Spectrum ISS için En İyi VPN

Charter Communications, 2016’da Time Warner Cable’i satın aldı, ancak bu bir dizi reddedilen teklif ve bir sürü acımasız iknadan sonraydı. Üzerinde anlaşmaya varılan hisse fiyatı kesinlikle öngörülenden daha yüksekti, ancak yine de Charter’ın ABD’deki en büyük ikinci kablo şirketine gelirle katılmaya hazır olduğu bir şeydi. Bu satın alma işlemi gerçekleştiğinde, şirketin sunduğu İnternet hizmeti şimdi Spectrum markası altında çalışmaktadır..  


Spectrum ISS için En İyi VPN

Spectrum ISS için En İyi VPN

Spectrum’un İnterneti İyi mi??

Charter Spectrum’un İnternet paketleri, TV ve telefon faturanızın kapsamını içerecek seçenekler içerir ve ayrıca bu üç kişiye ayrı ayrı sunulan ayrı paketler de içerir. Her paketle birlikte gelen fiyatlar da iyi bir şekilde ayrılmıştır, bu nedenle cebinize çok fazla zarar vermeyecek bir seçenek bulmak daha kolay olacaktır. İşletme sahiplerinin de kendi özel paketleri var, bu yüzden aralarından seçim yapabileceğiniz gerçekten iyi bir çeşitlilik olacak.

Hız açısından, Charter Spectrum hayal kırıklığına uğratmaz. Hizmet sınırsız veri sunuyor, ancak ISS’lerin kullanıcılarının göz atmalarını ne kadar düzenlediğini detaylandıran raporların sayısıyla gerçekten emin olamazsınız. Satın almadan önce, Time Warner’ın kapsamlı bir ISP azaltma geçmişi vardı. Kısıtlama, hizmet tarama hızınızı yavaşlattığında veya belirli web sitelerine erişimi kısıtladığında gerçekleşir ve ISS’ler çevrimiçi olarak ne yaptığınızı görebildiğinde uygulanır. Bu durumla başa çıkmak ve bağlantınızın kısıtlanmasını önlemek için, bu, sömürmeniz gereken boşluk.

Spectrum ISS için En İyi VPN – Neden VPN Kullanmalı?

İnternet Servis Sağlayıcınızın çevrimiçi ortamda ne yaptığınızın kaydını tutmamasını sağlamanın en iyi yolu, bir Sanal Özel Ağa katılarak bağlantınızı şifrelemektir. VPN, dünyanın farklı bölgelerine dağılmış bir dizi sunucudur ve cihazınızdan aktarılan trafiği kodlamak için bir dizi anahtar kullanarak bağlantınızı şifreler. Bir sağlayıcıya abone olduğunuzda ve sunucularından birine bağlandığınızda, İSS’niz çevrimiçi etkinliklerinizi izlemede zorlanacak ve dolayısıyla herhangi bir azaltma mekanizması kullanamayacaktır..

Şifreleme sonucunda çevrimiçi gizliliğiniz garanti altına alınır ve güvenliğiniz tamamen yeni bir seviyeye taşınır. Endişelenmenize gerek kalmadan çevrimiçi işlemler gerçekleştirebilir, hatta endişeleriniz olmadan banka bilgilerinize erişebilirsiniz. Bunun nedeni, bir VPN’in bağlantınızı engelleyebilecek bilgisayar korsanlarından veya dolandırıcılardan uzak durmanıza yardımcı olmasıdır..

Uzak sunuculara bağlanmak, nerede olursanız olun değiştirebileceğiniz anlamına da gelir. Bunun gibi ayrıntılar IP adresiniz üzerinden aktarılır, ancak cihazınızı seçtiğiniz sunucuya bağladıktan sonra IP adresinizi yeni sunucuyla aynı olacak şekilde değiştirirsiniz. Bu, bir sitenin veya kanalın yerleştirmiş olabileceği coğrafi kısıtlayıcı bloklar üzerinde çalışmanıza olanak tanır..

Spectrum için en iyi VPN’ler

Tüm bu avantajlarla, bir VPN almak birçok kişiye öncelik vermelidir, ancak hangi hizmete abone olunacağını seçtikleri noktada kaç kişinin vazgeçtiğine şaşıracaksınız. Aynı tahminde bulunmadığınızdan emin olmak için, en iyi hizmeti sunacağından emin olan birinci sınıf sağlayıcıların listesi.

1. ExpressVPN

ExpressVPN gerçekten çevrimiçi güvenliğinizi emanet etmek için en iyi hizmettir. Sağlayıcı 90’dan fazla ülkede dağıtılan yaklaşık 2000 sunucunun bir listesine sahiptir ve İngiliz Virgin Adaları’ndaki tabanından, politikaları tarafından düzenlenecek veri düzenleme yetkililerinden çok uzaktır. Hizmet, özellikle müşteri hizmetleri politikalarıyla bilinir, çünkü endişelerinizi karşılamak için canlı sohbet veya e-posta yoluyla her zaman 7/24 erişilebilirdir..

