PUBG için En İyi VPN – PlayerUnknown’s Battlegrounds

PUBG için En İyi VPN Nedir? Son birkaç ay içinde oyun dünyasını fırtınaya alan çok oyunculu bir oyun varsa, PlayerUnknown’s Battlegrounds, daha iyi bilinen PUBG.

PUBG için En İyi VPN - PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG için En İyi VPN – PlayerUnknown’s Battlegrounds

PUBG nedir?

Son zamanlarda oyunu oynama şansınız olmadıysa, muhtemelen tüm yaygaraların ne hakkında olduğunu merak ediyorsunuzdur. Hayal kırıklığınızı hafifletmeye çalışmak için, basit bir tasvir vermeye çalışacağım.

Genel olarak, oyuncular bir adada birbirlerine karşı giderler ve rakiplerinizi öldürerek oyuna girdiğinizde oyun alanı yavaş yavaş azalır..

Yeterince şanslıysanız, herkesi bitirip oyunun galibi ilan edilir. PUBG şu anda PC, Mac, Android, iOS ve Xbox One. Birçok oyuncu Windows PC veya Mac’lerinde PUBG Mobile oynamayı bile tercih ediyor.

Tam PUBG Analizi

Bu heyecan verici çok oyunculu video oyunu, Brendan Yeşil. Japon filminden ilham alan bir dizi mod yaptıktan sonra oyunun mükemmel versiyonunu buldu. Savaş Royale.

Sadece değişen durumlara gerçekten hızlı tepki vermek için gerekli olan hız unsurunu değil, aynı zamanda kişinin çevresine göre sürpriz ve doğaçlama içeren bir oyun yaratmaya çalıştı..

Green ile iletişime geçip oyunun erken yayınlanması için 2013, Bluehole, bir süredir gördüğümüz en başarılı oyunlardan birini başarıyla elde edebildi.

Hatta onu şirkette yaratıcı bir yönetmen olarak atayarak Yeşil’e kilitlenmeyi başardılar. Oyun Steam’de rekor kırmaya başladı ve 1,3 milyon eşzamanlı oyuncu zamanında. Xbox One’da piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra, önceki kayıt 3.1 milyon eşzamanlı oyuncu, Birlikte “2017’nin En İyi Çok Oyunculu Oyunu” zaten cebinde ödül.

Filipinler dışında PUBG Lite nasıl edinilir?

PUBG Lite sürümü Android cihazlarda yalnızca birkaç ülkede kullanılabilir. Bunlardan biri Filipinler. amacıyla PUBG Lite engellemesini kaldırın, indirin ve yükleyin dünyanın herhangi bir yerinde, önce Google Play Store bölgenizi değiştirmeniz gerekir. İşte böyle yapılır.

 1. İlk olarak, Android cihazınıza ExpressVPN uygulamasını yükleyin.
 2. Ardından, VPN uygulamasını başlatın ve oturum açın.
 3. VPN uygulamasından Filipinler’den bir VPN sunucusu seçin.
 4. Bir VPN bağlantısı kurun.
 5. Şimdi, Android cihazınızda Ayarlar’a gidin -> Uygulamalar.
 6. Ardından, “İndirilenler” altında Google Play Store uygulamasını arayın.
 7. Üstüne tıkla.
 8. “Verileri Temizle” ve “Zorla Durdur” a basın.
 9. Ayarlardan çık.
 10. Google Play Store Uygulamasını yeniden başlatın.
 11. Son olarak, PUBG Lite’ı dünyanın herhangi bir yerinden indirin.

Şimdi açıkçası, indirebileceğiniz üçüncü taraf PUBG Lite apk dosyaları sunan birçok web sitesi var. Ama dikkat et! Bu tür dosyalar potansiyel olarak kötü amaçlı yazılım içeriyor. Bunları akıllı telefonunuza kurmak büyük hasara neden olabilir. Yalnızca doğrulanmış uygulamaları ve oyunları Google Oyun mağazası.

PUBG için En İyi VPN – Hızlı Özet

PUBG IP Yasağınızı kaldırmak ya da sadece Playerunknown’ın Battleground sunucusu, bir VPN şarttır. Aşağıda bulabilirsiniz 2018’de PUBG için en iyi VPN hizmetleri:

PUBG için En İyi VPN: Neden Bir tane almalısınız

Şimdi, her hevesli oyuncu dünyanın dört bir yanından diğer oyuncuları yenmek için bir şans elde etmek istediği kadar, üzücü gerçek şu ki, büyük bir çoğunluğu sadece jeo-kısıtlama tarafından dayatılan oyun şirketi veya hükümet tarafından hangi ülkeden bağlanmaya çalışıyorlarsa.

Çoğu durumda, dayatılan bloklar çoğu varsayıldığı kadar teknik değildir ve sadece güvenilir VPN hizmeti dolaşmak.

