Reklam Engelleme için En İyi VPN

Çevrimiçi göz atmanın kendine özgü tehdit payı vardır. Siber suç oranı dünyayı yükseltmeye devam ediyor, bu yüzden giderek daha fazla suçlu şüpheli işlerini yapmak için İnternet’e dönüyor. Eğlence, haber, alışveriş ve kariyerleri için İnternet’e güvenen kullanıcıların artan çoğunluğuyla, herhangi bir koruma türü olmadan buna güvenmeye devam ederlerse ne olacağını söylemek mümkün değildir. Bu yüzden thevpn.guru’da buradayız, çevrimiçi olan herkesin İnternet’e her bağlandığında trafiğini güvende tutacak önlemler alması gerektiğinde ısrar ediyoruz. Ne öneriyoruz? En iyi VPN hizmetine abone olma.

Reklam Engelleme için En İyi VPN

Reklam Engelleme için En İyi VPN

Çevrimiçi Reklamcılık Nasıl Çalışır?

Kamuya hem mal hem de hizmet sunan şirketler ve kuruluşlar için, gerçekte var olduklarını söylemeye ihtiyaç vardır ve bu reklam yoluyla yapılır. Bu, radyo, TV veya basılı medya gibi ortamlarda olabilir, ancak şüpheli olmayan kurbanları hedef almak için yanlış kullanılmış ve güvenilen belirli bir kanal çevrimiçi reklamcılıktır. Çevrimiçi reklamlar da birçok kategoride gelir ve diğer formlara göre sahip olabileceği bir avantaj, çok hedefli bir şekilde yapılabilmesidir..

Savvy firmalar, tekrar tekrar ürün veya hizmetlerini satın almaya ve ikna etmeye çalışmak için en büyük parayı kimin harcayacağına karar vermek için müşteri tabanlarından aldıkları bilgilere güveniyor. Hedefli reklamcılık olarak bilinen şey budur ve çoğu sosyal medyada gerçekleşir. Facebook bundan bile yararlanıyor çünkü kullanıcı tarafından oluşturulan verilerini, kullanıcılarının hangilerinin sosyal medya sitesindeki beğenilerine ve davranışlarına göre ürününüzü satın almakla en çok ilgileneceğini hedeflemenize izin veriyor..

Bunların hepsi iyi ve züppe olsa da, madalyonun başka bir kötü tarafı da var. Çok fazla çevrimiçi alışveriş yapma eğilimindeyseniz, aradığınız şeyle ilgili bir reklama rastladınız ve yalnızca bir virüsü barındıran şüpheli bir sayfaya yönlendirilmek için tıklamaya karar vermiş olabilirsiniz. Daha korkunç durumlardan biri, bir yazılım reklamı gördüğünüzde ve reklamı yapılan şeyi alacağınızı düşünerek indirme işlemini tıklamaya devam etmenizdir, yalnızca başlatmak ve dosyalarınızın kaybolmaya başladığını veya makinenizin yavaşlamaya başladığını fark edin.

Bu tür kötü amaçlı reklamlar, bilgisayar korsanlarının bilgisayarınız üzerinde uzaktan denetim kurduğu ve çok hassas bilgilere eriştiği veya çaldıkları bir ağ geçidi olabilir. Bu, içinde olmak istemediğinizden emin olduğumuz bir durumdur ve bunlardan güvende kalmanızı sağlamanın tek yolu bir VPN sağlayıcısına abone olmaktır.

Reklam Engelleme için En İyi VPN

Sanal Özel Ağ sağlayıcıları, bağlantınızı şifrelemek ve sizi İSS’niz tarafından dinlenmekten korumak için birçok önlem alırlar, ancak çoğunun görmediğiniz tüm bu gereksiz reklamları engelleme özelliği yoktur. Bu özelliğe sahip belirli VPN’ler var ve neyse ki sizin için hangilerinin olduklarını bulmak için zemin hazırlığı yaptık, böylece gerekmeyeceksiniz. Reklam engelleme için en iyi VPN’ler listemizi aşağıda bulabilirsiniz. Bu en iyi VPN servis sağlayıcılarının hepsinin premium VPN’ler olduğunu unutmayın. Ücretsiz VPN hizmetleri, kullanıcılarının verilerini üçüncü taraflara satma eğilimindedir. Bu nedenle, reklam engelleme söz konusu olduğunda herhangi bir ücretsiz VPN kullanmanızı tavsiye edemeyiz.

1. ExpressVPN

ExpressVPN, 256 bit AES şifrelemesi ve OpenVPN’e olan güveni sayesinde hizmet, tarama işleminizi kesintiye uğratabilecek her türlü kötü amaçlı pop-up’ları caydırmak için kolayca oluşturulduğundan, reklam engelleme için en iyisi olarak listemizin başında geliyor. Sağlayıcı tarafından sunulan şifreleme, bağlantınızın anonim olduğu anlamına gelir ve bu nedenle ziyaret ettiğiniz site, yolunuza ne tür reklamlar ekleneceğini bilmek için tarama geçmişinizle ilgili bilgileri izleyemez veya toplayamaz..

