Signal Messenger için En İyi VPN

Normal SMS istemcinizi değiştirmek için tasarlanan, çok güçlü uçtan uca şifreleme ile korunan bir mesajlaşma uygulaması olan Signal messenger’dır. Olsa da en güvenli iletişim aracı, gibi birçok ülke BAE yasağını sipariş etti. Yapmayı başardım bir süre önce bir VPN ile engelini kaldırın ve öyle olacak. Ama soru şu ki, iş için en iyi VPN olan? Bu parçayı çözelim aşağıdaki incelemede.


Sinyal için En İyi VPN

Sinyal için En İyi VPN

Ülkelerde Sinyal Engellendi

Gibi sıkı internet sansürü olan birçok ülke Çin ve BAE, Signal gibi uygulamaları yasaklayın çünkü onlar üzerinde kontrolü yok. Signal’ın mesajlar hakkında övünmesi uçtan uca çok güçlü şifreleme ile korunur bu tür hükümetleri rahatsız eder. Böyle bir özelliğe sahip olmak hükümetler anlamına gelir kullanıcıların etkinliklerine erişemez veya izleyemez, ve bu onların politikalarına uymuyor.

Ayrıca, herhangi bir mesajlaşma uygulaması gibi, Signal da bir kullanıcının sesli ve görüntülü arama özellikleri. Bu BAE gibi ülkelerde kesinlikle yasaklandı du ve Etisalat’ın gelir akışlarını etkiler. BAE’de yaşayan bir gurbetçiyseniz, sevdiklerinizle iletişim halinde olmak için uluslararası çağrıları kullanmak zorundasınız. Bunu yapmanın daha iyi bir yolu ücretsiz VoIP hizmetleri?

BAE’de değil dostlarım, BAE’de değil. Uluslararası aramalar, bir telekom sağlayıcısının kullanıcılarından faydalanması için en iyi yoldur. Signal gibi ücretsiz uygulamalar kullanıyorsanız, bu durum şirketin gelirini büyük ölçüde etkileyecektir. bu nedenle, bu tür hizmetler engellendi.

VPN Kullanarak Sinyal Engelini Kaldırma

Uygulama ne kadar güvenli olursa olsun, herhangi bir amatör hacker, gönderdiğiniz ve aldığınız şeylere dokunabilir basit bir hack uygulaması ile. Ancak, bir VPN ile internet trafiğinizi şifreleyin ve verilerinizi koruyun en son askeri sınıf güvenlik protokolleriyle.

Öte yandan, bugün ana odak noktamız, uygulama bazı bölgelerde engellendi. Blokeyi kaldırmak için, yasağın verildiği ülke dışında bulunan bir sunucuya bağlanmanız gerekir. Örneğin, BAE’deyseniz ve Signal tamamen işlevsel olacaksa bir ABD sunucusuna bağlanın.

Sen hala ülkenizdeki Signal’a erişmek istiyorum? Yapman gereken bu:

 1. Aşağıda, Signal için en iyi VPN’lerin tam incelemelerini bulacaksınız. Size en uygun olanı seçin ve onların hizmetine kaydol.
 2. Bundan sonra, yerel App Store’unuzu kullanarak özel istemcilerini indirin. Mevcut değilse, doğrudan resmi web sitesinden alabilirsiniz.
 3. şimdi, uygulamayı yükle, başlat ve oturum aç VPN hesabınızla.
 4. Signal’nın yasaklanmadığı bir sunucu bulun. ABD sunucusunu deneyin.
 5. Bağlan ve Signal’ı tekrar başlat.
 6. Haritadaki herhangi bir ülkede Sinyale özgürce ve özel olarak erişin ve kullanın.

Sinyal için en iyi VPN’ler

Signal uygulamanızın çevrimiçi tehditlere karşı tamamen bağışık olduğunu hiç düşündünüz mü? Tekrar düşünün dostlarım. Bu uygulamanın kullanıcılarını korumak için aldığı güvenlik önlemleri ne olursa olsun, herkes bunu yapabilecek araçlara sahip olduğu sürece bilgilerinize dokunabilir. Ancak, bir VPN ile mevcut güvenliği arttırmak bir düğmeye basarak.

Bugün incelediğim VPN’ler, güvenlik, hız ve uygulamanın engelini kaldırma yeteneği sansürlü ülkelerde. Bu nedenle, bu incelemeyi bitirdiğinizde, sorunsuz bir şekilde Signal kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. Başlayalım mı?

