Showbox için En İyi VPN

İçerik akışı günümüzde güvenilir bir İnternet bağlantısı olan herkes için en popüler geçiş sürelerinden biri haline gelmiştir. Bu, özellikle internete ana eğlence kaynağı olarak bakan kullanıcılar arasında birçok video uygulaması ve akış hizmetinin gerçekten popüler hale geldiğini gördü. Uygulamaların çoğu, çok çeşitli TV şovlarına ve filmlerine erişim sunar, ancak hepsinin kaliteli içerik sunduğundan emin olamazsınız. Ancak Showbox ile işler gerçekten farklı.


Showbox için En İyi VPN

Showbox için En İyi VPN

Showbox Nedir – Yasal mı?

Showbox, birçok yönden, zaten alışmış olabileceğiniz popüler akış hizmetlerinin çoğundan çok daha iyi olan bir Android uygulamasıdır. Uygulama, gerçekten bir aboneliğe ihtiyacınız olmayacak premium içerik sunuyor. Bu nedenle birçok lisanslı, telif hakkıyla korunan içeriğe erişmenizi sağlar. Kütüphanesi de oldukça büyüktür, bu yüzden yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için, uygulama IMDb derecelendirmesine, en son sürümüne, başlığa veya hatta popülerliğe göre arama yapmanıza izin verir.

Showbox uygulaması hem HD akışına hem de indirmeye izin verir. Ancak, gerçek olamayacak kadar iyi görünen diğer her şeyde olduğu gibi, Showbox’ın aslında yasal olduğundan şüpheliyiz. Showbox, coğrafi olarak kısıtlayıcı bloklarla gerçekten bağlantılı değildir, yani nerede olursanız olun, ona erişebilmeniz gerekir. Potansiyel olarak aranızda ve uygulamadan akış arasında gelebilecek tek şey ISS’nizdir. Tüm dünyadaki İSS’lerin, akış için ayrılan bant genişliğinin çoğunu kullanan herkese gerçekten vurdukları biliniyor ve çoğu, hızınızı azaltarak veya Showbox uygulaması tarafından İnternet erişimini tamamen engelleyerek kullanımlarını yönetmeye çalışıyor.

Neden Showbox VPN’e İhtiyacınız Var?

Uygulama İnternet’e erişemediğinde, herhangi bir içeriği aktaramazsınız ve bu nedenle uygulama sizin için işe yaramaz hale gelir. Neyse ki, İSS’niz tarafından uygulanmış olabilecek herhangi bir bloğun etrafında çalışmak için başvurabileceğiniz ve bir VPN kullanmak için kullanabileceğiniz garantili bir çözüm var..

VPN, Sanal Özel Ağ anlamına gelir. Bu temelde, dünyanın her yerinde bağlantınızı şifrelemek için tasarlanmış farklı konumlara yerleştirilmiş bir sunucu koleksiyonudur. Bir VPN kullanmak, ISS sağlayıcınızın bile ne yaptığınız hakkında hiçbir fikre sahip olmayacağı ölçüde çevrimiçi olduğunuz her şeyi gizlemenize olanak tanır. Bu daha sonra hızınızı azaltmalarını hatta bağlantınızı engellemelerini zorlaştıracaktır.

İnternet bağlantınızı korumak için bir VPN kullanmak, İSS’niz tarafından yerleştirilmiş olabilecek tüm bloklara rağmen Showbox uygulamasını kullanabileceğiniz anlamına gelir. Uzak bir sunucuya bağlandıktan sonra, gerçek konumunuz gibi kimliğinizle ilgili bilgileri gizlemek için IP adresiniz gibi ayrıntılar değişir. Bunu yaptıktan sonra, sitenin başlangıç ​​ülkesinden akış yaptığınızı varsaydıkları için coğrafi kısıtlayıcı sitelerden ve kanallardan içerik akışı da sağlayabileceksiniz..

Showbox için En İyi VPN

Abone olmak için doğru VPN hizmetini seçmek, özellikle böyle bir işlemle ilgili önceden deneyiminiz yoksa, çok zor bir görev olabilir. İşleri kolaylaştırmaya yardımcı olmak için, sizinle çalışmak için bu kadar zor bir zaman vermeyeceğinizden emin olduğumuz ayrıntılı bir sağlayıcılar listesi hazırladık.

