Tatildeyken TV Akışı için En İyi VPN

İnsanlar yayın hizmeti için kablolu TV’yi terk ettiklerinde, daha fazla özgürlük ve esneklik umuduyla yapıyorlar. Akış hizmetleri çok fazla esneklik sunar. Planınızı, izlemek istediğiniz kanalları, hizmeti ne kadar süre tutmak istediğinizi ve hangi cihazda izlemek istediğinizi seçebilirsiniz. Bu özellikler kablo veya uydu TV’de düşünülemez. Her ay ağır bir bedel ödemek ve size gösterdiklerini izlemek zorundasınız. Gerçek zamanlı aktarım servisleriyle farklı bir TV izleme boyutu elde edersiniz. Bölgesel kısıtlamalar nedeniyle, yurtdışında zaman geçirirken bu premium hizmetlerde en sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını izleyemezsiniz. Coğrafi blokları atlamak için bir VPN kullanmanız gerekir. Bir VPN yurtdışındayken TV akışı yapmanıza nasıl yardımcı olur? Tatildeyken kullanmak için en iyi VPN hangisidir? Tüm bu soruları aşağıdaki kılavuzda cevaplamaya çalışacağız.


Tatildeyken TV Akışı için En İyi VPN

Tatildeyken TV Akışı için En İyi VPN

Tatildeyken TV Akışı için En İyi VPN – Hızlı Özet

Tatildeyken kullanabileceğiniz en iyi VPN hizmetleri şunlardır:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish
  5. VyprVPN

Hayal Kırıklığı Sınırlamaları

Ancak, akış hizmetleri kusursuz değildir. Kendi sınırlamaları ve dezavantajları vardır. Akış hizmetlerinin en büyük dezavantajlarından biri, aboneler tatile çıktıklarında ve evden uzakta olduklarında yaşanır. Bu hizmet mobil cihazlarda bulunduğundan, sizinle birlikte dünyanın herhangi bir yerine taşınmasını beklersiniz, değil mi? Eh, çıkıyor, yapamazsın.

Altı aylık abonelik için ödeme yaptıysanız ancak bir ay boyunca evden uzaktaysanız, uluslararası seyahatinizde hizmete erişemeyebilirsiniz ve paranız boşa gidecektir.

Akış aboneliklerinin çoğu kendi ülkeniz dışında çalışmaz. Bu yıl şimdiye kadar bilmediyseniz, farklı bir ülkedeyken CBS, Netflix veya Hulu izlemeyi deneyin ve çok hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ödeyeceksin ama istediğini izleyemeyeceksin.

Geoblocking

Bunun nedeni coğrafi engelleme – evet, izlemenize izin vermeyen tehdit Deli adam veya Açlık Oyunları İngiltere’de. Coğrafi engelleme, akarsu sevenler arasında dünya çapında oldukça ünlendi. ABD’de izledikleriniz ABD’de kalıyor. Jurassic World ve Maymunlar Gezegeni III’ü başka bir yerde veya hiçbir yerde bu konuda izlemek istemeyebilirsiniz.!

Tatile Avrupa’ya gittiğinizde, Amerikan aboneliğiniz olsa bile konumunuz ABD olmadığı için hizmetinizi kullanamazsınız. Geoblocking, dünyadaki çıkış tarihlerini kontrol etmek için şirketlerin ve üretim evlerinin gerekli olduğu günlerde ortaya çıktı..

Çok fazla şey değişmedi

Bugün bile, eski DVD’lerin bazılarını oynattığınızda, içeriği oynatabilmek için bölgenizi seçmelisiniz. DVD’nin çalışmak için lisanslandığı coğrafi bölgelerde değilseniz, oynatamazsınız. Akışla, bu ağrıların gittiğini düşündünüz, ancak yine de norm gibi görünüyorlar.

Akış hizmetleri, müşterinin rahatlığını önemsediğini iddia ediyor, ancak aslında umursamıyorlar. Sadece dünyanın her köşesinden kar elde etmeyi önemsiyorlar. Bir ülkenin başka bir ülkedeki içeriğini izleyen herkesin, meşru bir müşteri olsanız bile, korsanlıkla karşılaştığını düşünüyorlar..

Farklı akış hizmetlerinin tatildeyken içeriklerini görüntüleme konusunda farklı kuralları ve kısıtlamaları vardır.

