Serbest Çalışanlar ve Uzak Çalışanlar İçin En İyi VPN

Eğer işyerinize gidip gelmek için sabırsızlanmayan ya da her pazartesiden cumaya iş için giyinmeyen pek çok kişiden biriyseniz, patronunuzu size birkaç bedava vermesi için ikna edebilirsiniz. gün ofisinden teslim edebildiğiniz sürece. Uzaktan çalışma, çalışma izleme yazılımındaki gelişmeler ve yalnızca güvenilir bir internet bağlantısı gerektiren artan iş hacmi nedeniyle çalışma ortamında meydana gelen birçok değişiklikten biri olmaya devam ediyor.


Serbest Çalışanlar ve Uzak Çalışanlar İçin En İyi VPN

Serbest Çalışanlar İçin En İyi VPN & Uzak Çalışanlar

Şimdi, çoğu durumda, bir işyeri muhtemelen yaptıkları işi özel tutmak ve rekabette zedeleyebileceklerinden korkan sıradan bir bireyin ulaşamayacağı bir yere sahip olmak istemektedir. Sonuç olarak, çalışanlarının fiziksel bir yere check-in yapmalarını ve çalışmalarını oradan yapmalarını tercih ediyorlar..

Öte yandan, kendi acenteleri olmayı tercih eden ve müşterilerine doğrudan hizmet sağlayarak kendileri için çalışmayı tercih eden birçok insan var. Bunlar normalde pazarlama, muhasebe, iş performansı ve müşteri hizmetlerinden her şeyi kendi başlarına halleden yetenekli kişilerdir, yani normalde bireysel işlerini yürütmek için yapacak çok şeyleri vardır..

Uzak Çalışanlar Neden VPN Hizmetine İhtiyaç Duyuyor?

Bu iki durum için de gizlilik, güvenlik ve bazı durumlarda anonimlik konusunda yapılması gereken çok sayıda çalışma ve iletişim söz konusudur. VPN hizmeti burada devreye giriyor.

Sanal Özel Ağ’ın kısaltması olan VPN, verilerin şifrelenmiş bir biçimde iletildiği güvenli bir bağlantı anlamına gelir. Çevrimiçi güvenliğe duyulan ihtiyaç, özellikle kişisel bilgilerini çalmak ve kendi yararına veya şantaj için kullanmak amacıyla insanların bağlantılarında boşluklar arayan çok sayıda kötü niyetli birey nedeniyle güçlü bir şekilde savunulmaya devam etmektedir. Bir bilgisayar korsanı, hesabınızı para için kontrol ederken olduğu gibi çevrimiçi bankacılık şifrelerinizi ele geçirirse veya sadece bazı önemli çalışma belgelerini göndermek üzereyken bilgisayarın diğer ucunda olmak istemezsiniz. patronunuza. Güvenilir bir VPN servis sağlayıcısına abone olmak, tüm bunlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

Uzak Çalışanlar İçin En İyi VPN’ler & Serbest

Çevrimiçi bağlantınızın güvende kalmasını ve işinizin, verilerinizin veya iletişiminizin asla tehlikeye atılmamasını sağlamak için güvenebileceğiniz en iyi 5 VPN hizmetinden oluşan kapsamlı bir tur gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Başlayalım.

1. ExpressVPN

Servis sağlayıcınızın, kendiniz üstesinden gelemeyeceğiniz herhangi bir zorlukla karşılaştığınızda size yardımcı olmaya her zaman hazır olacağını bilmekten daha iyi bir şey yoktur.. ExpressVPN mükemmel bir müşteri hizmetleriyle tanınır, konuştuğunuz herkes bilgilidir ve size yardımcı olacak doğru becerilere sahiptir. Etkileyici sunucu ağları, tümüyle bağlandığınızdan ve OpenVPN, PPTP ve IPSec gibi üst sınıf VPN protokollerinden emin olabilirsiniz. Cihaz desteği, yazılımları Mac, iOS, Windows veya Linux tabanlı cihazınızda çalışmaya hazır olarak sağlanır. Fiyatlandırmaları diğer sağlayıcıların çoğuna göre biraz pahalı, ancak hepimiz premium hizmetin her zaman premium maliyetle geldiğini biliyoruz.

Artıları

 • Farklı sunucu ağı.
 • % 99,9 vaat edilen çalışma süresi
 • Mükemmel müşteri hizmeti.
 • 5 eşzamanlı bağlantı.

Eksileri

 • Oldukça pahalı.

2. BulletVPN

Dönmelisin BulletVPN yalnızca hesabınıza çok fazla zarar vermeyecek basit, hızlı ve güvenli bir seçenek sunan bir sağlayıcı arıyorsanız. Serbest çalışan veya uzak çalışan olmak, muhtemelen zaman zaman genel ağları kullanacağınız anlamına gelir ve BulletVPN, sizi genel bir bağlantıda güvende tutmak için mükemmel bir seçenektir. Seviye 1 sunucu ağları sayesinde bağlantılar hızlıdır ve aynı anda 5 adede kadar cihazın tek bir hesap altında kaydedilmesine izin verdikleri için tabletinizi ve telefonunuzu da güvende tutabilirsiniz. Hizmet ayrıca, taahhütte bulunmadan önce hizmetlerini örnekleyebileceğiniz 30 günlük cömert para garantisi sunuyor..