Temel olarak bir VPN hizmeti güvenli bir tünel oluşturur hangi sitelerin ziyaret edildiğini izlemeden trafiğinizin fark edilmeden geçebildiği ve bağlantınızı cihazınıza hacklemek veya sizi takip etmek için çok zorlaştıran.

İle anonimlik bir VPN hizmetinden elde edebileceğiniz avantajlardan biri olduğu için, bu, coğrafi blokları oyuna erişiminizi hayal kırıklığına uğratmak için yerleştirilmiş olabilir.

PUBG için En İyi VPN’ler

VPN’in nasıl çalıştığına dair kesin bir anlayışla, bir sonraki zor görev, piyasadaki birçok hizmet sağlayıcıdan hangisinin size yıldız hizmeti sunmak ve oyun deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza izin vermek için en uygun olduğunu bulmaya başlar..

Sana yardım etmeye çalışmak için, köklü VPN hizmetleri hangilerinin en iyi olduğunu bulmak için, sizin için sonuçları aşağıda bulduk.

1. ExpressVPN – Editörün En İyi Seçimi

ExpressVPN Kapağı

ExpressVPN uzun soluklu bir üne sahiptir. en güvenilir hizmetler Bu, sektördeki en yüksek oranlardan olmasına rağmen, paketlerini sürekli olarak yenileyen büyük takipçiler grubundan açıkça görülmektedir. Müşteri hizmetleri mükemmelliği hiçbirinin yanında değil, 3000+ sunucu kullanıcıların dünyadaki çoğu bölgeye erişim sağlayan bir ağdan seçim yapmasına izin ver.

ExpressVPN, etrafındaki en hızlı sunuculardan birine sahip olmaktan gurur duyuyor ve uygulaması en iyi ayarları seçme kullanımınıza göre çalışmanız için. Bu, özellikle VPN konusunda fazla deneyimi olmayan bir kullanıcıysanız inanılmaz derecede kullanışlıdır.

ExpressVPN ayrıca şu şekilde de bilinir: bölünmüş tünel açma, hangi tür trafiklerin şifrelenmesini sağlayacağınızı seçebilirsiniz. Tüm bu özellikler denemeniz için yeterince ilginç geliyorsa, devam edip 30-gün para iade garantisi, ve işlerin oradan nereye gittiğine bakın.

Artıları

 • 94 ülkede 3000’den fazla sunucu
 • P2P Torrent desteği
 • Aynı anda beş bağlantı
 • 30 günlük geri ödeme politikası
 • Yüksek hızlar
 • US Netflix üzerindeki engellemeyi kaldır
 • Akıllı DNS proxy’si
 • Kayıt tutmama politikası

Eksileri

 • Diğerlerinden biraz daha pahalı

2. IPVanish

IPVanish Kapağı

IPVanish kullanıcıların bir ağa erişim ile birlikte zengin ve basit bir müşteri deneyiminden yararlanmasını sağlamak için çok şey yapan birkaç sağlayıcıdan biridir. 60+ ülkede 1000 sunucu. Onların hizmeti en iyi sunuyor askeri sınıf şifreleme, ve destek OpenVPN, PPTP ve L2TP en popüler VPN protokollerinden bazıları olarak.

IPVanish, tek bir hesap altında on adede kadar cihaz ekleme kapasitesiyle, kullanıcılara sunulan değerden ödün vermeden çevrimiçi güvenlik giderlerinden tasarruf etmelerine yardımcı olmak için çok şey yapar.

IPVanish, müşterilerinin İnternet faaliyetlerinin sürdürülmesini sağlamak için de çok şey yapıyor gizli. Bunu bir katı sıfır günlük politikası. Bu hizmete giriş yapmayı düşünen herkes, ilk önce işleri test etmek için iyi bir fikir bulabilir. 7 günlük para iade garantisi deneme süresi.

Artıları

 • İyi sunucu ağı (1000+)
 • Hızlı sunucular
 • On eşzamanlı bağlantı
 • 7/24 müşteri desteği
 • Sıfır trafik kaydı
 • Güçlü şifreleme
 • AES 256 bit, OpenVPN, SOCKS5
 • P2P ve torrent kullanımına izin verilir

Eksileri

 • ABD merkezli
 • Netflix’i desteklemiyor

3. NordVPN

NordVPN Kapağı

Kullanıcıların tek bir hesap altında beş adede kadar cihaz eklemesine izin veren başka bir sağlayıcı NordVPN. Bu adamların, diğer birçok sağlayıcıda gerçekten bulamayacağınız özellikler ve araçlar şeklinde kolları var. Bunlardan biri daha iyi bilinen çift şifreleme özelliği Çift VPN.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu özellik, tek bir sunucudan geçen trafiğinizle karşılaşacağınız güvenlik düzeyini etkili bir şekilde iki katına ikiyle kanalize etmek. Bir tünel içinde bir tünel olarak düşünün. Bahsetmeye değer bir başka büyük artı, özel sunucular, performansa göre kullanıma göre optimize edilir.

