Üniversite Öğrencileri için En İyi VPN

Üniversite öğrencileri için İnternet’e erişim sonsuza dek öncelikli olmaya devam edecek bir şeydir. Ödenmesi gereken ödev olmadığında, muhtemelen oturup en sevdiğiniz TV şovunu izleyeceksiniz.


Tek sorun şovunuzun kampüste yasaklanmış veya sansürlenmiş. Böyle bir durumda, bir VPN’e dönmeniz gerekecektir. Bu cihaz kimliğini gizle ve coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırın. Ancak, bunun için iyi bir taneye ihtiyacınız olacak ve bu makale bunun için.  

Üniversite Öğrencileri için En İyi VPN

Üniversite Öğrencileri için En İyi VPN

Üniversite için En İyi VPN – Ne Aramalı

Çevrimiçi oyun oynama, torrentlerden veya akış şovlarından indirme yapmaktan hoşlanıyorsanız, gizliliğinizi ve anonimliğinizi garanti eder. Bu şekilde, üniversitenizin Wi-Fi ağına bağlıyken tüm bu etkinlikleri yapabilirsiniz. Bu etkinlikleri bir VPN ağının koruması olmadan düzenli olarak yaparsanız, IP adresi kara listeye alınmaya daha duyarlıdır okulun ağ yöneticileri tarafından.

Bir VPN ağına bağlanmanın getirdiği iyi şey, çevrimiçiyken şifreli bağlantı. Bununla birlikte, en büyük avantaj, oyun ve akış sitelerinin engelini kaldırma yeteneğidir. Bir VPN sunucusuna bağlandıktan sonra, yeni bir sanal IP adresi al. Gerçek olanınız gizlenir. Yeni IP adresi, diğer sitelerin göreceği şekilde IP adresiyle uyumlu içeriğe erişme var. 

Üniversite Öğrencileri için En İyi VPN – İnceleme

Şimdi denemeniz gerektiğini düşündüğümüz dört VPN hizmetini inceleyeceğiz. Bu, hangisini seçeceğinizi bilmemenizin hayal kırıklığını kurtaracaktır. İşte başlıyoruz:

1. ExpressVPN – Üniversite Öğrencileri için En İyi VPN

VPN servis sağlayıcıları söz konusu olduğunda, ExpressVPN’den daha iyi olamaz. Bu ExpressVPN aboneliğinden emin olmayan üniversite öğrencileri için, 30 güne izin veren geri ödeme politikası düşünmek.

Siz ve arkadaşınız bir ücretsiz aylık abonelik tarafından sunulan sevk programı arkadaşınızı da kaydolmaya ikna etmeyi başarırsanız. Daha da iyisi, ExpressVPN tek bir VPN bağlantısının Aynı anda 5 cihaz.

ExpressVPN teklifleri en hızlı bağlantılar yalnızca akış ve indirme deneyiminizi değerli kılar. Artı, istediğiniz kadar indirebilirsiniz bant genişliği konusunda endişelenmeden web’den.

Her şeyin üstesinden gelmek için, diğer cihazlara aynı hesap ücretsiz. Kullanıcılar ayrıca sunulmaktadır ücretsiz ve ücretsiz bir Akıllı DNS proxy’si hizmeti sunmaz. Bu Akıllı DNS proxy, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişme.

2. IPVanish: Aylık 4,87 $ ‘dan sınırsız VPN.

IPVanish’i birçok VPN kullanıcısının zihninde tutan tek şey, güvenilirlik ve yüksek hizmet kalitesi. Şüphesiz ağları en hızlılarından biri Kuzey Amerika, Avrupa, Kanada ve Asya civarında. Gerçek şu ki sunucu ağlarına sahipler ve yönetiyorlar müşterilerinin ihtiyaçlarının iyi karşılanmasını sağlar. 

Geniş ağları 850 sunucu 63 ülkeye dağılmış tüm abonelerinin eğlenmesini sağlar güvenilir bir ağ ve tüm akış ihtiyaçlarını iyi hallediyor. İstemci yazılımı açısından, IPVanish işlerin kullanımını kolaylaştırır tüm Mac, Windows ve Linux kullanıcıları ve iOS ve Android kullanıcıları için mobil uygulamaları, hareket halindeyken bile abonelerin korunmasını sağlar.