1. ExpressVPN

ExpressVPN - 2019 İçin En İyi VPN

Her şeyden önce, bu VPN bir VPN sağlayıcısında ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bu yüzden incelememizde birinci oldu. İle kolayca bağlantı kurabilirsiniz ExpressVPN nedeniyle tek tıklatma seçeneği. Sadece bir sunucu ve voila seçin, kendinize güvenli bir internet bağlantınız var.

Bunun dışında cihazınızı OpenVPN üzerinden 256 bit şifreleme. Yani daha güvenli olabilir mi? ExpressVPN, daha fazlasını içeren devasa bir sunucu ağı sunar 94 ülkede 3000 sunucu. Bu, nerede ikamet ederseniz edin kısıtlanmış / engellenmiş içeriğin engellemesini kaldıracağınız anlamına gelir.

Dahası, ExpressVPN çok güvenilir olduğunu kanıtladı, hatta Büyük Ateş Duvarı’nın empoze ettiği güçlü blokları atladı. Güven bana, bunu seveceksin. Eğer yapmadıysanız, sitenize bağlı kalmanız koşuluyla her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz 30 günlük para iade süresi.

Eksileri

 • Listedeki diğerlerine göre biraz pahalı.

Bu VPN sağlayıcısı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalısınız. Tam  ExpressVPN incelemesi burada.

2. IPVanish

IPVanish

IPVanish bir VPN örneğidir. herhangi bir günlük saklamaz. IPVanish ile, verilerinizin yanlış ellere düşmesinden endişe etmeden Signal’yı güvenle kullanabilirsiniz.

IPVanish kullanımları OpenVPN’de 256 bit şifreleme varsayılan olarak protokol, SHA-512 kimlik doğrulaması, ve bir DHE-RSA 2,048 bit anahtar, bu da onu son derece güvenli bir VPN yapar.

Bunlardan birini seçebilirsiniz 60’a yayılmış 1000’den fazla sunucu ve mükemmel performanslar bekliyoruz.

Artıları

 • Sunucu değiştirmede kısıtlama yok.
 • Dünya çapında binlerce sunucu.
 • BAE’de Çalışır.
 • Üst düzey güvenlik özellikleri.
 • DNS Sızıntı koruması.
 • 256 bit şifreleme
 • On eşzamanlı bağlantı

Eksileri

 • Kısa geri ödeme politikası.
 • Hiçbir sunucuda Netflix’in engellemesi kaldırılamıyor.

Bu sağlam sağlayıcının diğer özelliklerini kontrol etmek istiyor musunuz?? IPVanish incelememizi kontrol edin.

3. NordVPN

NordVPN - 2019 İncelemesinde En İyi VPN

Şimdi, şiddetle tavsiye edilen başka bir VPN hakkında konuşalım. Bu, listemizdeki tüm VPN’lerin en büyük sunucu ağına sahiptir. Yani hakkında konuşuyoruz 5000+, bu sayının bir halkı.

Güvenlik gelince, NordVPN oldukça eşsiz bir nezaket çift ​​şifreleme özelliği. Kullanıcıların verileri bir kez değil iki kez şifrelenir, bu da kullanıcıların trafiğine ekstra bir güvenlik katmanı ekler. Bu sağlayıcı kullanıcı verilerini saklamaz takip ettikleri için katı günlükleri yok politikası. Sen de yapabilirsin Nerede olursanız olun Sinyale erişin.

Artıları

 • Bu incelemedeki en büyük sunucu listesi.
 • Hesap başına 6 cihazın bağlanmasına izin ver.
 • SmartPlay, Akıllı DNS Proxy’si.
 • Çift şifreleme.
 • Kötü amaçlı yazılım korumaları (CyberSec).
 • Sıkı kayıt yok politikası

Eksileri

 • Ücretsiz deneme sürümü için kredi kartı bilgileri gerekiyor.
 • Bazı ülkelerde yavaş sunucular.

Bu VPN’in sunabileceği daha fazla şey olup olmadığını merak ediyorsanız, bunu gözden geçirin NordVPN İncelemesi.

Sinyal için En İyi VPN – Tamamlayın

Sinyal ile, arkadaşlarınız ve ailenizle sohbet edebileceksiniz ekstra önlemlerle. Buna bir VPN ekleyin, kendinizi alın nihai gizlilik. Bugün listemizdeki her bir VPN’i kontrol edin ve aşağıdaki yorum bölümlerinde hangisiyle karşılaştığınızı bize bildirin.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map