1. ExpressVPN

Yeni VPN kullanıcıları için iyi bir şekilde oluşturulduğundan ve hala şaşırtıcı bir hizmet sağladığımız için tek bir sağlayıcı olmamız gerekiyorsa, bunun ExpressVPN olması gerekir. İngiliz Virgin Adaları’na dayanan ExpressVPN, kullanıcıların yaklaşık 2000 sunucudan oluşan geniş ağı ve 256 bit AES şifreleme hizmeti aracılığıyla çevrimiçi olarak korunmalarını sağlamaya yardımcı olur. Sıfır günlük politikası, herhangi bir veri saklama kuralına abone olmayan bir ülkede yerleşik olma izniyle iyi uygulanmıştır ve 3 eşzamanlı sunucunun ek kapasitesi, kullanıcıların diğer cihazlarını koruyabilmeleri anlamına gelir.

ExpressVPN ayrıca kullanıcılara Android, Linux, Windows ve iOS’ta çalışan cihazlarla uyumlu güvenilir bir ExpressVPN uygulaması sunar. Uygulama ayrıca bölünmüş tünele izin veriyor ve ExpressVPN’in gizli sunucularına bağlanacak şekilde yapılandırılabilir, bu da VPN kullanımının kısıtlandığı Çin ve Orta Doğu gibi ülkelerdeki sitelere göz atıyorsanız bir VPN kullanabileceğinizi gizler. . ExpressVPN’in sizin için yapabileceklerinden daha fazlasını görmek için ExpressVPN İncelememize bir göz atın.

2. IPVanish

IPVanish, çevrimiçi güvenliğe yönelik objektif yaklaşımı sayesinde pazardaki en güvenilir sağlayıcılardan biri olarak ününü korumaya devam etti. Hizmetin adı yaklaşık 1500 sunucudur ve hepsine de sahiptir. Abone olduktan sonra OpenVPN, PPTP ve L2TP gibi tüm farklı protokollerine erişebilirsiniz. Hizmet aynı anda en yüksek kapasitelerden birine sahiptir, çünkü tek bir hesap altında 10 adede kadar birden fazla cihazın korunmasını sağlar.

IPVanish’in bilinen en üretken özelliklerinden biri, istemiyorsanız hizmetin tüm VPN istemcisini indirmenize gerek kalmasını önleyen SOCKS5 proxy’sidir. Bağlantınızın bu proxy üzerinden şifrelenmesi için yalnızca belirli bir web adresinde oturum açmanız gerekir. Buna ek olarak, IPVanish de torrentleri tamamen destekler ve web sitesinde bile açıkça teşvik eder. IPVanish, kullanıcılarının geçmişlerinin çevrimiçi güvenlik sağlayıcıları tarafından bile kaydedilmediğini bilmesini sağlamak için 256 bit AES şifrelemesinin yanı sıra sağlam bir sıfır günlük politikası uyguladığı için hizmet yoluyla güvenlik de tam olarak sağlanır. IPVanish ve sundukları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, çok ayrıntılı IPVanish İncelememize göz atın..

3. NordVPN

Çoğu insan için, bir hizmetin 4000’den fazla sunucuya sahip olduğunu duymak, abone olmaya değer olduğuna ikna etmek için fazlasıyla yeterli olmalıdır. Bununla birlikte, NordVPN, diğer sağlayıcıların çoğunun bile kıyaslayamayacağı özellikler sunarak sadece ikna etmenin ötesine geçer. Yeni başlayanlar için, NordVPN 6 cihaza kadar hizmetine bağlanmasına izin verir ve ayrıca Panama’da yerleşik olmanın bir sonucu olarak kesinlikle zorlanmış bir sıfır günlük politikası vardır.

Geniş sunucu ağı, NordVPN’in trafiğinizi iki sunucu üzerinden yönlendirerek güvenliğinizi artıran DoubleVPN ve kötü amaçlı reklamların veya kötü amaçlı yazılımların tarama oturumunuzu kesintiye uğratmasını önleyen CyberSec gibi hizmetler sunmasını mümkün kılar. NordVPN, çevrimiçi olarak yapmak istediğiniz her şeye bağlı olarak hangi sunucuya bağlanmak istediğinizi seçmenize de olanak tanır. Servis, HD akış, torrent, büyük hacimli indirmeler ve çevrimiçi oyun oynama gibi etkinlikleri optimize edebilen sunuculara sahiptir. NordVPN İncelememize giderek NordVPN’in sizin için neler yapabileceğini görün.

Showbox için En İyi VPN Üzerine Sonuç

Express VPN, IPVanish veya NordVPN’i seçmek, göz atma etkinliklerinizin güvenli kalmasına yardımcı olacak ve ayrıca Showbox uygulamanızın İnternet’e sınırsız erişime sahip olmasını sağlayacaktır. İncelememizle ilgili sorularınız veya yorumlarınız mı var? Onları aşağıdaki yorum bölümünde bırakın, yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map