Tabletler için En İyi VPN

Günümüzde giderek daha fazla insan, hareket halindeyken çalışmalarına dikkat etmelerini sağlayan daha iyi ve daha sürdürülebilir bir seçenek olarak tabletlere yöneliyor. Daha yeni sürümler bir klavye eklemenize bile izin verir ve Microsoft’un en yeni Surface Pro’yla, normalde PC’nizde veya dizüstü bilgisayarınızda çalıştırdığınız tam Windows sürümünü çalıştırabilirsiniz. Tüm bu ilerlemelere rağmen, gizli bilgilerinizin çalınması riski hala birincil endişe kaynağı olmaya devam etmektedir. Android, iOS veya Microsoft tabletinizi bilgisayar korsanlarından korumanın kesin yolu, güvenilir bir VPN hizmetine abone olmaktır.


Tabletler için En İyi VPN

Tabletler için En İyi VPN

Tabletinizin Neden Bir VPN’e İhtiyacı Var?

Bugün piyasadaki çoğu bilgi işlem cihazında olduğu gibi, tabletinize de kötü niyetli insanlar tarafından uzaktan erişilebilir. Çok fazla hareket etme eğiliminde olanlar için, halka açık Wi-Fi’ye güvenme şansları vardır. Bunu yapmak onları çok çeşitli siber suçlulara maruz bırakır.

Bir VPN iki önemli şey yapmanıza izin verir; kimliğinizi çevrimiçi olarak gizleyin ve trafiğinizi, kimsenin çevrimiçi olarak ziyaret ettiğiniz siteleri bulamayacağı şekilde şifreleyin. VPN sağlayıcınız size tamamen yeni bir IP adresi atar ve bu, Netflix ve HBO gibi web sitelerinden ve kanallardan coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmenizi sağlar. İSS’niz de trafiğinizi izlemekten muaftır, bu nedenle ülkenizde kısıtlanmış olabilecek içeriğe erişmenizi sağlar.

Google Play Store ve Apple Store’da bulunan kullanıcı dostu uygulamalar sayesinde VPN yüklemek son derece kolay hale geldi.

Bir Tablet VPN Size Nasıl Yardımcı Olabilir

Bir tablet VPN, İnternet’e her eriştiğinizde üzerinde sakladığınız tüm hassas bilgilerin bilgisayar korsanlarından korunmasını sağlar ve ayrıca özellikle çevrimiçi olarak herhangi bir işi işlem yaparken ek bir güvenlik katmanı sağlar.

Ayrıca, sanal bir IP adresi altında çalışacağınız için medya dosyalarını anonim olarak indirebilir, torrent gönderebilir veya paylaşabilirsiniz. Bu, uygulama indirirken veya engellenen web sitelerine erişirken belirlenen kısıtlamaları atlamanıza olanak tanır.

Tablet VPN’niz olarak değerlendirmek isteyebileceğiniz birkaç sağlayıcıya bakalım.  

En İyi 3 Tablet VPN’i

1. ExpressVPN – En İyi Tavsiyemiz

Uzun zamandır pazarda olmak, ExpressVPN örnek müşteri hizmetleri ve güvenilir VPN bağlantısı sayesinde güvenilirliğini en iyi VPN sağlayıcılarından biri olarak belirlemiştir. Her iki platformda da iyi performans gösteren uygulamalar sunarak Android ve iOS müşterilerinin ikisinin de ikram edilmesini sağlamak için ekstra yol kat ettiler..

ExpressVPN uygulamasının kullanımı oldukça kolaydır ve etkileşimi çok hoş bir arayüze sahiptir. 256 bit SSL bağlantıları, herhangi birinin etkinliğinize kulak misafiri olmasını önlemek için de iyi çalışır. Müşteri hizmetleri açısından, ExpressVPN’in 7/24 hizmet veren bir destek ekibi vardır ve hizmetle ilgili karşılaşabileceğiniz sorunları ortaya çıkar çıkmaz çözmenizi sağlar. Canlı sohbet hizmetinin diğer ucunda her zaman birileri vardır ve bu, sorununuzu çözmek için gerekli adımları uygularken iletişiminizi sürdürmenizi sağlar..

Tamamen ikna olmamış olanlar için, ExpressVPN 30 günlük bir abonelik sunar, burada hizmet için ödeme yaptıysanız, ancak gerçekten etkilenmediyseniz, tam bir geri ödeme alabilir ve başka bir sağlayıcı denemeye başlayabilirsiniz. Ancak, hizmetlerinin ihtiyaçlarınızı karşıladığını fark ederseniz, ExpressVPN’i bir arkadaşınıza yönlendirmeniz önerilir. Kaydolurlarsa, ikiniz de hizmeti bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İnternetteyken korunmaya ihtiyaç duyan birden fazla cihazınız varsa, ExpressVPN aynı hesap altında başka bir cihaza bağlı olmanıza izin vererek bununla ilgilenir. Bu, ExpressVPN’i tabletlerinde ve telefonlarında veya dizüstü bilgisayarlarında kullanmak isteyen kişiler için iyi sonuç verir. Sitelerine giriş yapın buraya.

2. IPVanish

ExpressVPN’in biraz daha pahalı olduğu bilindiğinden, IPVanish düşünmek isteyebileceğiniz diğer bir alternatif. Servisleri gerçekten ExpressVPN’inki kadar yıldız değil, ancak tabletinize çok fazla güvenmiyorsanız, önemli bir seçenektir.

Diğer VPN sağlayıcılarının çoğuyla karşılaştırıldığında, 7 günlük para iade garantisi, hizmetin beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığına karar vermek için oldukça kısa bir süredir. VPN servislerini ve nasıl çalıştıklarını ilk kez tanıyan ilk kullanıcı değil.

Onların uygulaması sadece uzun bir süre sonra test edildi tablet üzerinde çalışmak zorunda. Her şeyin ayarlanması çok zaman aldı, ama nihayetinde işleri başardık. VPN’lerle ilgili biraz deneyiminiz varsa fena değil. Sitelerine bir göz atın buraya.

3. BulletVPN

BulletVPN, hizmetlerini sürekli olarak geliştirmek ve ExpressVPN ve benzeri pozisyonlara yükseltmek için çok çaba sarf eden bir sağlayıcıdır. Şimdiye kadar iyi bir iş çıkarıyorlar.

BulletVPN uygulamasını tabletimize yükledikten sonra kullanıcı dostu bir arayüz sunuldu. Uygulama, dünyanın her yerinden VPN sunucularına bağlanma olanağı sağlar. VPN ağı IPVanish’inki kadar geniş olmasa da, tüm büyük ülkeler kapsanıyor.

30 günlük para iade garantisi, ödemeyi yapmak için rahat olup olmadığınızı görmek için hizmeti test etmenizi sağlar. Web sitelerini kendiniz buraya.

Tabletler için En İyi 3 VPN: Sonuç

Artık ne tür bir sağlayıcıya başvuracağınızı bildiğinize göre, işinizi doğru bir koruma olmadan çevrimiçi ortamda dolaşmanız için hiçbir neden yok. Genel bir kural olarak, İnternet’te reklam gördüğünü gördüğümüz bu ücretsiz VPN hizmetlerinden herhangi birine abone olmamayı deneyin. Çok fazla reklam ve hız ile birlikte geliyorlar, hiçbir şey yapmanıza izin vermeyecek kadar yavaş. Hatta bazıları ayakta kalmak için trafik verilerinizi üçüncü taraflara satıyor. Gibi güvenilir bir sağlayıcıya güven ExpressVPN seni zarardan uzak tutmak için.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me