями в системі, але не повідомляє про це, ви зіткнетесь з дією.

Тому щоразу, коли ви дізнаєтесь про вразливості в системі, обов’язково повідомте про це компанії, а не скористайтеся нею.

5. Будучи образливим для інших

Існує кілька способів, як можна бути образливим на платформі PUBG. Ви можете мати прізвисько, яке ображає гравців з інших країн на основі національності, раси, касти, віросповідання або кольору.

Якщо ваш псевдонім містить якесь образливе або сексуально явне слово, компанія може вжити заходів проти вас.

Якщо ваш псевдонім порушує будь-які авторські права, ваш обліковий запис може бути заборонено. Якщо ви зробите зауваження про дружбу іншим гравцям на платформі, це також може заборонити вас. Коротше кажучи, ви повинні переконатися, що ви не балуєтесь будь-якими образливими поведінками на платформі, якщо хочете продовжувати грати.

6. Злому інших акаунтів або переслідування гравців

Це одне з найбільш серйозних видів правопорушень, які ви можете вчинити, щоб бути забороненими з платформи. Якщо ви постійно переслідуєте трек іншого гравця з наміром перервати геймплей, у вас є шанс бути забороненим із платформи.

Якщо піти на крок далі і зламати обліковий запис інших гравців, щоб отримати певну інформацію, то на 100% ймовірність отримати заборону назавжди. Якщо ви оприлюднили інформацію інших гравців без їх згоди, вона також може заборонити вас.

7. Отримання несанкціонованого доходу

На відміну від багатьох інших ігрових платформ, PUBG не має можливості гравці заробляти на цьому гроші. Це може розчарувати багатьох, причина, чому деякі гравці намагаються маніпулювати системою та заробляти гроші.

Якщо компанія дізнається це, гравцю буде заборонено. Якщо ви хочете заробити дохід від PUBG, то вам слід спочатку затвердити компанію.

Поки ви балуєтесь чесною грою, ви можете продовжувати грати, щоб виграти свій курячий вечерю. З новими правилами гри гравцям стає важче обманювати, а також дає справжнім гравцям шанс дістатися до вершини.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me