Bazıları belirli şovları indirmenize izin verir, ancak kendi ülkenizde olanları indirmenize izin vermez. ABD’de tatil yapıyorsanız, kendi ülkenizde aldığınız içeriği göremezsiniz veya bunun tersi de geçerlidir. Paris’e bir yaz tatili için ayrılırsanız, ana aboneliğiniz evde hiçbir şey yapmadan oturacaktır. Güneş ve rahatlatıcı olabilir ama bunun için para ödeyen birini çok mutlu etmez.

Amazon Video, Hulu, CBS ve HBO Go (The Wire was amazing!) Gibi hizmetler yalnızca ABD, Alaska ve Hawaii’de mevcuttur. Netflix’i diğer ülkelerde izleyebilirsiniz ancak coğrafi bölgenizdeki gösterilere razı olmak zorundasınız.

Hiç kimse boşa gitme aboneliğini sevmez. Bu nedenle, tatildeyken Amerikan akış hizmetlerini kullanmanın harika bir yolu var. Tek yapmanız gereken bir VPN kullanmak.

Sanal Özel Ağ son zamanlarda çok popüler hale geldi ve tüm İnternet güvenlik tehditleri ortaya çıktı. Bir VPN temel olarak gizlilik ve anonim İnternet etkinlikleri için kullanılır, ancak coğrafi blokları atlamak ve dünyanın her yerinden akış hizmetinize erişmek için de kullanılabilir.

Tatilde iken Akış için VPN Nasıl Kullanılır?

Yurtdışında kaliteli zaman geçirirken en sevdiğiniz TV kanallarını ve şovlarını evden izlemek için çevrimiçi konumunuzu taklit etmeniz gerekir. Bunu yapmak için, temel olarak IP adresinizi değiştirmeniz gerekir. VPN kullanarak bunu nasıl başarabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  1. Her şeyden önce, bir VPN sağlayıcısına kaydolun. Aşağıda en iyi VPN servis sağlayıcılarını özetledik.
  2. VPN hesabınızı oluşturduktan sonra, VPN uygulamasını indirip yüklemenin zamanı geldi. VPN uygulamaları PC, Mac, Android, iPhone, iPad ve FireStick’te ayarlanabilir.
  3. Ardından, VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
  4. Uygulama içinden, engeli kaldırmak istediğiniz kanal veya web sitesiyle aynı bölgedeki bir VPN sunucusuna bağlanın. Örneğin, ABD dışındaki American Netflix veya HBO Go engellemesini kaldırmak istiyorsanız, bir Amerikan VPN sunucusuna bağlanın.

Bölgesel kısıtlamaları atlamak ve istediğiniz herhangi bir içeriği istediğiniz yerde yayınlamak için gereken tek şey budur.

Tatilde Kullanılabilecek En İyi VPN?

Yurt dışındayken kullanabileceğiniz en iyi VPN’ler açısından birçok seçenek var. Premium VPN servis sağlayıcıları, kullanıcılara 30 günlük para iade garantisi sunar. Anavatanınızdan ayrılmadan önce VPN hesabınızı ve uygulamanızı kurmak her zaman en iyisidir. İşte tatildeyken kullanabileceğiniz en iyi VPN’ler.

Yanıt bir VPN’dir

ABD’de bulunan şovları izlemek için seyahat ederken bir ABD sunucusu seçmeniz yeterlidir. Örneğin, Paris’teyseniz ve izlemek istiyorsanız ev Netflix’te, konumunuz ABD’de olmadığı için bunu yapamazsınız. Bir ABD sunucusuna bağlandığınızda, konumunuzu kolayca taklit edebilir ve en sevdiğiniz programları izleyebilirsiniz.

Akış hizmetlerinin çok akıllı olduğunu ve bir VPN üzerinden bağlanıp bağlanmadığınızı kolayca öğrenebileceklerini unutmayın. Bu nedenle, yalnızca birkaç VPN çalışacaktır. Çoğunlukla tanınmış, ücretli hizmetler genellikle maksimum IP adresi olan hizmetlerdir. Ücretsiz VPN’ler engellenmeye devam ediyor. Yalnızca engellemeyi kaldırma amacıyla kullanılabilen VPN’ler vardır, bu nedenle bir hizmet satın almadan önce bunları kontrol edin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me