Overwatch için En İyi VPN

Birinci Şahıs Nişancı Oyunları’nın ölümü ve hala Overwatch’ı denemediyseniz, çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Blizzard tarafından 2016 yılında yayınlanan ve piyasaya sürülen oyun, ilan edildikten iki yıl sonra hala popülerliğini artırıyor ve bunun nedeni muhtemelen oyuna eklenmeye devam eden hiç bitmeyen güncellemeler. Yeni özelliklerin, karakterlerin ve hikayelerin sürekli eklenmesi, oyundaki tüm üslerinizi asla kapsamayacağınız anlamına gelir ve bir sonraki son seviyeye geçtiğinizde her zaman bir sürpriz olacaksınız.


Overwatch için En İyi VPN

Overwatch için En İyi VPN

Overwatch Nedir?

Çevrimiçi oyun, bir grup diğer oyuncu ile eşleşerek ve bir takım oluşturarak başlar ve daha sonra hepiniz farklı oyun senaryolarında bir takım diğer takımlara karşı çukurlaşırsınız. En popüler olanlar, bir takım kargoyu haritadaki bir noktaya taşımayı denerken ve diğer takım onları durdurmaya çalıştığında veya bir takım diğerinin savunduğu belirlenmiş bir alanı yakalamaya çalıştığında bulunur. Oyunla ilgili bir başka ilginç gerçek, karakterinizi takım arkadaşlarınızın zaten seçtiği karakter türlerine göre seçmenizdir. Bu bir kod bağımlılığı düzeyi sunar & diğer birkaç oyunun entegre olabileceği takım çalışması.

Çevrimiçi Overwatch oynamak, değerli bir deneyim yaşamak istiyorsanız gerçekten bir araya gelmeniz gereken bir şey olan güçlü bir kesintisiz İnternet bağlantısı gerektirir. Bu oyuna uygun şekilde ayarlamak için çevrimiçi güvenliğinizi düşünmeniz gerekir ve güvenilir bir VPN hizmetine kaydolmanın daha iyi bir güvencesi yoktur..

Neden Overwatch ile VPN Kullanmalı??

Çevrimiçi güvenliğiniz, çevrimiçi oyun deneyiminizin büyük bir bölümünü oluşturur. İşte nedeni:

  • DDoS Saldırıları: DDoS saldırıları, bir bilgisayar korsanı IP adresiniz üzerinde kontrol sahibi olduğunda ve oyuna erişmenizi zorlaştırdığında karar verir. Bunu bir DDoS hizmetini manipüle ederek ve IP adresinize spam göndererek yaparlar. Bir VPN, gerçek konumunuzu gizleyerek ve size herhangi bir DDoS saldırısından etkilenmeyen sanal bir IP adresi atayarak bunu önler.
  • VoIP: Takım arkadaşlarınızla çevrimiçi sohbet etmek için VoIP hizmetlerine güveneceksiniz. Orta Doğu’da bir yerdeyseniz, VoIP engellendiğinden beri bazı sorunlar yaşayacaksınız. Bunu önlemenin en iyi yollarından biri VPN hizmeti kullanmaktır.
  • Kullanıcı Blokları: Overwatch oynarken hile yaptığınızdan veya düzensiz kesmek kullandığınızdan şüpheleniyorsanız, kendinizi yasaklayabilirsiniz. Bununla birlikte, bir VPN kullanıyorsanız, başka bir konumdaki bir sunucudan bağlanabilir, hatta IP’nizi değiştirebilirsiniz..
  • Hız azaltma: Bazı ISS’lerin, tüm aboneleri için bağlantılarının kalitesini / standardını iyileştirmek için belirli trafik türlerini izlediği ve kısıtladığı bilinmektedir. ISS’niz snoopy olanlardan biriyse, hızınızı aniden azaltabilirsiniz. Bir VPN kullanmak bağlantınızı şifreler, böylece ISS’nizin ne yaptığınızı bilmesini zorlaştırır. Trafiğiniz sınırsız bir hızda akacak ve ağı tam gizlilikle kullanacak.