Oynamak isteyen oyuncular için PUBG, bu daha pürüzsüz bir deneyime sahip olmak ve herhangi bir PUBG gecikmesinin önlenmesi oyun boyunca. Devam edin ve 30 günlük geri ödeme süreleri boyunca hizmeti örnekleyin; tamamen ücretsiz.

Artıları

 • Dünya çapında 4900+ sunucu
 • AES-256 bit şifreleme
 • Aynı anda altı cihaz
 • CyberSec
 • Çift VPN
 • SmartPlay (Akıllı DNS)
 • 30 günlük nakit iade garantisi
 • Kayıt tutmaz
 • 7/24 canlı sohbet desteği

Eksileri

 • İnişli çıkışlı hızlar

4. SurfShark

SurfShark Kapağı

Surfshark pazarda hala yeni olduğu göz önüne alındığında oldukça sağlam bir hizmet sunuyor. Standart görünümlüdür Windows uygulaması, aşağıdakileri içeren birincil gösterge tablosuyla: bağlı / bağlı değil göstergesi, yanı sıra en son ülke bağlantılarınızın bir listesi.

Hemen hemen her işletim sistemi ile uyumlu olan uygulamasının yanı sıra, SurfShark kullanıcıların hesap başına sınırsız cihaz. Bu, sektördeki en iyi VPN’lerin hiçbirinin sunmadığı bir özellik.

Sağlayıcının adlı bir özelliği var CleanWeb, engelleyen bir teknoloji reklamlar, izleyiciler, kötü amaçlı yazılımlar ve hatta kimlik avı girişimleri. Yani, hangi ağı kullanarak çevrimiçi olduğunuzda, her zaman güvende olursunuz.

Sunucular söz konusu olduğunda, SurfShark 60 ülkede 1000 sunucu. Dürüst olmak gerekirse, bu oldukça iyi, devlere rakip oluyor.

Tıpkı NordVPN gibi, SurfShark’ın Double Hop özelliği, tüm trafiğiniz bir kez değil, iki kez yeniden yönlendirilir. Bu süreçte güvenliği iki katına çıkaracağınız için çok faydalı.

Artıları

 • 60 ülkede 1200+ sunucu
 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • Çok basit uygulamalar
 • US Netflix üzerindeki engellemeyi kaldır
 • Sıfır trafik kaydı
 • 30 günlük geri ödeme politikası
 • Çift Atlamalı
 • Güçlü şifreleme

Eksileri

 • Biraz pahalı

5. BulletVPN

BulletVPN Kapağı

“Bullet” adındalar.. BulletVPN, VPN tabanlı Estonya, kesinlikle en hızlı hizmetler dışarıda. Yeni ve hepsine rağmen, bu VPN sağlayıcı bölgesini sektördeki en iyiler arasında işaretledi.

BulletVPN beş farklı VPN protokolü sunmaktadır: OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec, IKEv2, PPTP. En fazla güvenlik sağlayanı arıyorsanız, OpenVPN’e gitmelisiniz..

Teknik anlama söz konusu olduğunda hangi düzeyde olursanız olun, uygulamaları çok kullanıcı dostudur. Yükleyebilirsiniz Windows, Mac, iOS, Android ve FireStick.

Öte yandan, sağlayıcı sınırsız bant genişliği sunarak anonim torrent dahil büyük indirmeler yapmanıza izin verir. Sunuculara gelince, ağ biraz küçük ama etkili. BulletVPN’de farklı sunucular var 30 ülke. Diğerlerine kıyasla çok fazla değil, ancak çeşitli amaçlar için stratejik olarak yerleştirilmişler.

Son olarak, BulletVPN 30-gün para iade garantisi yeni aboneler için. Bu, hizmetlerinin tamamını risksiz test edebileceğiniz anlamına gelir.

Artıları

 • Zor şifreleme
 • Beş VPN protokolü
 • 30-gün para iade garantisi
 • Akıllı DNS
 • Basit uygulamalar
 • Çok hızlı (Bullet)
 • Engellemeyi kaldır American Netflix
 • Güvenilir müşteri desteği

Eksileri

 • Küçük sunucu ağı
 • Üç eşzamanlı bağlantı

PUBG için En İyi VPN – Bottom Line

Coğrafi kısıtlamaların, birçok bireyin sitelere, kanallara ve çevrimiçi oyunlara erişme ne zaman engellenmiş bir bölgedeyse. Bu soruna basit bir çözüm, VPN hizmeti değerli bir sağlayıcı tarafından kolaylaştırılan.

Yabancı bir bölgeye seyahat ettiğiniz için favori sitenizin veya kanalınızın dışında kalmamalısınız. Bir VPN ile kaydolun ve nerede olursanız olun istediğiniz her şeye erişin. Ne ile sonuçlandın? Bana yeni PUBG deneyiminden bahset aşağıdaki yorumlarda.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me