Ukrayna için en iyi VPN

Ukrayna, muhtemelen yaygın olarak uygulanan Paskalya Yumurtası geleneğinden sorumlu olduğunu bilmediğiniz bir Doğu Avrupa ülkesidir. Web sitelerinin çoğuna normalde Ukrayna içinden erişilebilse de, bazı istisnalar vardır. Ne yazık ki, Rusya ve Ukrayna arasındaki sürtüşme, Bay Poroshenko’nun (Ukrayna Cumhurbaşkanı) Rus web sitelerine yasak koymasına neden olmuş gibi görünüyor. Netflix, Hulu, BBC iPlayer ve HBO GO gibi coğrafi olarak engellenen akış kanallarına ekleyin. Bu, Ukraynalıların VPN kullanmadıkça haber, eğlence ve hatta sosyal medya için güvendikleri web sitelerinin büyük çoğunluğuna erişemeyebilecekleri anlamına gelir.

Ukrayna için en iyi VPN

Ukrayna için en iyi VPN

VPN Nedir?

Sanal Özel Ağ’ın kısaltması olan bir VPN hizmeti, kişinin bağlantısını şifreleyebilir ve herhangi bir kişinin tam olarak belirli bir bağlantının nereden kaynaklanabileceğini izlemesini zorlaştırabilir. Bunu yaparken, bir VPN kullanıcısı, hiç kimsenin cihazlarına giremeyeceğinden emin olur, yani endişelenmeden tarama yapmaya devam etmek için yeterince çevrimiçi güvenlik garanti edilir. Bir VPN hizmeti kişinin bağlantısının izlenmesini zorlaştırdığından, coğrafi olarak kısıtlanmış siteler de kullanıcının tam olarak nereden geldiğini belirleyemez ve bu nedenle onlara çalıştıkları siteye erişim izni verir. ziyaret etmek. Bir göz atın Ukrayna’da kullanılması önerilen en iyi 10 VPN altında:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. BulletVPN
  5. IPVanish
  6. VyprVPN
  7. HideMyAss VPN
  8. Özel İnternet Erişimi
  9. PureVPN
  10. PrivateVPN

Ukrayna merkezli bir kullanıcı güvenilir bir VPN hizmetine kaydolduktan sonra, atması gereken bir sonraki adım Rusya merkezli bir sunucuya bağlanmaktır. Bunu yaparken, IP adresi artık Ukrayna’dan değil, şimdi Rus bir adres oluyor ve bu daha önce yapabildiği gibi herhangi bir Rus web sitesine erişmeyi mümkün kılıyor.

  Reklam Engelleme için En İyi VPN

VPN’den emin olamayan herkesin, hizmeti kullanmanın güvenli olup olmadığı konusunda endişeleri vardır. Ukrayna içinde bir VPN hizmetinin kullanımı yasal olduğu kadar tamamen güvenlidir. Kullanıcının hükümet tarafından herhangi bir şekilde gizlice dinlenmesini önler, yani ne ISP’leri ne de hükümet çevrimiçi ortamda ne yaptıklarını söyleyemez.

2023’de Ukrayna için En İyi VPN’i Seçme

En iyi Ukrayna VPN’inin seçilmesi, piyasadaki birçok servis sağlayıcıyı ve sizin için neler yapabildiklerini doğru bir şekilde anlamak anlamına gelir. Aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık 800 kişidir ve çoğunun Ukrayna veya Rusya merkezli sunucuları yoktur. Sunucularının bu bölgelerde bulunduğundan emin olmak için sağlayıcınızla görüşmeniz gerekir. Aksi takdirde, bağlanmaya çalıştığınızda gerçekten hayal kırıklığına uğrarsınız.

Ayrıca, kullanılacak bağlantı hızları da hayati öneme sahiptir. Çok düşük hızlarla bilinen çok çeşitli sağlayıcılar var, HD’de herhangi bir içerik aktaramaz veya büyük dosya indirmelerini zamanında yapamazsınız. Bu tür rahatsızlıklardan kaçınmak için en hızlı sunucular arasında yer alan bir hizmeti deneyin..

Ukrayna için En İyi VPN’ler

Siber güvenlik tehditlerinden ve saldırıya uğramaktan kaçınmak için çevrimiçi güvenli kalmak gerektiğinden, şifreleme ve güvenlik, kullanıcıların kontrol etmesi gereken diğer iki endişedir. İlk denemede VPN hizmeti seçiminizi yapmak zor olabilir ve bu yüzden VPN’ler söz konusu olduğunda az çok tüm paket olan sağlayıcıların bir listesini bulduk..

