Steam için En İyi VPN

Tüm hevesli oyuncular, İnternet’teki başka hiçbir yerin satın aldıkları oyunlar üzerinde çok fazla etkisi olmadığını kabul edeceklerdir. Buhar. Dijital dağıtım platformu, her tür türü kapsayan tonlarca incelemeye gitmenizi sağlar, böylece şu anda piyasadaki en sıcak oyunların ne olduğunu biliyorsunuz. Counter-Strike, Grand Theft Auto, Warframe, Dota, Doom ve Final Fantasy gibi ücretsiz ve premium oyunları sadece birkaçından bahsedebilirsiniz..


Steam için En İyi VPN

Steam için En İyi VPN

Buhar Bölgesi Kısıtlamaları

Kaydolmayı bitirir bitirmez, bu oyunların tadını çıkarmaya başlamadan hemen önce yüklemeniz gereken bir uygulama var. Burada karşılaşabileceğiniz tek sorun, oyunların bulunduğunuz ülkeye veya bölgeye göre kullanılabilmesidir. Bölgenizde bulunan oyunlardan memnunsanız, hazırsınız demektir. Bununla birlikte, diğer pazarlar için olanları denemek isterseniz, konumunuzu gizleyecek bir çözüme ihtiyacınız vardır, böylece site, nereden eriştiğinizi saptayamaz..

Steam için En İyi VPN – Özet

Burada bahsettiğim çözüm bir VPN hizmetidir. Bu durumda çalışır, çünkü coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmenize izin verir – diğer ülkeler için korunan oyunlar. Şimdi, hangi hizmete abone olacağınızı seçmek, piyasada çok fazla sağlayıcı olduğu için kendi başına birkaç zorluk sunabilir. Size en iyi, en az sorun yaratacağımızı düşündüğümüz 6’yı inceleyerek işleri sizin için biraz daha kolay hale getirmeye çalıştık. Bunlara aşağıda bir göz atın:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. CyberGhost
 4. NordVPN
 5. VyprVPN

VPN Kullanmak Sizi Steam’de Yasaklayacak?

Belirtmek zorunda olduğumuz bir şey, kaydolurken Steam web sitesinde karşılaşacağınız abone sözleşmesidir. Bu şu şekilde ifade eder: “İkamet yerinizin yerini, oyun içeriğindeki coğrafi kısıtlamaları aşmak, coğrafyanız için geçerli olmayan fiyatlardan satın almak veya başka herhangi bir şey için gizlemek için IP proxy veya diğer yöntemleri kullanmayacağınızı kabul edersiniz. amaç. Bunu yaparsanız, Hesabınıza erişiminizi sonlandırabiliriz. ”

Bir VPN hizmeti kullanmak, herhangi bir şeye hazırlıklı olduğunuzdan emin olmanız durumunda, web sitesinden otomatik olarak yasaklanmanıza neden olmaz. Bu, oyun sitesi için anonim olarak ödeme yapacak kadar anlayışlı olmak anlamına gelir. Bunu yapmak için Paypal, hatta Bitcoin kullanmayı tercih etmelisiniz, çünkü bu yöntemler konumunuz hakkında fazla bilgi vermeyecektir. Örneğin, Kanada kredi kartı numaranızı kullanırsanız ve ABD’de bulunuyorsanız, kesinlikle bazı şüpheleriniz artar ve kendinizi yasaklayabilirsiniz.

Steam için En İyi VPN – Analiz

Aşağıda, Steam ile kullanabileceğiniz en iyi VPN hizmetlerinin her birinin ayrıntılı bir analizini bulabilirsiniz..

ExpressVPN

Listemizden başlayarak, birçok VPN kullanıcısının pazarda en iyisi olduğunu kabul edeceği bir sağlayıcı olan ExpressVPN’e sahibiz. 90’dan fazla ülkeye dağılmış 1500’den fazla sunucuya sahipler, yani bağlantınızla ilgili herhangi bir kesinti veya girişim yaşamanız pek olası değildir. Ağları SSL güvenliğinden yararlanır ve sizi her türlü oyun tehdidinden koruyan 256 bit AES şifrelemesi içerir.

Tarama etkinliğinizin hiçbir kaydı tutulmadığı için çevrimiçi olarak anonimliğinizden emin olabilirsiniz. ExpressVPN’deki çocukların gizliliğinizi sağlamaya ne kadar bağlı olduklarını size göstermek için bu etki için bir politika var. Ayrıca, bağlantınızın hiçbir zaman ele geçirilmeye karşı savunmasız kalmaması için iyi bilinen tüm güvenlik protokollerini eklediğinizden emin oldular..

Ayrıca sınırsız bant genişliğinin keyfini çıkaracaksınız, yani herhangi bir veri sınırı hakkında endişelenmenize gerek kalmadan oyunlarınızı istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Yüksek bağlantı hızları, oyun devam ederken hiçbir gecikme yaşamamanızı sağlar.

