Spotify için En İyi VPN

Yakın zamanda Güney Afrika, Vietnam ve Romanya pazarına girişiyle Spotify, 2008’deki lansmanından bu yana dünyadaki en popüler müzik akışı servislerinden biri olarak erişilebilirliğini yavaşça genişletmeye devam ediyor. Hizmet şu anda dinleyicilere en büyük müziği sunuyor seçim için katalog, ve Apple Müzik ve Pandora gibi kıyasla oldukça iyi fiyatlar. Hesabınıza güvenilir bir İnternet bağlantısı üzerinden erişebildiğiniz sürece, hizmeti bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan, tabletinizden veya Smart TV’nizden kullanabilmeniz gerekir.


Spotify için En İyi VPN

Spotify için En İyi VPN

Spotify Coğrafi Bloke Edildi

Şu anda 61’den fazla ülkede bulunmasına rağmen, dinleyicilerinin birçoğu, seyahat ettikleri hedefin henüz hizmeti desteklemediğini öğrendikten sonra hala hayal kırıklığına uğruyor. Bunun nedeni, şirketin Spotify’ın henüz herhangi bir uluslararası lisans sözleşmesi imzalamadığı bir ülkeden herhangi birine erişmesini önlemek için sitelerinde coğrafi kısıtlayıcı bir blok kullanmasıdır. Yakında böyle bir ülkeye seyahat edecekseniz ve yine de müzik akışı hizmetine erişmek istiyorsanız, coğrafi kısıtlayıcı bloklarında çalışmak ve en sevdiğiniz çalma listesinden müzik dinlemek için kullanabileceğiniz bu yöntem var.

Spotify’ın Engelini Kaldırmak İçin VPN Kullanma

Bir VPN hizmeti kullanarak, Spotify web sitesinde belirtilen kısıtlamalardan herhangi birini atlayabilirsiniz, çünkü böyle bir hizmet gerçek konumunuzu gizlemenize izin verir ve sakinleri olabilecek bir ülkedeymişsiniz gibi görünür akış sitesine erişin. Güvenilir bir VPN sağlayıcısına abone olduğunuzda, web trafiğiniz farklı ülkelerde bulunan sunuculara yönlendirilir. Böylece, gerçek konumu izlenemeyen anonim bir kullanıcı olursunuz ve en sevdiğiniz müzik akışı hizmetine kolayca yeniden erişirsiniz.

Artık bir VPN aboneliğinin size ne kadar fayda sağlayabileceğini bildiğinize göre, bir sonraki işlem, abone olunacak uygun hizmeti seçmeye başlar. Bu, piyasada bulunan birçok sağlayıcı nedeniyle kendi başına çok zor bir görev olabilir. Bununla birlikte, bu kılavuzda, dünyanın neresinde olursanız olun, herhangi bir kısıtlama olmaksızın Spotify’a erişmenize izin vereceğinden emin olduğumuz beş hizmete bakacağız..

Spotify VPN’inizi Seçme

Kullanılacak doğru servis sağlayıcıyı seçmekle ilgili bazı şeyler vardır ve bazıları şunları içerir:

  • Belirli bir sağlayıcının sunduğu sunucuların yerini ve sayısını kontrol etme. En sevdiğiniz müziği yayınlama fırsatını asla kaçırmayacağınızdan emin olmak için Spotify’ın bulunduğu bilinen konumların listesini çapraz kontrol etmeniz gerekecektir..
  • VPN sağlayıcınız tarafından sunulan şifreleme protokollerine bir göz atın. Spotify’a erişirken kullanmak isteyeceğiniz cihazlara bağlı olarak, L2TP, PPTP veya OpenVPN protokolleri sunan VPN’leri seçmeyi denemelisiniz..
  • Tanıtmakta olduğunuz VPN hizmeti tarafından sunulan değerin, sunulan fiyatla eşdeğer olmasını sağlamak.
  • Abone olmak istediğiniz VPN hizmetinin, daha sonra dinlemek üzere Spotify’dan müzik indirebilmeniz için eşler arası dosya aktarımı sunduğundan emin olun.

Spotify için en iyi VPN’ler

ExpressVPN – En İyi Tavsiyemiz

ExpressVPN temel olarak en üst düzey hizmet kalitesi ve süper yardımcı müşteri hizmetleri temsilcileri sayesinde sektördeki en iyi VPN hizmetlerinden biridir. 94 ülkede 1000’den fazla sunucusu bulunan servis, nerede olursa olsun müşterileriyle güvenilir bir bağlantı sağlayacağından emin. ExpressVPN’in güvenliği de PPTP, L2TP, SSTP ve OpenVPN protokollerini destekleyen 256 bit AES şifreleme ile birinci sınıftır. VPN uygulaması da kullanımı kolay ve yeni başlayanlar için çok uygun olarak kabul edilir. Servise abone olmayı düşünen herkes, hizmetin ödemeye değip değmeyeceğini öğrenmek için önce 30 günlük para iade garantisini deneyebilir..

NordVPN

Listemizdeki ikinci NordVPN, dünya çapında 60’tan fazla ülkeye dağılmış 3000’den fazla sunucuya sahip başka bir tanınmış VPN sağlayıcısı. Sınırsız sunucu geçişinin yanı sıra sınırsız bant genişliği ile müziğinizi Spotify’dan güvenilir bir şekilde akışa almak için mevcut en hızlı sunucuyu kilitleme konusunda sorun yaşamamanız gerekir. Otomatik öldürme anahtarı gibi benzersiz özellikler, VPN hizmetiniz açılmadan İnternet’e bağlanmayı zorlaştırır ve aynı anda 5’e kadar bağlantıyı destekleme kapasitesi, İnternet’e bağlanırken tüm cihazlarınızın korunmasını mümkün kılar. Hizmet ayrıca tüm kullanıcı etkinliğinin sıfır günlüklerini tutar ve Bitcoin ve Ethereum gibi anonim ödeme yöntemlerini de kabul eder..

VyprVPN

Son olarak, listemizde, çevrimiçi güvenlik alanındaki teknolojik ilerlemeler nedeniyle çok iyi bilinen bir sağlayıcı var ve bu VyprVPN. Yaklaşık 700 sunucunun zorlu ağı, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli sanal konumlar sağlar. Hizmet, müşterilerine süper yüksek bağlantı hızları ve sunucu ağında sınırsız sunucu geçişi sağlar. VyprVPN, OpenVPN meta verilerini karıştırarak çalışan ve herhangi bir derin paket incelemesi tarafından tanınmamasını sağlayan ‘Chameleon’ teknolojisi ile de bilinir. Bunu yaparken, Çin’de bulunanlar ve benzerleri gibi çok katı makamlar için bir VPN hizmeti kullandığınızı bile tespit etmek zorlaşır.

Sonuç – Spotify için En İyi VPN

Bir VPN hizmetini kullanmak, özellikle düzenli olarak seyahat ediyorsanız alışkın olduğunuz birçok popüler hizmete erişmek için giderek daha fazla gerekli hale gelmektedir. Spotify gibi gerçek zamanlı aktarım hizmetleri, hizmetlerinin sunulduğu ülke sayısını denemek ve artırmak için her zaman çalışıyor olsa da, ikimiz de dünyanın çoğunu kapsaması biraz zaman alacaktır. Bu arada, yapabileceğiniz şey güvenilir bir VPN hizmeti kullanmaktır, böylece müziğinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerden aktarabilirsiniz.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me