ExpressVPN yalnızca 3 eşzamanlı bağlantıya izin verir, ancak yönlendiricinize doğrudan bir VPN uygulaması yükleyebiliyorsanız, bu sayı artabilir. Hizmet, gizli sunucuların çeşitliliği sayesinde yüksek sansürü olan ülkelerde içeriklere göz atarken bile bağlantınızı gizleyebilir. Hizmet 256 bit AES şifrelemesi sunar ve kullanıcıların seçebileceği OpenVPN, PPTP, IKEv2 ve L2tP / IPSec içeren bir dizi VPN protokolüne sahiptir. Servis ayrıca çok çeşitli cihazlarda desteklenen bir uygulamaya ve neyi şifreleyeceğinize karar vermenizi sağlayan benzersiz bir bölünmüş tünelleme özelliğine sahiptir. ExpressVPN ve neler bekleyebileceğiniz hakkında daha fazla şey bilmeniz gerekir ve bunu ExpressVPN İncelememize bir göz atarak yapabilirsiniz..

2. BulletVPN İncelemesi

ISS kısma, temel olarak bağlantınızın hızı etrafında döner. Bununla birlikte, BulletVPN gibi bir sağlayıcıyla, bunlardan herhangi biri için endişelenmenize gerek yoktur. Hizmet, çevrimiçi güvenliğinizle ilgilenirken, müzik veya filmleri HD olarak izlemenize olanak tanıyacak kadar yüksek hızlar sunar. Hizmet, veri düzenleme yetkilileri tarafından uygulanabilecek herhangi bir etkiden çok uzakta olan Estonya’da bulunuyor..

Servis 20’den fazla ülkede bir sunucu varlığına sahiptir ve aynı zamanda 3’e kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir. VPN uygulaması oldukça iyi oluşturulmuştur ve gezinmesi kolaydır, ancak herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, sorununuzu çözmenize yardımcı olmak için müşteri hizmetleri ekibi her zaman hazırdır. BulletVPN ayrıca konumunuzu taklit etmek için kullanabileceğiniz bir SmartDNS özelliği sunar ve sunucu değiştirme veya bant genişliği kullanımında sınır yoktur. Hizmet iOS, Android, PC, Mac veya Fire Stick’inizde çalışabilir ve cihazınız desteklenmiyorsa, tüm İnternet bağlantılarınızı şifrelemek için VPN uygulamasını doğrudan yönlendiricinize indirme seçeneği vardır. Sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, devam edin ve daha ayrıntılı BulletVPN İncelememize göz atın..

3. NordVPN

Hangi sitelere erişiminiz olduğunu sınırlamayan İnternet kullanımından gerçekten faydalanmak isteyenler için NordVPN kaydolmak için hizmettir. Sağlayıcının adına 60’tan fazla ülkeye yayılmış 4000’den fazla sunucusu var. NordVPN, 256 bit AES şifrelemesi ve uyumlu olduğu çok çeşitli VPN protokolleri sayesinde askeri düzeyde güvenlik kullanıcıları sağlar. Panama merkezli olmak, müşterilerinin tam bir anonimlik temin edebileceği anlamına gelir ve bu, sıfır kayıt politikası ile desteklenir.

Sağlayıcı, çevrimiçi güvenliğinizin iyi halledilmesini sağlamak için birçok özellik sunar ve en üretken özelliklerinden biri çift VPN korumasıdır. Bu, trafiğiniz bir yerine iki sunucu üzerinden yönlendirildiğinde uygulanır ve böylece koruma düzeyinizi iki katına çıkarır. NordVPN ayrıca VPN hizmetinizin tehlikeye girmesi durumunda bağlantınızın kesilmesini önlemek için otomatik bir öldürme anahtarı ve tüm bu istenmeyen reklamları veya kötü amaçlı yazılımları cihazınızdan uzak tutmak için CyberSec yazılımı sunar. NordVPN’in başka neler sunduğunu görmek için daha kapsamlı NordVPN İncelememize bir göz atın.

Time Warner Cable ISP için En İyi VPN’ler Hakkında Sonuç

İnternet faturalarınızı her zaman zamanında ödüyorsanız, İnternet kullanımınızın kontrolünüz dışında düzenlenmesine gerek yoktur. Bağlantınızı kısıtlamaya yönelik her türlü girişimde bulunmanın en iyi yolu bir VPN sağlayıcısı elde etmektir. Yukarıda örneklediğimiz üçü, sizi her zaman güvende tutacağınızdan ve ödediğiniz şeyden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map