1. ExpressVPN

Sahip olduğumuz pakete liderlik etmek ExpressVPN; örnek müşteri hizmetleriyle tanınan bir sağlayıcı ve endüstri lideri OpenVPN şifreleme protokolü. Dünya çapında iyi dağıtılmış 1500’den fazla sunucuyla (Rusya dahil), ExpressVPN bağlantınızı koruyacak ve coğrafi olarak engellenmiş çeşitli sitelere ve kanallara erişmeyi mümkün kılacaktır. Genel merkezleri İngiliz Virgin Adaları’nda bulunuyor, yani hizmet, tüketicilerinin çoğunun kayıtlarını gizleyebiliyor. VPN hızları yüksektir ve 7/24 kullanılabilen bir müşteri hizmetleri ekibiyle, çalıştığınız herhangi bir sorunu elde etmekte sorun yaşamamalısınız. ExpressVPN ayrıca, meslektaşınıza kaydolduktan sonra, her ikinizin de bir aylık hizmeti ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir tavsiye programı sunar. Kullanıcılar ayrıca VPN yerine Akıllı DNS kullanma seçeneğine sahip olacaklar ve Çin tabanlı olanlar güvenli kalmak için Stealth sunucularına güvenebilirler. Tüm bunları 30 günlük para iade garantisi ile örnekleyin ve abone olup olmamanızı bileceksiniz. Daha önce, bu en iyi VPN servis sağlayıcısının sürekli artan kullanıcı listesine sunduğu her şeyi kapsayan tam bir ExpressVPN incelemesi yayınlamıştık.

  Gürcistan için en iyi VPN

2. NordVPN

NordVPN 4000’den fazla sunucusundan oluşan geniş sunucu ağı sayesinde pazardaki en güvenilir sağlayıcılardan biri olarak ikinci sırada; tüm dünyaya eşit dağılmış. Panama’da bulunan NordVPN kullanıcılarının tarama kayıtlarının hiçbirinin depolanmayacakları ve tercih edilen VPN protokolü olarak IKEv2, PPTP, L2TO, IPSec veya OpenVPN’yi seçebilecekleri garanti edilmektedir. Servis ayrıca 6 adede kadar eşzamanlı cihazın bağlanmasına izin verir ve ayrıca P2P dosya paylaşımını destekler. VPN paketlerini kullanmaktan rahatsız olmayan herkes, 150’den fazla akış hizmetine erişim sağladığı ve anlaşıldığı için Akıllı DNS’ye de dönebilir. NordVPN’in sunucuları da kullanıcının amacına göre yapılandırılabilir, yani akış, büyük dosyalar indirmeyi, torrent indirmeyi veya çevrimiçi oyunlar oynamayı umanlar için optimize edilebilir. Servis ayrıca iletilen verilerin ek güvenlik için bir sunucu yerine iki sunucu üzerinden taşındığı DoubleVPN’i de sunar. NordVPN ayrıca yeni kullanıcıların denemesi için 30 günlük para iade garantisi sunuyor. İncelememizde gösterildiği gibi, NordVPN muhtemelen abone olabileceğiniz en çok özellikli VPN servis sağlayıcılarından biridir.

3. CyberGhost

CyberGhost Ukrayna’dan tarama yapıyor olsanız bile, çevrimiçi güvenliğinize güvenebileceğiniz birkaç sağlayıcıdan biridir. Hizmet, herhangi bir veri yargı yetkisi dışında olan ve aynı zamanda Eşler Arası dosya paylaşımını tam olarak destekleyen Romanya’da bulunmaktadır. Sunucu ağı, 1319’dan fazla ülkede 61’den fazla ülkede dağıtılacak bir şey değildir. Bu sunucular tamamen hizmete aittir ve bu da diğer sağlayıcıların çoğunda avantaj sağlar. CyberGhost ayrıca tüm popüler VPN protokollerini destekler ve reklam engelleme ve çevrimiçi izlemeyi önleme yeteneği gibi ek özellikler içerir. Güvenlik için 256V AES şifrelemesinin yanı sıra en üst düzey koruma için OpenVPN tercih edilir. Müşteri hizmetleri, canlı sohbet servisi ve Fransızca ve Almanca gibi çeşitli diller için destek sayesinde çok güvenilirdir. VPN uygulamasının kendisi Windows, Linux, Android ve MacOS’taki kullanıcılar için kullanılabilir ve grafik arayüzü, her şeyi olabildiğince hızlı bulmanıza izin verecek şekilde ayarlanmıştır. Deneme süreleri & para iade garantisi diğer sağlayıcıların çoğu gibi 30 gün sürer. Bu VPN’ye kaydolmayı düşünüyorsanız, önce CyberGhost VPN incelememizi okuyun.

  Panasonic Smart TV için En İyi VPN

Ukrayna için En İyi VPN Üzerine Sonuç

Dikkat edin, Rusya’da sunucuları olduğu varsayılabilecek ancak popüler olmayan birkaç popüler VPN sağlayıcısı var ve popüler bir örnek IPVanish. Bununla birlikte, yukarıda listelenen üçünün Rus web sitelerine sınırsız erişimi ve herhangi bir çevrimiçi tehditten korunmasını garanti edebilmesi gerekir. Sağlayıcılarla ilgili herhangi bir soru veya ne beklenirse, aşağıdaki yorum bölümüne yazın & sana geri döneceğimizden emin olacağız.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me