Rekabetçi bir fiyat için Aylık 4,87 ABD doları, kullanıcılar en çok keyif alacak 2 eşzamanlı bağlantı, ve 7 günlük para iade garantisi herhangi bir taahhütte bulunmadan önce bu hizmeti denemek isteyenler için. Bu tür bir politikada, hizmeti denememek için hiçbir neden yoktur.

3. PureVPN: Aylık 4,16 ABD dolarından güvenilir VPN

Pazarda neyin işe yarayıp neyin yaramadığını bilecek kadar uzun bir hizmet varsa, bu PureVPN’dir. Şirket 2007 yılında kuruldu ve bu başlangıç, piyasanın iyi çalışmasına ve müşterilerin neyi takdir edeceğini sağlamasına izin verdi..

Onların ağı 500 sunucu VPN pazarındaki diğer birçok oyuncuyu kolayca cüceler, ancak PureVPN’ler deneyim ve yenilik bu gerçekten onları diğerlerinden ayırıyor. Hizmet, abonelerin bir NAT güvenlik duvarı, özel IP adresleri, özel akış ve Gizli VPN taraması ekleyin Çevrimiçi deneyimlerini geliştirmek.

Tüm bunlar ve daha fazlası için, sadece Her ay 4,16 ABD doları. Gördüğümüz kadarıyla, fiyatları tartışmasız pazardaki en iyilerden biridir ve bu tür ekonomiklik özellikle sıkı bütçelerle çalışan üniversite öğrencileri için önemlidir. Daha da fazla tasarruf için yıllık planlarına göz atmanızı öneririz; bize daha sonra teşekkür edeceksin.

4. Özel İnternet Erişimi: Ayda 3.25 $ En İyi Fiyatlı VPN

Sunucu ağlarında bu trafiği olmayan bir hizmet arıyorsanız, kendinize bir iyilik yapın ve Özel İnternet Erişimi’ne kaydolun. Onların 24 ülkede 3193 sunucu kendi başınıza kurtulamayacağınız bir sorunla karşılaşmanız durumunda odaklanmanızı sağlamanız gerekir.

Bu, çeşitli nedenlerden dolayı iyi bilinen ve popüler bir VPN’dir. Bu nedenlerden biri inanılmaz dosya paylaşım özellikleri. Buna ek olarak, bu VPN, ister akış ister torrent gibi çevrimiçi güvenliğinizi koruyan bir dizi özellik içerir. Bu abonelikle, İnternet öldürme anahtarı. Bu özellik önemlidir çünkü IP adresinizi korur bağlantınız koparsa. Bu şekilde gizliliğiniz her zaman korunur.

Müşteri hizmetlerinin ev hakkında yazacak çok şeyleri yoktur, ancak Windows, Linux veya Mac’te çalışan herkesin kullanması için yeterince basittir. Sunulan şifreleme seviyeleri de kolayca ayarlanabilir, böylece kendi güvenliğinizin kontrolünü elinize alabilirsiniz. Aylık 3,33 ABD Doları, PIA kesinlikle çok fazla para harcamak istemeyen ve yine de yüksek bir değer getirisi elde eden bir öğrencinin cevabıdır..

Üniversite Öğrencileri için En İyi VPN – Tamamlayın

Artık ne tür sağlayıcıları dikkate alacağınızı ve sunulan hizmet türünü bildiğinize göre, artık hangi hizmeti kullanacağınıza ilişkin bilinçli bir karar verebileceksiniz. Yine de bir karar vermeden önce, belirli bir hizmeti kullanmanın nasıl bir şey olduğunu iyi bir şekilde anlayabilmeniz için müşteri incelemeleri için İnternet’i araştırmak en iyisi olacaktır..

Her zaman olduğu gibi, geri bildiriminizi memnuniyetle karşılıyoruz ve bahsettiğimiz üç sağlayıcıdan herhangi biriyle ilgili yorumlarınıza veya endişelerinize yanıt vermekten memnuniyet duyarız..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me