Overwatch için En İyi VPN’ler

Tüm bu zihinle, Overwatch için en iyi VPN söz konusu olduğunda en iyi seçimlerimiz.

1. ExpressVPN

ExpressVPN örnek müşteri hizmetleri ve güvenilir ağlarıyla tanınır. Hizmet, standart 256 bit şifrelemenin yanı sıra verilerinizi korumak için ciddi bir sıfır günlük ilkesi içerir & tarama etkinlikleri tamamen korumalı. Ayrıca VPN hizmetinizin beklenmedik bir şekilde kapanması durumunda bağlantınızı kapatan bir kill anahtarı vardır. Hizmetin, 145 farklı ülkedeki 145 konuma dağılmış 1000’den fazla sunucusu olan bir ağı var. ExpressVPN’in ayrıca, meslektaşınızı kaydolmaya ikna ederseniz, her ikinizin de bir aylık ücretsiz kullanımınız olduğu cömert bir ödül programı vardır. Aynı hesap altında üç adede kadar başka cihaz ekleme seçeneğiyle, bunun için ödeme yapmak zorunda kalmadan ek korumadan yararlanabilirsiniz. Bu hizmet ilginizi çekebilecek bir şey gibi görünüyorsa, son kararınızı vermeden önce 30 günlük para iade garantisi teklifini tercih etmek isteyebilirsiniz.

2. NordVPN

Birkaç diğer sağlayıcı çeşitli araçlara yaklaşıyor NordVPN yerlerinde. 60’tan fazla ülkede etkileyici 3500’den fazla sunucuya sahip olan devasa ağları, hizmetin bir abonenin verilerinin güvenliği artırmak için bir yerine iki sunucu üzerinden iletildiği DoubleVPN ve hala yapabileceğiniz VPN üzerinden Tor üzerinden hizmet sunmasına izin veriyor. Tor ve VPN’yi aynı anda kullanın. Çevrimiçi olarak dosya indirmek, video akışı yapmak veya torrent indirmek için çok zaman harcayacağınızı biliyorsanız, sunucularınızı aynı şekilde optimize edebilirsiniz. Hizmet ayrıca DDoS karşıtı mekanizmalara sahiptir, bu nedenle Overwatch oynamaya devam ederken herhangi bir saldırı beklememelisiniz. Uygulamaları ayrıca Windows, Mac OS, Linux, iOS Windows veya Android’inizde de çalışır, bu nedenle uyumluluk konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Deneme süresi 3 gündür, ancak ücretsizdir, bu yüzden örneklememek için hiçbir nedeniniz yoktur.

3. IPVanish

IPVanish hizmetlerini değiştirecek ve müşterilerinin en acil endişelerini karşılayacak kadar uzun süredir faaliyette bulunan sağlayıcılardan biridir. IPVanish, optimum güvenlik için sıfır günlük kaydı, anonim torrent, sınırsız bant genişliği ve 256 bit AES şifrelemesi sağlar. Ayrıca 40.000’den fazla IP’ye erişebilirsiniz ve bu, mümkün olduğunca çok sayıda erişim noktasına bağlanmanızı sağlar. IPVanish, P2P trafiğini açıkça destekleyen az sayıda hizmetten biridir ve aynı hesap altında 10 adede kadar eşzamanlı bağlantı sunar. Uygulama aynı zamanda çekici bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve herhangi bir ilk kez VPN kullanıcılarının yollarını bulması için yeterince kolaydır. 30 günlük para iade garantisi ile, potansiyel müşterilerin bu hizmetin kullanılıp kullanılmayacağına karar vermek için fazlasıyla zamanları var.

Overwatch için En İyi VPN Üzerine Sonuç

Bir VPN bağlantısı üzerinden Overwatch oynatmak, bağlantınızın en az kesintiye uğrama olasılığına sahip olmasını sağlar. Yukarıda bahsedilen üç VPN hizmetinin tümü pazardaki en iyilerden bazılarıdır ve sizi çevrimiçi olarak en tehlikeli saldırılardan korumalıdırlar.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me