Artıları

 • Uygun fiyatlı.
 • Birçok cihaz desteklenir.
 • Oyun için harika.
 • Aynı anda beş bağlantı.
 • Mermi Kalkanı.
 • Öldürme Anahtarı.
 • Akıllı DNS.

Eksileri

 • Bağlanmak için çok fazla sunucu yok

3. NordVPN

NordVPN özellikle tek bir hesap altında iyi sayıda cihaz bağlanmak isteyen herkes için harika bir alternatiftir. Aynı anda 6 bağlantıyı destekler ve askeri sınıf şifrelemesinden oluşur. CyberSec sayesinde bir dizi çevrimiçi reklamdan hayal kırıklığına uğramayacaksınız ve otomatik İnternet öldürme anahtarı sayesinde bağlantınız asla tehlikeye düşmeyecek. VPN üzerinden Soğan ve Çift şifreleme gibi ek özellikler, özellikle sürekli hareket halindeyseniz ve genel bir internet bağlantısına güveniyorsanız, NordVPN’i gerçekten güçlü bir rakip yapar. Aylık 3.29 $ ‘lık iki yıllık abonelik teklifleri, onları uzun vadeli sağlayıcınız olarak seçmek için harika bir nedendir.

Artıları

 • Askeri sınıf şifreleme.
 • Kullanımı kolay yazılım.
 • Aynı anda 6 cihaza kadar bağlantı.

Eksileri

 • Vasat müşteri desteği.

4. IPVanish

IPVanish en fazla sayıda coğrafi kısıtlayıcı web sitesi tarafından oluşturulan bloklar üzerinde çalışmak için en iyi servis sağlayıcı olarak lanse edilmiştir. Bu, özellikle çalışmanız erişilmesi zor web sitelerinde ve kanallarda gizlenen bilgilere dayanıyorsa önemlidir. Sunucu ağları 850’den fazla ve sayımla oldukça etkileyicidir. Kullanıcılar, AES 256 bit şifrelemelerinden ve müşterilere tarama geçmişlerinin hiçbir yere kaydedilmemesini sağlayan sıfır günlükleme politikasından yararlanır. Fiyatlandırmaları ucuz değildir, ancak 12 aylık, 6 aylık ve 3 aylık abonelik için uygun fiyatlı, 6.49 $, 8.99 $ ve 10.00 $ olarak kabul edilebilir.

Artıları

 • Özel proxy sunucu protokolü – SOCKS.
 • P2P dosya paylaşım desteği.
 • 5 adede kadar izin verilen eşzamanlı bağlantı.

Eksileri

 • Netflix akışı için destek yok.
 • Vasat müşteri desteği.

5. VyprVPN

Tescilli teknoloji sunmasıyla bilinir, VyprVPN son teknoloji şifreleme teknolojisinde ön planda olmaya çalışan bir hizmettir. Sağlayıcı, erişimi sansürle yoğun bir şekilde düzenlenen veya ciddi şekilde izlenen sitelere düşkün kullanıcılar için güvenliği artırmak için standart OpenVPN’in daha da ince ayarlandığı Chameleon protokolü ile ünlüdür. Hizmet ayrıca tüm donanım ve yazılımlarına sahiptir ve hizmetlerini sağlamak için sunucu kiraladığı bilinen diğer oyunculara göre bir avantaj sağlar. VyprVPN müşterilerine dünyanın çeşitli yerlerine bakılmaksızın 40.000’den fazla IP seçeneği sunan geniş bir seçenek yelpazesi sunar..

Artıları

 • Ekipman üzerinde tam sahiplik.
 • Kullanımı kolay arayüz.
 • Gelişmiş benzersiz özellikler, örneğin Chameleon.

Eksileri

 • Tarayıcı günlüklerini tuttuğu biliniyor.

Serbest Çalışanlar için En İyi VPN’ler Hakkında Sonuç & Uzak Çalışanlar

Uzak çalışan veya serbest çalışan olarak, muhtemelen çalışmanızı olabildiğince sık taşımanız gerekecektir. İşinizi nerede yapmak istediğinizden bağımsız olarak, verilerinizi korumak için gerekli önlemleri almadığınız için kötü bir şeyin olmasını istemediğiniz için bağlantınızın gizli ve güvenli kalmasını sağlamak her zaman önemlidir. Yukarıda listelediğimiz 5 hizmetle ilgili herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, bunları aşağıdaki yorum bölümünde bırakın ve size geri dönmekten memnuniyet duyarız..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map