Servis ayrıca 3 cihaza kadar eşzamanlı bağlantıya izin veriyor ve İngiliz Virgin Adaları’ndaki konumu, hiçbir veri düzenleme otoritesinin, onları kullanıcı verilerini kaydetmeye, depolamaya veya göndermeye zorlayacak herhangi bir politikayı uygulayacak kadar yakın olmadığı anlamına geliyor. Bu uygun konumdan dolayı şirketin saygın bir sıfır günlük politikası vardır. ExpressVPN’in 2000 sunucu aralığında, torrent kullanmak isteyen kullanıcılar için mükemmel olan ve mükemmel olanların yanı sıra, tespit edilmeden VPN kullanmak isteyenler tarafından kullanılabilen bir grup gizli sunucu var. ExpressVPN aynı zamanda en iyi müşteri hizmetleri ekiplerine sahip sağlayıcılar arasındadır, yani ilk kez VPN kullanıcısı olarak bile onlara güvenebilmelisiniz. ExpressVPN hakkında öğrenmeniz gereken çok şey var ve bunu ExpressVPN İncelememize giderek yapabilirsiniz.

2. BulletVPN

BulletVPN ayrıca bu listeye sizi coğrafi olarak kısıtlanmış sitelere ulaşma yeteneği sayesinde, gerçek konumunuzu karıştırmanıza ve yer odaklı reklamların ekranınızda görünmesini zorlaştırmanıza yardımcı olur. Hizmet, Estonya’da bulunmakta ve kullanıcı verilerini elde etmeye çalışan yetkililerden kilometrelerce uzağa yerleştirmektedir. Bu aynı zamanda güvenilir bir sıfır günlük politikası sunmasına olanak tanır ve aynı anda 3 cihaza bağlanmak isteyen bir kullanıcı tarafından iletilen tüm verilerin engellenmeden kalmasını sağlar.

BulletVPN, abonelerinin çevrimiçi etkinliklerini 256 bit AES şifrelemesi ile korur ve ayrıca aralarından seçim yapabilmeleri için OpenVPN, PPTP, IPSec, IKEv2 ve L2TP / IPSec gibi VPN protokolü seçenekleri sunar. Müşteri desteği açısından, BulletVPN, kullanıcıların sosyal medya veya e-posta yoluyla yardım isteyebileceğini savunuyor, ancak bu en iyi sorunun, sorunun giderilip giderilmediğini görmek için web sitesinin SSS bölümünü kontrol ettikten sonra yapılacaktır. BulletVPN ayrıca, uygulamaları iOS, Android, Windows ve Mac OS’yi destekleyen sürümlerde bulunduğundan, kullanıcıların hangi platformda olduklarına bakılmaksızın hizmete erişmelerini sağlar. Hizmetin hala bu kısa genel bakışta listelemediğimizi sunacak çok daha fazlası var, ancak BulletVPN İncelememize giderek bu konuda her şeyi öğreniyorsunuz..

3. NordVPN

NordVPN ve yalnızca pop-up reklamları, otomatik oynatılan reklamları ve zararlı web sitelerini engellemek için tasarlanan CyberSec özelliğinden bahsetmediysek bu listeye adalet yapmazdık, böylece sorunsuz bir göz atmanın tadını çıkarabilirsiniz deneyim. Hizmet sizi kötü amaçlı yazılımlardan korur, DDoS saldırılarının bir parçası olmanızı önler ve veri tüketiminizi korumaya yardımcı olur. Bu, NordVPN’in çevrimiçi ortamda yaptığınız işe odaklanmanıza ve sizi yaptığınız işten alıkoyabilecek zararlı tehditleri önlemeye yönelik ortak çabalarını gösterecek..

Hizmet ayrıca, çevrimiçi güvenliğinize çok yoğun bir şekilde odaklanıyor, trafiğinizin birden fazla sunucu üzerinden yönlendirildiği DoubleVPN gibi hizmetler sunuyor ve sizi tamamen çevrimiçi anonim yapmak için Tor ile entegre oluyor. Hizmet paketi ayrıca bir Internet kill switch’i, ne yaptığınıza bağlı olarak hangi sunucunun bağlanacağını seçme yeteneği ve torrent almak isteyen kullanıcılar için tam destek ile birlikte gelir. NordVPN ayrıca VPN istemcisinin iOS, Windows, Mac OS ve Android gibi çeşitli platformlarda çalışabilmesi için ekstra önlemler aldı; çevrimiçi güvenlik arayışında kimseyi geride bırakmadı. NordVPN’in neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi için NordVPN İncelememize bir göz atın.

Reklam Engelleme için En İyi VPN’ler – Son Kelime

Bu derlemede, reklam engellemeye yönelik özelliklere sahip hizmetlere ve varsayılan olarak reklamları engelleyecek kadar iyi yapılandırılmış hizmetlere baktık. Sunulan koruma düzeyinden hala memnun değilseniz, daha iyi bir reklam engelleme hizmeti aramayı düşünebilirsiniz. Bu durumda, buradan başlamanızı öneririz. Aksi takdirde, aşağıdaki bölümde sorularınızı veya yorumlarınızı memnuniyetle karşılıyoruz..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me