NordVPN

49’dan fazla ülkede bulunan sunucularla NordVPN, kaydolmayı düşünebileceğiniz başka bir güvenilir sağlayıcıdır. Çift şifreleme ile verilerinizi koruyabilecekler; diğer pek çok sağlayıcı tarafından sağlanamayan bir özellik. Bu, tarama geçmişinizin hiçbirinin hizmet tarafından saklanmadığı gerçeğinin yanı sıra, onlarla kaydolmaya ikna etmek için çok şey yapması gerekir..

Kayıt işlemini tamamladıktan ve uygulamalarını cihazınıza yüklediğiniz anda, sınırsız bant genişlikleri sayesinde süper yüksek oyun hızlarını deneyimleyeceksiniz. Ayrıca, konumunuzun ve kimliğinizin her zaman gizli kalmasını sağlamak için NordVPN, yazılımlarında yerleşik olarak bulunan ve VPN bağlantınız kesildiğinde hemen İnternet bağlantısını kesmenizi sağlayan bir İnternet Kill Switch’e sahiptir..

Hizmetten hala emin değilseniz, deneyebileceğiniz bir 30 günlük para iade garantisi süresi vardır. En iyisi, hizmetin sizin için iyi çalışmadığını fark ederseniz paranızı geri alırsınız.

IPVanish

Steam kullanıcıları şüphesiz IPVanish tarafından sunulan büyük hızların ve sınırsız bant genişliğinin tadını çıkaracaklar ve onlarla bir abonelik satın almayı seçtiklerinde. 256 bit AES şifrelemesi, üst düzey güvenlik ve bağlantılarını koruyan bir dizi protokol sağlar.

60’tan fazla ülkeye dağılmış 500’den fazla sunucudan oluşan ağları, oyuncuların yalnızca belirli ülkelerin üyelerine tahsis edilen oyunlara sınırsız erişim elde etmelerini sağlar.Ayrıca aynı hesap altında bir cihaz daha güvence altına alma şansına sahip olacaklar. bu cihaz üzerinden internet bağlantısı da korunur. Hizmete abone olmayla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, 7/24 beklemede olan tüm sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmaya hazır bir müşteri ekibi vardır.

IPVanish, hizmetlerini sadece 7 gün boyunca test etmenize izin verdikleri için diğer sağlayıcılardan oldukça farklıdır. Çok kısa bir süre olmasına rağmen, hizmeti beğenip beğenmediğinizi görmek için yeterli zaman olduğuna inanıyoruz..

VyprVPN

Listemizde son olarak VyprVPN var; ‘Chameleon’ güvenlik protokolü nedeniyle önemli bir yer edinmiş bir hizmet. Bu özellik, derin paket denetimi (DPI) yoluyla tanınamamasını sağlamak için OpenVPN paket meta verilerini karıştırmak suretiyle çalışır. Bu nedenle VyprVPN kullanıcılarının hükümetler veya kurumlar tarafından konulan kısıtlayıcı ağların etrafından dolaşmasına izin verir. Bu özellik, VyprVPN’in 50’den fazla ülkede bulunan 700’den fazla sunucusunu doğrudan yönetmesi sayesinde daha da iyi hale getirilmiştir, böylece müşterilerinin tarama bilgilerinin üçüncü taraflara sızdırılması daha az olasıdır.

VyprVPN kullanıcıları ayrıca, belirli bir hesap altında eşzamanlı olarak çalışabilecek 5 cihaz izninin tadını çıkarabilir, böylece İnternet’e bağlanma yollarının tamamı güvence altına alınır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 200.000’den fazla IP ile hiç kimse gerçek konumunuzu takip edemez. Hizmeti kendiniz deneyin ve görün.

Çevrimiçi Oyun için VPN Hizmeti Kullanmanın Avantajları

 • Daha önce oyun başlığı lansman tarihleri ​​olan ve yeni çıkan oyunları ilk oynayan ülkeler olan ülkelere erişin.
 • Çevrimiçi trafiğinizi koruyun ve şifreleme yoluyla verilerinizi gizli tutun.
 • Bölgesel olarak kısıtlanmış MMO’ya erişin & MMORPG oyunları, DLC içeriği; veya Xbox Live ve PSN Münhasırları.
 • E-spor turnuvalarında çok yaygın olan DDoS saldırılarını önleyin.
 • VPN üzerinden dünyanın her yerinden oyun sunucularına erişeceğiniz için korkunç ping zamanlarıyla uğraşmanıza gerek yok.
 • Sizinle oyun sunucuları arasındaki daha kısa yollar. Bu, yalnızca yukarıda listelenenler gibi oyun sunucusu konum düğümlerine odaklanan premium hız dereceli VPN sağlayıcılarına abone olan kullanıcılar için geçerlidir..

Steam için En İyi VPN – Sonuç

Bahsettiğimiz 6 hizmetten herhangi birini denerseniz, deneyiminizin nasıl olduğunu bize bildirirseniz memnun oluruz. Aşağıdaki bölümde bir veya iki yorum bırakmaktan çekinmeyin, size geri dönmekten memnuniyet duyarız.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map